fbpx

16 czerwca – DNI OTWARTE w PC Bielany, Piastów, Ursus i Wilanów

W sobotę 16.06 o godz. 10.00 zapraszamy na dni otwarte do kolejnych przedszkoli. Na Bielanach zaprosimy na warsztaty przyrodnicze, w Piastowie – na naukowe. Natomiast w Ursusie i na Wilanowie atrakcją dnia będą teatrzyki.

Szczegółowy program dni otwartych 16 czerwca:

PC Bielany – Egzotyczne czy domowe – warsztaty przyrodnicze

Tego dnia,  razem ze wszystkimi dziećmi zamienimy nasza salę w krainę egzotycznych i domowych zwierząt. Podczas warsztatów przyrodniczych poznamy zwyczaje i wygląd zwierząt znanych z rodzinnych stron jak i egzotycznych zakątków świata. W trakcie zabaw paluszkowych poćwiczymy małą motorykę oraz sprawdzimy czy mali i duzi mają wszystkie części ciała. Podczas ćwiczeń buzi i języka usprawnimy nasze aparaty artykulacyjne zwracając uwagę na prawidłowe oddychanie. Następnie wykonamy pracę plastyczną rozwijając przy tym sprawność motoryki małej. Nie zabraknie również zabaw z kolorową chustą oraz ciastoliną.

PC Piastów – Naukowe przedszkole

Tego dnia zamienimy się wszyscy w prawdziwych naukowców i dokonywać będziemy tajemniczych eksperymentów badawczych. Będziemy sprawdzać jak reagują różne substancje po zmieszaniu ich ze sobą, niewykluczone, że coś za naszą sprawą wybuchnie albo zaświeci magicznym światłem. Wszystko oczywiście pod czujnym okiem profesjonalnych naukowców, zatem nie ma się czego bać! Serdecznie zapraszamy do udziału w dniu otwartym, kto wie- może wśród naszych najmłodszych gości kryją się przyszli naukowcy, którzy odmienią współczesne oblicze światowej nauki.

PC Ursus – Na dnie morza

Tego dnia serdecznie zapraszamy wszystkie maluchy na zajęcia otwarte pt. „Na dnie morza.” Na zajęciach dzieci poznają się Syrenę oraz jej przyjaciółką wodną Nimfę. Wspólnie wyruszymy w podróż po głębokim morzu szukając złotej rybki. Biorąc udział w zabawach muzyczno–ruchowych, nauczymy się układu tanecznego do piosenki. Naśladując odgłosy szumu morza, dzieci będą doskonalić aparat artykulacyjny. Zadaniem uczestników będzie także odszukanie złotych muszli w piasku. Maluchy wykonają również dno morskie z wykorzystaniem różnych materiałów plastycznych. W drugiej części spotkania zaprosimy dzieci do obejrzenia teatrzyku pt: „To już lato, co ty na to?” Zespołu „Kop”, który opowiada o przygodach świstaka przyjeżdżającego na wakacje nad morze. Tam czeka na niego wiele niespodzianek. Miłym akcentem kończącym nasze spotkanie będzie słodki poczęstunek.

PC Wilanów – Bo my lubimy się uśmiechać!

Tego dnia wyczarujemy dużo uśmiechu i radości. Każdy będzie mógł zaprezentować całą gamę śmiesznych min, co będzie treningiem dla naszych buziek. Nie zabraknie tańców, skoków i dobrej zabawy z wykorzystaniem różnych przyrządów i materiałów – to zaś będzie trening dla naszego ciała. A żeby poćwiczyć paluszki i pomysłowość – ukoronujemy się… koronami  :). A kiedy już będziemy mieć królewski akcent, to pomożemy naszym gościom z Duetu JaHa obudzić Królewnę Marudę, aby pokazać jej, że szczęście i sens można odnaleźć w małych, prostych rzeczach. To będzie wspaniała przygoda integrująca dorosłych, dzieci i aktorów. Będzie dużo tańca, śpiewu, rozmów i radosnej atmosfery!

Zapraszamy!

Zapisz się do Newsletter'a

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje o najważniejszych wydarzeniach
w Pomarańczowej Ciuchci.

Udostępnij

Udostępnij na facebook
Udostępnij na linkedin
Udostępnij na twitter
Udostępnij na email

Zobacz więcej

Aktualności

Nauczyciele #CiuchciaTeam w roli aktorów 🧡

Nauczyciele #CiuchciaTeam Bielany w roli aktorów w przedstawieniu „Wiosenne kłopoty Smerfów”.   Z okazji pierwszych Dni Wiosny nasi nauczyciele z Pomarańczowej Ciuchci na Bielanach sprawili

Chcesz wiedzieć więcej ?

Skontaktuj się z nami

Weź udział wraz ze swoim dzieckiem w Dniu Otwartym w wybranej placówce Pomarańczowej Ciuchci.
👉🏻 Kliknij przycisk poniżej i wypełnij formularz. Do zobaczenia! 🧡