fbpx

Przedszkole Pruszków prywatne

Dwujęzyczne Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia Pruszków

dyrektorka przedszkola pomarańczowa ciuchcia Pruszków

Dyrektor przedszkola - Marta Szałabaj-Szturma

Kadra przedszkola - ciepła, serdeczna, zaangażowana

Co nas wyróżnia?

Angielski w przedszkolu pomarańczowa ciuchcia / dwujęzyczność

EDUKACJA DWUJĘZYCZNA – zanurzenie w języku angielskim przez min. 80 h w miesiącu

Przedszkole Pruszków ogromną wagę przykłada do edukacji anglojęzycznej. Prowadzimy grupy dwujęzyczne oraz grupy z rozszerzonym językiem angielskim . Wyróżniamy się tym, że nauczyciel anglojęzyczny komunikuje się z dziećmi tylko w języku angielskim. Dzięki temu są one zanurzone w języku angielskim nie tylko podczas zajęć dydaktycznych, ale też zabaw swobodnych, posiłków, spacerów. Metoda immersji językowej daje zachwycające efekty w postaci nie tylko pełnego rozumienia języka, ale też mówienia w sposób biegły przez dzieci. Dużo radości sprawiają dzieciom zabawy z anglojęzycznym robotem Emysem.

nowoczesne technologie/ programowanie w przedszkolu

Nowoczesne technologie - zabawy w języku angielskim z ROBOTEM EMYSEM

Szczególnie dużo radości naszym przedszkolakom sprawiają zabawy z Emysem – interaktywnym robotem, który wprost uwielbia uczyć języka angielskiego. Emys czuje, widzi, słyszy, reaguje na dotyk i zawsze każdego włączy w radosną zabawę. Dzięki niemu nauka języka angielskiego jest jeszcze większą frajdą.

Edukacja i wychowanie na najwyższym poziomie - współpraca z rodzicami oparta na zaufaniu i szacunku

Powierzając nam swoje skarby, rodzice mogą być pewni, że będą one miały zapewnioną opiekę i edukację na najwyższym poziomie. O dzieci dba nasza kadra – ciepłe, miłe i sympatyczne osoby, które dokładają na co dzień wszelkich starań, aby każde dziecko czuło się u nas dobrze. Wysokie kwalifikacje i doświadczenie sprawiają, że nasi nauczyciele realizują nie tylko standardowy program edukacyjny, ale przede wszystkim swoje autorskie, kreatywne zajęcia. Dzięki temu wpływamy na wszechstronny rozwój dzieci. Warto też zaznaczyć, że niewielkie grupy i podział wiekowy przedszkolaków pozwala dostrzec indywidualne potrzeby i możliwości każdego dziecka. Przedszkole Pruszków jest miejscem otwartym i rodzinnym. Każdego dnia do dyspozycji rodziców jest nauczyciel wychowawca oraz dyrektor. Rodzice mogą korzystać również z indywidulanych konsultacji z naszymi specjalistami.

Wszechstronny rozwój – bogaty wachlarz zajęć dodatkowych

W przedszkolu ciągle coś się dzieje – organizujemy koncerty, teatrzyki, spotkania z ciekawymi osobami, wyjeżdżamy na wycieczki. Naszym przedszkolakom zapewniamy wszechstronny rozwój dzięki bogatemu pakietowi zajęć dodatkowych. Dzieci mogą uczęszczać na nie dobrowolnie, zgodnie ze swoimi zainteresowaniami i pierwszymi pasjami, które pozwala odkrywać właśnie nasze przedszkole Pruszków.

Przyjazna adaptacja

Ogromną wagę przykładamy do przygotowania maluszków do rozpoczęcia przygody z naszym przedszkolem. Dlatego rodziców wraz z najmłodszymi zapraszamy na sobotnie zajęcia adaptacyjne. Niech wybór przedszkola nie będzie tylko decyzją dorosłych, ale przede wszystkim dziecka. Akceptacja otoczenia i poczucie bezpieczeństwa przez malucha to kwestia priorytetowa. Ważne, by przyszły przedszkolak polubił miejsce, w którym będzie spędzał przecież większość czasu. Podczas zajęć gwarantujemy dużo radości i uśmiechu podczas wesołych, wszechstronnie rozwijających zabaw.

Nasza lokalizacja, warunki lokalowe

Dogodna lokalizacja

Przedszkole Pruszków znajduje się na Osiedlu Sunhouse przy ul. Gałczyńskiego 31, w miejscu, gdzie Piastów łączy się z Pruszkowem, dlatego stanowi idealne rozwiązanie dla mieszkańców obu miast. Wśród naszych wychowanków są także dzieci z Ożarowa. Przedszkole znajduje się w dogodnym miejscu, „po drodze” dla tych rodziców, którzy codziennie dojeżdżają do pracy poza granice swego miasta.

Kameralne, nowoczesne wnętrza

Przedszkole Pruszków to kameralne, klimatyczne miejsce, w którym panuje serdeczna, rodzinna atmosfera. Posiada jasne, estetyczne sale dydaktycznych wyposażone w najwyższej jakości zabawki i pomoce dydaktyczne z certyfikatami. Całość wyposażenie i wystroju została tak zaaranżowana, żeby jak najlepiej oddziaływać na zmysły dzieci i ich wszechstronny rozwój.

Własny, zielony plac zabaw

Przedszkole Pruszków posiada własny, ogrodzony i profesjonalnie wyposażony, bezpieczny plac zabaw. Codziennie nasze przedszkolaki spędzają tam aktywnie czas, biorąc udział w zabawach ruchowych.

Opinia rodzica

Galeria

Kontakt

Godziny otwarcia: 7:00-18:00

Wypełnij formularz i skontaktuj się z Nami

Zapisz się na dzień otwarty

Kliknij by zapisać się na dzień otwarty do wybranej placówki.

Umów się na rozmowę

Kliknij by umówić rozmowę z dyrektorem wybranej placówki

Przedszkole w Pruszkowie – edukacja na najwyższym poziomie i dogodna lokalizacja

Szukasz wyjątkowego miejsca w Pruszkowie, w którym Twój skarb rozwinie skrzydła i miło spędzi czas z rówieśnikami? Zależy Ci na profesjonalnym podejściu kadry, ciekawych zajęciach, świetnej atmosferze i bezpieczeństwie Twojego dziecka? Postaw na przedszkole w Pruszkowie Pomarańczowa Ciuchcia. To bez wątpienia placówka, która spełnia wszelkie oczekiwania rodziców i ich pociech.

Zobacz więcej

Zapewniamy dzieciom możliwość uczestniczenia w zajęciach rozwijających wyobraźnię, kreatywność, umiejętności manualne i sportowe. Przedszkolaki biorą udział w licznych, wyjątkowych zajęciach, takich jak rytmika, szachy, warsztaty psychologiczne, taneczne czy spotkania ze sztuką, co nie tylko umożliwia wszechstronny rozwój, ale również sprawia, że dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola. Przedszkole Warszawa Pruszków może poszczycić się doskonałą lokalizacją, dzięki czemu jest łatwo dostępne zarówno dla mieszkańców miasta, jak i jego okolic. Dostaniesz się więc do nas z każdego miejsca.

Przedszkole niepubliczne w Pruszkowie – opieka nauczycieli z powołania

W Pomarańczowej Ciuchci panuje ciepła i życzliwa atmosfera, która sprzyja budowaniu relacji między dziećmi oraz między nauczycielami i wychowankami. Rodzice mogą być pewni, że ich skarby spędzają czas w przyjaznym i bezpiecznym środowisku. Przedszkole niepubliczne w Pruszkowie to miejsce, gdzie opiekę nad przedszkolakami sprawuje wykwalifikowana i doświadczona kadra nauczycieli z powołania. Naszych opiekunów cechuje ogromne zrozumienie, empatia i indywidualne podejście do każdego podopiecznego.

W przedszkolu kładziemy ogromny nacisk na poznawanie świata za pomocą zmysłów. Dlatego na terenie placówki odbywają się zajęcia, których program został stworzony w oparciu o założenia teorii integracji sensorycznej. Multisensoryka w Pomarańczowej Ciuchci to program o charakterze:

  • rozwojowym;
  • przesiewowym;
  • profilaktycznym;
  • edukacyjnym;

Prywatne przedszkole w Pruszkowie – świadome żywienie dzieci

Ważnym elementem działalności przedszkola jest promowanie zdrowia, dbanie o dobre odżywianie oraz aktywność fizyczną dzieci. Przedszkolaki otrzymują zdrowe i smaczne posiłki, które są przygotowane ze składników pozbawionych konserwantów, sztucznych barwników, niepotrzebnych cukrów i soli. Prywatne przedszkole w Pruszkowie oferuje menu bogate w owoce, warzywa, produkty pełnoziarniste, które są źródłem wartościowych składników odżywczych. Dzięki tak skomponowanym posiłkom dzieci uczą się zdrowych nawyków żywieniowych. Ponadto w przedszkolu zwracamy uwagę na sposób podawania śniadań, obiadów i podwieczorków, aby zachęcić dzieci do jedzenia i stworzyć przyjemną atmosferę.

Dwujęzyczne przedszkole w Pruszkowie

Wychodząc naprzeciw potrzebom rodziców, niepubliczne przedszkole w Pruszkowie Pomarańczowa Ciuchcia stawia na rozwój dzieci poprzez angażowanie ich w naukę angielskiego już od najmłodszych lat. Dzięki doświadczeniu i pasji lektorów, nasi podopieczni zdobywają umiejętności niezbędne do płynnego porozumiewania się językiem. Native speakerzy uczestniczą w codziennych zabawach, posiłkach, zajęciach, warsztatach i spacerach przedszkolaków. Potrafią dostosować tempo i sposób nauczania do indywidualnych predyspozycji dziecka, aby nauka angielskiego była efektywna i przyjemna.

Przedszkole prywatne w Pruszkowie dysponuje jasnymi, przestronnymi salami dydaktycznymi, które zostały stworzone z myślą o komforcie i bezpieczeństwie dzieci. Pomieszczenia są dobrze wyposażone. Można znaleźć w nich różnorodne pomoce dydaktyczne, edukacyjne drewniane zabawki oraz narzędzia, które służą przedszkolakom do rozwijania swoich umiejętności i zainteresowań. Na terenie placówki jest także piękny ogród z atrakcjami dla najmłodszych.

Zapewnij swojemu dziecku doskonały start i zdecyduj się na dwujęzyczne przedszkole w Pruszkowie. Przekonaj się, że u nas Twoja pociecha nie będzie się nudzić. A jeśli jesteś z innych dzielnic miasta – nic straconego! Mamy także oddziały w wielu innych miejscach, w tym przedszkole we Włochach.

Weź udział wraz ze swoim dzieckiem w Dniu Otwartym w wybranej placówce Pomarańczowej Ciuchci.
👉🏻 Kliknij przycisk poniżej i wypełnij formularz. Do zobaczenia! 🧡