fbpx

Prywatne przedszkole dwujęzyczne Włochy

Dwujęzyczne Przedszkole i Żłobek Pomarańczowa Ciuchcia Włochy

Dyrektorka przedszkola Pomarańczowa ciuchcia Włochy

Dyrektor przedszkola i żłobka - Justyna Kamińska-Żak

Kadra przedszkola i żłobka - uśmiechnięta, zaangażowana, kreatywna, pełna radości i ciepła

Co nas wyróżnia?

Angielski w przedszkolu pomarańczowa ciuchcia / dwujęzyczność

EDUKACJA DWUJĘZYCZNA - zanurzenie w języku angielskim przez min. 80 h w miesiącu

Przedszkole Włochy to przedszkole dwujęzyczne. Wyróżnia nas to, że nauczyciel anglojęzyczny komunikuje się tylko w języku angielskim (z dziećmi, rodzicami, nauczycielem polskojęzycznym, całą kadrą przedszkola) . Nie używa języka polskiego. Dzięki temu dzieci mają stały kontakt z językiem angielskim nie tylko podczas zajęć dydaktycznych, ale również podczas codziennych czynności: posiłków, zabaw swobodnych, spacerów. Sprawia to, że dzieci przyswajają język obcy zupełnie naturalnie.

nowoczesne technologie/ programowanie w przedszkolu

Nowoczesne technologie – zabawy w języku angielskim z ROBOTEM EMYSEM

Dużo radości naszym przedszkolakom sprawiają zabawy z Emysem – społecznym, interaktywnym robotem, który uwielbia uczyć dzieci języka angielskiego. Emys czuje, widzi, słyszy, reaguję na dotyk i zawsze potrafi zaangażować dzieci w radosną zabawę. Dzięki niemu zabawa z językiem angielskim jest prawdziwą frajdą.

Dziewczynki szachy przedszkole

Szczęśliwe dzieciństwo – wszechstronny rozwój

Przedszkole Włochy to miejsce, które sprawia, że okres dzieciństwa jest przepełniony fantastycznymi przeżyciami. Nasze przedszkolaki w atmosferze wzajemnego szacunku uczą się, jak funkcjonować w grupie rówieśników – tak, aby czuły się ważne i docenione. Proponowany przez nas program stymuluje wszechstronny rozwój dziecka. Każdego dnia wspieramy rozwój intelektualny psychoruchowy, emocjonalny i społeczny naszych przedszkolaków. Proces uczenia przynosi doskonałe efekty, ponieważ jest dostosowany do dziecięcych możliwości. Przedszkole Włochy to dla każdego dziecka przede wszystkim cudowna zabawa. Już dawno udowodniono przecież, że to właśnie nauka poprzez zabawę daje najlepsze rezultaty.

Uśmiechnięta, profesjonalna kadra

Nasza kadra to wykwalifikowani nauczyciele, którzy każdego dnia starają się wzbogacać wiedzę dzieci oraz umożliwiać im jak najlepsze warunki do rozwoju. Są stale szkoleni oraz przygotowywani do wspierania rozwoju każdego dziecka, również takiego, które potrzebuje więcej uwagi.

Bogaty pakiet zajęć dodatkowych i inspirujące atrakcje

Przedszkole Włochy stwarza optymalne warunki do wszechstronnego rozwoju wszystkich pociech. Regularnie organizujemy różnorodne atrakcje – koncerty muzyczne, teatrzyki, wycieczki oraz spotkania z nietuzinkowymi osobami. Zapewniamy bogaty pakiet zajęć dodatkowych, m.in. judo, gimnastykę, rytmikę, klub sportowy, szachy (w 6-latkach) oraz zajęć fakultatywnych, m.in. język hiszpański, nauka gry na pianinie, taniec, budowanie z klocków Lego. To właśnie te zajęcia pozwalają niejednokrotnie odkryć prawdziwe pasje maluchów.

Nasza lokalizacja, warunki lokalowe

Urocza lokalizacja

Przedszkole Włochy to klimatyczne miejsce otoczone zielenią. W okolicy dominuje niska, willowa zabudowa. W sąsiedztwie znajduje się przepiękny Park ze Stawami Cietrzewia.

Własny, rozległy, zielony plac zabaw

Przedszkole Włochy posiada własny, przestronny i bezpieczny plac zabaw, z mnóstwem zielonych drzew, krzewów i kwitnących wiosną i latem kwiatów. Wyposażony jest w ekologiczne, drewniane zabawki. Ogromnym atutem jest mini boisko do gry w piłkę nożną oraz szachy plenerowe. Każdego dnia nasze przedszkoli spędzają tam czas na radosnych zabawach.

Dogodny dojazd – wygodny parking

Przedszkole Włochy jest doskonale skomunikowane z centrum Warszawy, a także jej innymi dzielnicami. Dotyczy to zarówno komunikacji miejskiej (autobus, kolejka miejsca – stacja Włochy), jak również jazdy samochodem. Do wyłącznej dyspozycji naszych rodziców jest wygodny parking (wjazd od ulicy Popularnej 35).

Opinia rodzica

Galeria

Kontakt

Godziny otwarcia: 7:30-18:00

Wypełnij formularz i skontaktuj się z Nami

Zapisz się na dzień otwarty

Kliknij by zapisać się na dzień otwarty do wybranej placówki.

Umów się na rozmowę

Kliknij by umówić rozmowę z dyrektorem wybranej placówki

Przedszkole we Włochach Pomarańczowa Ciuchcia

Przedszkole we Włochach Pomarańczowa Ciuchcia to nowoczesna i przyjazna placówka, która stawia na rozwój oraz edukację najmłodszych. Lokalizacja we Włochach w sąsiedztwie parku ze Stawami Cietrzewia, gwarantuje dzieciom przestrzeń do swobodnej zabawy na świeżym powietrzu, a także szeroki wybór atrakcji związanych z nauką. Przedszkole Włochy jest świetnie skomunikowane z centrum Warszawy, a także innymi dzielnicami stolicy, dzięki czemu dojazd do naszej placówki nie stanowi problemu dla rodziców.

Zobacz więcej

Przedszkole niepubliczne Pomarańczowa Ciuchcia to kadra nauczycielska, która składa się ze specjalistów dbających o to, aby każde dziecko czuło się bezpieczne, akceptowane i rozumiane. To wykwalifikowani i doświadczeni w pracy z najmłodszymi pedagodzy, psychologowie i logopedzi, którzy cechują się empatią, zrozumieniem i życzliwością.

Prywatne przedszkole Warszawa Włochy – troska o wszechstronny rozwój dziecka

Prywatne przedszkole Warszawa Włochy to miejsce, gdzie troska o wszechstronny rozwój dziecka stoi na pierwszym miejscu. Wykorzystując elementy pedagogiki Montessorii, placówka stawia na indywidualne podejście do każdej pociechy, dbając jednocześnie o rozwój intelektualny, społeczny, psychoruchowy i emocjonalny. Atmosfera w przedszkolu Pomarańczowa Ciuchcia sprzyja nawiązywaniu nowych przyjaźni i relacji. Wspólna zabawa, organizowane spacery oraz wycieczki mają na celu integrację grupy i naukę szacunku do innych. Inspirujące i różnorodne zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem materiałów, które wspierają doskonalenie wielu umiejętności u najmłodszych. Warsztaty plastyczne, muzyczne, czy językowe służą rozbudzeniu naturalnej ciekawości.

Przedszkole dwujęzyczne Warszawa Włochy – zajęcia dodatkowe dla dzieci

Prywatne przedszkole dwujęzyczne we Włochach doskonale zdaje sobie sprawę z rosnącego zainteresowania nauką angielskiego wśród najmłodszych. Dlatego w naszej placówce dzieci uczą się tego języka w sposób przemyślany i efektywny, uwzględniając potrzeby jakie mają dwujęzyczne dzieci oraz odpowiednie metody na przyswojenie nowego słownictwa w codziennej komunikacji. Dwujęzyczne przedszkole Warszawa Włochy zatrudnia lektorów z wieloletnim doświadczeniem, którzy uczestniczą we wszystkich zajęciach przedszkolaków – spacerach, zabawach, posiłkach i zajęciach. Takie podejście sprawia, że nasi podopieczni mają nieustanny kontakt z angielskim.

Oprócz nauki angielskiego, nasze przedszkole dwujęzyczne we Włochach oferuje dzieciom różnorodne zajęcia dodatkowe, umożliwiające rozwijanie umiejętności oraz pasji w wielu dziedzinach. Organizujemy zajęcia z judo, szachów, akrobatyki, rytmiki oraz robotyki. To jednak nie wszystko! Przedszkole dwujęzyczne Warszawa Włochy przygotował także dla podopiecznych szeroki wachlarz zajęć fakultatywnych, w tym:

  • język hiszpański;
  • naukę gry na pianinie;
  • taniec;
  • budowanie z klocków Lego.

Dlaczego warto wybrać niepubliczne przedszkole we Włochach?

Decydując się na niepubliczne przedszkole we Włochach, masz pewność, że Twój skarb nauczy się zdrowych nawyków żywieniowych już od najmłodszych lat. W placówce ogromną wagę bowiem przywiązujemy do świadomego odżywiania. Naszym podopiecznym zapewniamy smaczne i atrakcyjne posiłki, które dostarczają cennych składników odżywczych. W menu przedszkola nie znajdziesz przetworzonej żywności. Unikamy także produktów ze zbędnymi cukrami i solą. Wspieramy również inicjatywy, które promują aktywność fizyczną i znajomość zasad prawidłowego żywienia, organizując warsztaty i spotkania.

Prywatne przedszkole we Włochach dysponuje przestronnym placem zabaw, który został zaprojektowany z myślą o najmłodszych. Miejsce jest odpowiednio zabezpieczone i otoczone zielenią, co sprawia, że podopieczni mogą spędzać czas na świeżym powietrzu w bezpiecznym i komfortowym środowisku. Na placu zabaw znajdują się różnorodne atrakcje dostosowane do potrzeb dzieci w wieku przedszkolnym. Są tu między innymi zjeżdżalnie, drabinki, huśtawki, piaskownica oraz inne elementy, które pozwalają dzieciom rozwijać sprawność ruchową, koordynację, równowagę oraz umiejętności współpracy.

Zapoznaj się z ofertą i postaw na prywatne przedszkole dwujęzyczne Warszawa Włochy. Mieszkasz lub pracujesz w innej dzielnicy stolicy? Szukasz placówki z własną kuchnią? Zobacz, co może Ci zaproponować nasze niepubliczne przedszkole Warszawa Piastów.

Weź udział wraz ze swoim dzieckiem w Dniu Otwartym w wybranej placówce Pomarańczowej Ciuchci.
👉🏻 Kliknij przycisk poniżej i wypełnij formularz. Do zobaczenia! 🧡