Miejsca firmowe w Pomarańczowej Ciuchci

Dla pracowników firm, z którymi Przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia posiadają umowę o współpracy, oferujemy miejsca w naszych żłobkach i przedszkolach na specjalnych wyjątkowych warunkach.

Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy przedstawicieli firm do kontaktu: Joanna Goc-Matyskiel.

e-mail: jgoc@pomaranczowa-ciuchcia.pl 

tel: 513 576 600

Rodzicom z firm partnerskich gwarantujemy najwyższą jakość opieki oraz wychowania w naszych placówkach. Jesteśmy przekonani, że Przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia są jednym z nielicznych podmiotów na polskim rynku oferujących kompleksową opiekę nad dziećmi od żłobka po szkołę podstawową w ilości placówek odpowiadających zapotrzebowaniu pracodawców. Dzięki 25-letniemu doświadczeniu w prowadzeniu placówek edukacyjnych jesteśmy w stanie sprostać największym wymaganiom firm korporacyjnych w zakresie jakości opieki, wychowania i edukacji dzieci w wieku przedszkolnym.

Wśród licznych placówek Pomarańczowej Ciuchci wyróżniamy dwie, które są ściśle powiązane z lokalizacjami biznesowymi Warszawy:

  • Mokotów – Adgar Plaza, ul. Postępu 17 B
  • Centrum – wieżowiec Rondo 1, Rondo ONZ 1
 

Dodatkowo pracownicy Państwa firmy mogą skorzystać z największej sieci przedszkoli w Warszawie w dogodnej dla siebie lokalizacji. Pracownicy mogą wedle życzenia wybrać placówkę obok pracy lub niedaleko domu. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Dla wygody rodziców oraz firm posiadamy 11 placówek zlokalizowanych na terenie całej Warszawy i jej okolic: Nasze placówki 

Przedszkola firmowe

W obecnych czasach specjaliści, których zatrudniają firmy, zwracają uwagę na benefity płynące z zatrudnienia w konkretnej firmie.

Niewątpliwie takim dodatkowym uposażeniem pracownika w Państwa firmie może być przedszkole firmowe lub miejsca dla dzieci pracowników w przedszkolu czy żłobku firmowym.

 

Jako ekspert w prowadzeniu placówek edukacyjnych Przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia służą profesjonalnym doradztwem oraz pomocą w tworzeniu własnego przedszkola przyzakładowego.

 

Zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami firmy mogą tworzyć i finansować przedszkola dla pracowników z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych.

 

Otwarcie przedszkola firmowego znacznie ułatwia pracownikom godzenie obowiązków rodzinnych z zawodowymi, upowszechnia edukację przedszkolną dzieci oraz stanowi ważny element systemu motywacyjnego firmy. Wpływa również na pozytywny wizerunek pracodawcy w oczach pracowników oraz wśród firm branżowych.

Przedszkole blisko miejsca pracy

Dzisiejsze czasy nie sprzyjają rodzicom, którzy pracują na pełnych etatach i z trudem próbują pogodzić obowiązki zawodowe z rodzicielskimi. Często muszą dokonywać wyboru: dziecko lub kariera. Niestety – choć tego nie chcą – częściej cierpi na tym dziecko niż sprawy zawodowe. A i sami czują się zmęczeni wiecznym pośpiechem.

 

Wielu rodziców pragnie uniknąć takiego wyboru. Z myślą o nich rozpoczęliśmy nowatorski projekt otwierając dwa nowe punkty w samym sercu biznesu. Jedno na Mokotowie w kompleksie Adgar Plaza przy ul. postępu 17B, drugie – w Śródmieściu, w prestiżowym budynku Rondo 1 przy Rondzie ONZ. Obie placówki są propozycją dla rodziców pracujących w okolicznych biurowcach, rodziców, którzy chcą szybko wrócić do pracy po urodzeniu dziecka. Są to przedszkola, które poza obowiązującym u nas wysokimi standardami oferują coś więcej − bliskość dziecka nawet, gdy pracujemy.

 

Takie rozwiązanie ma wiele zalet:

 

  • Po południu stojąc w korkach nie martwimy się, czy zdążymy odebrać naszą pociechę przed zamknięciem placówki i czy znowu nie wyjdzie ona z przedszkola ostania.
  • Każdego ranka spędzamy z dzieckiem dodatkowy cenny czas w samochodzie na rozmowie.
  • Zyskujemy dodatkowy czas na dłuższy sen. Nie musimy wstawać wcześniej, żeby dziecko odwieźć do przedszkola, bo ono jedzie z nami. W drodze powrotnej możemy wysłuchać relacji z tego, co mały przedszkolak przeżył w minionym dniu – dzieci tak naprawdę najwięcej wrażeń mają do przekazania zaraz po wyjściu z przedszkola.
  • Jest to także czas, który daje dziecku poczucie bezpieczeństwa, pomaga w budowaniu własnej wartości i budowaniu z nim codziennych, ważnych relacji.
  • Nie musimy brać dni wolnych od pracy w przypadku uroczystości organizowanych w przedszkolu.
  • Zwiększa się nasza wydajność w pracy. Nie musimy się już martwić, że dziecko jest daleko od nas. Godziny otwarcia zakładu pracy są zgodne z czasem pracy przedszkola.
 

Czas poświęcony dziecku to najcenniejszy prezent, jaki rodzice mogą mu podarować. Wystarczy po prostu być z dzieckiem, słuchać go, rozmawiać z nim. Na zachodzie od wielu lat rodzice bardzo chętnie korzystają z oferty przedszkoli położonych blisko miejsca pracy. W Polsce ten projekt jest zupełnie nowy – dlatego podjęliśmy się go jako pierwsi, podtrzymując pozycję lidera w tworzeniu nowych standardów w zakresie opieki przedszkolnej i wczesnoszkolnej w Polsce.

Używamy plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
polityka prywatności, polityka cookies