fbpx

Oferta dla firm

Firmy Partnerskie

Co oferujemy pracownikom Firm Partnerskich?

Specjalne, atrakcyjne warunki umowy

Dla dzieci pracowników Firm Partnerskich oferujemy miejsca w naszych dwujęzycznych bliskościowych przedszkolach i żłobkach na specjalnych wyjątkowych warunkach.

Edukację, wychowanie, opiekę dla dzieci na najwyższym poziomie

Rodzicom z firm partnerskich gwarantujemy najwyższą jakość edukacji, opieki i wychowania dla ich pociech. Warto podkreślić, że Przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia są jednym z nielicznych podmiotów na polskim rynku oferujących kompleksową opiekę nad dziećmi od żłobka po szkołę podstawową.

Szeroki wybór lokalizacji: 11 placówek w Warszawie i okolicy

Pomarańczowa Ciuchcia to jedna z największej sieci przedszkoli w Polsce. Posiadamy placówki w 11 lokalizacjach w Warszawie i okolicy. Dzięki temu pracownicy firm mają szeroki wybór - mogą wedle życzenia wybrać placówkę obok miejsca pracy lub niedaleko domu. Nasze placówki

Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy przedstawicieli firm do kontaktu:

Karolina Kluza - dyrektor ds. kluczowych klientów
e-mail: kkluza@pomaranczowa-ciuchcia.pl
tel: +48 660 416 700

Przedszkola firmowe​

Dlaczego warto zainwestować w Przedszkole Firmowe?

Atrakcyjny benefit na rynku pracy

Przedszkole firmowe to obecnie jeden z najbardziej atrakcyjnych benefitów, jakie firmy mogą zaproponować swoim pracownikom.

Wygoda i motywator dla pracowników

Przedszkole firmowe znacznie ułatwia pracownikom godzenie obowiązków rodzinnych z zawodowymi, stanowi ważny element systemu motywacyjnego firmy. Wpływa również na pozytywny wizerunek pracodawcy w oczach pracowników oraz wśród firm branżowych.

Możliwość wykorzystania funduszu socjalnego

Zgodnie z obowiązującymi przepisami firmy mogą tworzyć i finansować przedszkola dla pracowników z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Jako ekspert w prowadzeniu placówek edukacyjnych Pomarańczowa Ciuchcia służy profesjonalnym doradztwem oraz pomocą w tworzeniu własnego przedszkola przyzakładowego.

Przedszkole blisko miejsca pracy

Jakie zalety ma przedszkole i żłobek blisko miejsca pracy?

Więcej czasu z dzieckiem na budowanie relacji

Każdego ranka spędzamy z dzieckiem dodatkowy cenny czas w samochodzie na rozmowie. Popołudniu stojąc w korkach, nie martwimy się, czy zdążymy odebrać naszą pociechę przed zamknięciem placówki i czy znowu nie wyjdzie ona z przedszkola ostania. W drodze powrotnej możemy wysłuchać relacji z tego, co mały przedszkolak przeżył w minionym dniu. Taki wspólny czas z rodzicem daje dziecku poczucie bezpieczeństwa, pomaga w budowaniu własnej wartości i bezcennej relacji z mamą i tatą.

Więcej czasu dla siebie

Rano zyskujemy dodatkowy czas na dłuższy sen. Nie musimy wstawać wcześniej, żeby dziecko odwieźć do przedszkola, bo ono jedzie z nami. Nie musimy brać dni wolnych od pracy w przypadku uroczystości organizowanych w przedszkolu. Zwiększa się nasza wydajność w pracy. Nie musimy się już martwić, że dziecko jest daleko od nas.

Wypełnij formularz i skontaktuj się z Nami

Zapisz się na dzień otwarty

Kliknij by zapisać się na dzień otwarty do wybranej placówki.

Umów się na rozmowę

Kliknij by umówić rozmowę z dyrektorem wybranej placówki

Weź udział wraz ze swoim dzieckiem w Dniu Otwartym w wybranej placówce Pomarańczowej Ciuchci.
👉🏻 Kliknij przycisk poniżej i wypełnij formularz. Do zobaczenia! 🧡