fbpx

Firmy Partnerskie

Co oferujemy pracownikom Firm Partnerskich? 

 • Specjalne, atrakcyjne warunki umowy

  Dla dzieci pracowników Firm Partnerskich oferujemy miejsca w naszych żłobkach i przedszkolach na specjalnych wyjątkowych warunkach.

 • Edukację, wychowanie, opiekę dla dzieci na najwyższym poziomie

  Rodzicom z firm partnerskich gwarantujemy najwyższą jakość edukacji, opieki i wychowania dla ich pociech. Warto podkreślić, że Przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia są jednym z nielicznych podmiotów na polskim rynku oferujących kompleksową opiekę nad dziećmi od żłobka po szkołę podstawową. 

 • Szeroki wybór lokalizacji przedszkola – 11 placówek

  Pomarańczowa Ciuchcia to jedna z największej sieci przedszkoli w Polsce. Posiadamy placówki w 11 lokalizacjach w Warszawie i okolicy. Dzięki temu  pracownicy firm mają szeroki wybór – mogą wedle życzenia wybrać placówkę obok miejsca pracy lub niedaleko domu.  Nasze placówki

  Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy przedstawicieli firm do kontaktu:

  Joanna Goc-Matyskiel – dyrektor ds. projektów
  e-mail: jgoc@pomaranczowa-ciuchcia.pl
  tel: 513 576 600

Przedszkola firmowe

Dlaczego warto zainwestować w Przedszkole Firmowe?

 • W obecnych czasach pracownicy wybierając miejsce pracy, zwracają uwagę na benefity płynące z zatrudnienia w danej firmie. Przedszkole firmowe to obecnie jeden z najbardziej atrakcyjnych benefitów, jakie firmy mogą zaproponować swoim pracownikom. 
 • Jako ekspert w prowadzeniu placówek edukacyjnych Przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia służą profesjonalnym doradztwem oraz pomocą w tworzeniu własnego przedszkola przyzakładowego.
 • Zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami firmy mogą tworzyć i finansować przedszkola dla pracowników z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych.
 • Otwarcie przedszkola firmowego znacznie ułatwia pracownikom godzenie obowiązków rodzinnych z zawodowymi, upowszechnia edukację przedszkolną dzieci oraz stanowi ważny element systemu motywacyjnego firmy. Wpływa również na pozytywny wizerunek pracodawcy w oczach pracowników oraz wśród firm branżowych.

Przedszkole blisko miejsca pracy

Dzisiejsze czasy nie sprzyjają rodzicom, którzy pracują na pełnych etatach i z trudem próbują pogodzić obowiązki zawodowe z rodzicielskimi. Często muszą dokonywać wyboru: dziecko lub kariera. Niestety – choć tego nie chcą – częściej cierpi na tym dziecko niż sprawy zawodowe. A i sami czują się zmęczeni wiecznym pośpiechem.

Wielu rodziców pragnie uniknąć takiego wyboru. Z myślą o nich rozpoczęliśmy nowatorski projekt, otwierając dwie placówki w samym sercu biznesu:

Sprawdź, jak wiele zalet ma przedszkole i żłobek blisko miejsca pracy:

 • Po południu stojąc w korkach, nie martwimy się, czy zdążymy odebrać naszą pociechę przed zamknięciem placówki i czy znowu nie wyjdzie ona z przedszkola ostania.
 • Każdego ranka spędzamy z dzieckiem dodatkowy cenny czas w samochodzie na rozmowie.
 • Zyskujemy dodatkowy czas na dłuższy sen. Nie musimy wstawać wcześniej, żeby dziecko odwieźć do przedszkola, bo ono jedzie z nami. W drodze powrotnej możemy wysłuchać relacji z tego, co mały przedszkolak przeżył w minionym dniu – dzieci tak naprawdę najwięcej wrażeń mają do przekazania zaraz po wyjściu z przedszkola.
 • Jest to także czas, który daje dziecku poczucie bezpieczeństwa, pomaga w budowaniu własnej wartości i budowaniu z nim codziennych, ważnych relacji.
 • Nie musimy brać dni wolnych od pracy w przypadku uroczystości organizowanych w przedszkolu.
 • Zwiększa się nasza wydajność w pracy. Nie musimy się już martwić, że dziecko jest daleko od nas. Godziny otwarcia miejsca pracy są zgodne z czasem pracy przedszkola.

Warto wiedzieć:

Czas poświęcony dziecku to najcenniejszy prezent, jaki możesz mu podarować. Wystarczy po prostu być z dzieckiem, słuchać go, rozmawiać z nim. Na zachodzie od wielu lat rodzice bardzo chętnie korzystają z oferty przedszkoli położonych blisko miejsca pracy. W Polsce ten projekt jest zupełnie nowy – dlatego podjęliśmy się go jako pierwsi, podtrzymując pozycję lidera w tworzeniu nowych standardów w zakresie opieki przedszkolnej i wczesnoszkolnej w Polsce.

Używamy plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności, Polityka cookies