Prywatny żłobek Piastów

Żłobek Pomarańczowa Ciuchcia w Piastowie to miejsce łagodnego wejścia dziecka w świat przedszkola, gdzie z najwyższą troską dbamy o najmłodsze skarby w wieku od 1,5 do 3 lat.

To miejsce, w którym serdeczne, życzliwe i doświadczone panie zaopiekują się każdym maluchem. Nasze dzieci są szczęśliwe i czują się bezpiecznie. W naszym żłobku zwracamy szczególną uwagę na indywidualne podejście do każdego dziecka. Troszczymy się o rozwój dziecka w każdej sferze, o jego samodzielność oraz kontakty społeczne. Pierwsze lata życia malucha są kluczowe w rozwoju dla kształtowania się jego osobowości oraz wpływają na dalsze funkcjonowanie w otaczającym je świecie. Stwarzamy naszym dzieciom jak najlepsze warunki do rozwoju aktywności własnej oraz dbamy o ich rozwój intelektualny. Wspieramy maluszki oraz pomagamy w opiece i procesie wychowawczym.

 

Żłobek znajduje się w nowoczesnym budynku. Nasze sale są widne i kolorowe, wyposażone w wiele pomocy i środków dydaktycznych. Dodatkowym atutem jest również indywidualny plac zabaw oraz własna kuchnia i jadalnia, serwująca pyszne i świeże posiłki.  Rodzice mogą być pewni, że nasz żlobek szybko stanie się drugim domem dla każdego malucha.

 

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej placówki. Zatrudniona tu kadra pedagogiczna chętnie odpowie na wszystkie pytania i oprowadzi po żłobku. Organizujemy również dni adaptacyjne, dzięki czemu każdy maluch może dobrze poznać to miejsce jeszcze zanim pozostanie u nas bez opieki rodziców.

Dla dzieci, które planują rozpocząć żłobkową przygodę, proponujemy BEZPŁATNE zajęcia adaptacyjne Małej Ciuchci w każdą sobotę w godz. 10.00 -12.00 (od września do czerwca).

Żłobek jest czynny w godzinach 7:00-18:00.

Zapisy do przedszkola prowadzimy przez cały rok.

Serdecznie zapraszamy.

Galeria

Kontakt

Pomarańczowa Ciuchcia Piastów

Dyrektor:

Magdalena Pawłowska

tel.: 505 064 505
e-mail: piastow@pomaranczowa-ciuchcia.pl 

Adres:

ul. Warszawska 43 (przy Rondzie im. Ryszarda Kaczorowskiego)

05-820 Piastów

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek      7:00 – 18:00