fbpx

Prywatny żłobek Piastów

Dwujęzyczne Przedszkole i Żłobek Pomarańczowa Ciuchcia Piastów

Dyrektorka dwujęzycznego przedszkola pomarańczowa ciuchcia piastów

Dyrektor przedszkola i żłobka - Magdalena Pawłowska

Kadra przedszkola i żłobka - ciepła, zaangażowana, pełna pozytywnej energii

Co nas wyróżnia?

wychowanie bliskościowe - żłobek i przedszkole warszawa

Ciepła rodzinna atmosfera - zaangażowana kadra

Żłobek Piastów to miejsce, w którym serdeczne, życzliwe i doświadczone Panie zaopiekują się każdym maluchem. Nasze dzieci są szczęśliwe i czują się bezpiecznie. Kiedy zdarzy się smuteczek Panie zareagują, zaśpiewają piosenkę, utulą do snu. Dbamy o indywidualne podejście do każdego dziecka, co pozwala nam na szybkie i trafne rozpoznanie jego potrzeb. Uśmiechy malców oraz ich radość z pobytu w żłobku jest dla nas najcenniejszą nagrodą i utwierdza nas w przekonaniu, że nasze zaangażowanie ma sens.

Chłopiec i pani nauczycielka przedszkole centrum

Wszechstronny rozwój każdego maluszka

W naszym żłobku troszczymy się o rozwój dziecka w każdej sferze, o jego samodzielność oraz kontakty społeczne. Pierwsze lata życia są kluczowe w rozwoju dla kształtowania się jego osobowości oraz wpływają na dalsze funkcjonowanie w otaczającym je świecie. Dziecko wtedy jest bardzo chłonne, szybko się uczy i zapamiętuje. W naszym żłobku maluszki każdego dnia doświadczają radosnych przygód edukacyjnych, poznają świat wieloma zmysłami. Mają możliwość doskonalenia swojej samodzielności i umiejętności społecznych. Tutaj również zawierają pierwsze przyjaźnie, uczą się dzielić i współpracować.

Angielski w przedszkolu pomarańczowa ciuchcia / dwujęzyczność

Zabawy w języku angielskim - Baby steps in English

Maluszki systematycznie biorą udział w zabawach prowadzonych przez lektora języka angielskiego. Im wcześniej dziecko ma kontakt z drugim językiem – tym łatwiej go chłonie i tym szybciej się go uczy. W zasadzie niezauważalnie, w naturalny sposób dziecko staje się dwujęzyczne. Maluchy słuchają języka angielskiego podczas zabawy czy czytania książeczek, mają z nim kontakt w piosenkach, opowieściach czy wierszykach. Dzięki temu osłuchują się z językiem i oswajają z jego brzmieniem, a dalsza nauka języka staje się znacznie łatwiejsza.

Zdrowe świadome żywienie

Żywienie jest istotnym czynnikiem w rozwoju, zachowaniu zdrowia, sprawności fizycznej i umysłowej dziecka, jest więc inwestycją w rozwój naszych maluszków. Korzystając z dobrodziejstw własnej kuchni, codziennie przygotowujemy dla naszych dzieci 5 smacznych, zdrowych posiłków. Dbamy o wysoką jakość posiłków. Unikamy cukru, przetworzonej żywności, dietę opieramy na dużej ilości warzyw, owoców, kasz. Jadłospisy są przygotowywane przez dietetyka, są dostosowane do potrzeb dzieci w wieku żłobkowym, a także do wymogów żywienia w żłobkach i przedszkolach. To, co jedzą dzieci, wpływa na ich samopoczucie oraz ważne czynności organizmu, a nabyte nawyki żywieniowe często kształtują późniejsze wybory.

Nasza lokalizacja, warunki lokalowe

Nowoczesność i troska o każdy detal

Żłobek i Przedszkole Piastów zlokalizowane jest na parterze prestiżowego kompleksu Rezydencja Warszawska, który łączy w sobie funkcje usługowe i mieszkaniowe. Nasza placówka spełnia najwyższe standardy jakości, gwarantując dzieciom komfortowe warunki do rozwoju. Jasne, przestronne sale, w których dominują ekologiczne zabawki oraz pomoce dydaktyczne z odpowiednimi certyfikatami, stwarzają idealne warunki do nauki i zabawy. Sala żłobka, jak i wszystkie sale przedszkolne, posiada bezpośredni dostęp do łazienki. Jest dostosowana do potrzeb dzieci w wieku żłobkowym. Dodatkowo do dyspozycji grupy żłobkowej jest specjalnie przystosowana sala do zajęć ruchowych, muzycznych oraz imprez okolicznościowych. Cały projekt naszej placówki został skonstruowany z myślą o najmłodszych, dbając o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Ponadto, dla wygody rodziców i dzieci, przy przedszkolu udostępniamy bezpłatny parking.

żywienie dzieci przedszkole

Zdrowie na talerzu – własna kuchnia

W naszym żłobku Piastów ważną rolę odgrywa zdrowe odżywianie. Dzięki własnej, nowocześnie wyposażonej kuchni serwujemy maluszkom zdrowe, smaczne i zbilansowane posiłki. Nawiązaliśmy również współpracę z doświadczonym dietetykiem, aby każdy jadłospis był dopracowany do potrzeb naszych podopiecznych, gwarantując im zarówno przyjemność jedzenia, jak i wszystkie niezbędne składniki odżywcze.

Przyroda u naszych drzwi – własny plac zabaw

Nasz Żłobek Piastów szczyci się własnym, ogrodzonym placem zabaw, który oddalony jest zaledwie o 50 metrów od głównego budynku. Wyposażony w atestowane i bezpieczne zabawki plac, gwarantuje dzieciom aktywny i pełen radości czas na świeżym powietrzu. Nasze maluszki korzystają z niego codziennie, niezależnie od pogody i pory roku.

Opinia rodzica

Galeria

Kontakt

Godziny otwarcia: 7:00-18:00

Wypełnij formularz i skontaktuj się z Nami

Zapisz się na dzień otwarty

Kliknij by zapisać się na dzień otwarty do wybranej placówki.

Umów się na rozmowę

Kliknij by umówić rozmowę z dyrektorem wybranej placówki

Żłobek w Piastowie Pomarańczowa Ciuchcia – miejsce pełne troski i miłości

Jeśli szukasz zaufanego miejsca, które zapewni Twojemu dziecku odpowiednią opiekę podczas pobytu w pracy, postaw koniecznie na żłobek w Piastowie Pomarańczowa Ciuchcia. W naszej placówce panuje pozytywna atmosfera i każde dziecko jest otoczone troską. Żłobek w Piastowie Pomarańczowa Ciuchcia to wyjątkowe miejsce, w którym personel żłobka dba o to, aby każdy maluch czuł się swobodnie i bezpiecznie, co jest kluczowe dla jego prawidłowego rozwoju.

Czytaj więcej

Posiadamy wykwalifikowany i doświadczony personel, który nieustannie podnosi swoje kompetencje. Dysponujemy nowoczesnymi, jasnymi i przestronnymi pomieszczeniami, w których duża uwaga została poświęcona nie tylko estetyce, ale również funkcjonalności. Mamy także piękny ogród do zabawy, w którym dzieci mogą korzystać z różnorodnych atrakcji. Wszystko po to, aby maluchy mogły w pełni cieszyć się chwilami spędzonymi w naszej placówce.

Ważnym aspektem funkcjonowania żłobka jest również współpraca z rodzicami. Jesteśmy otwarci na ich sugestie oraz potrzeby, a także informujemy o postępach dziecka, problemach oraz sukcesach, a także przekazujemy wskazówki dotyczące wsparcia nauki w domu.

Prywatny żłobek w Piastowie – ogólnorozwojowe zajęcia dla najmłodszych

Żłobek Warszawa Piastów dba nie tylko o kompleksową opiekę nad dziećmi, ale także o ich szeroko rozumianą edukację. Realizujemy podstawę programową zgodnie z wytycznymi MEN. To jednak nie wszystko! Organizujemy także wiele zajęć dodatkowych, które wspomagają rozwój intelektualny maluchów i dają możliwość rozwijania talentów oraz zainteresowań. Staramy się rozbudzać ciekawość świata, kreatywność oraz umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów. Dzieci mają możliwość uczestniczenia w:

  • warsztatach psychologicznych;
  • gimnastyce buzi i języka;
  • zabawach z chustą animacyjną;
  • zajęciach plastycznych;
  • zabawach z piosenką;
  • zajęciach edukacyjno-ruchowych;

Ciekawą opcją jest także multisensoryka, która nastawiona jest dostarczanie dzieciom bardzo różnorodnych bodźców wspierających integrację sensoryczną i stymulujących wszystkie zmysły – wzroku, dotyku, węchu, słuchu, smaku, czucia głębokiego oraz równowagi.

Niepubliczny żłobek w Piastowie – świadome żywienie dzieci

Niepubliczny żłobek w Piastowie zdaje sobie sprawę z ogromnego znaczenia właściwego żywienia dla rozwoju i zdrowia dzieci. Dlatego kładziemy nacisk na świadome odżywanie naszych podopiecznych, proponując im pełnowartościowe i zbilansowane posiłki. Stawiamy na produkty pozbawione sztucznych barwników, konserwantów i zbędnych cukrów, co pozwala kształtować u maluchów zdrowe nawyki żywieniowe. W placówce zwracamy też uwagę na traktowanie posiłków jako wartościowych momentów spędzonych wspólnie. Dbamy o stworzenie przyjaznej atmosfery przy stole, a także na nauczenie dzieci dobrych manier oraz szacunku do jedzenia. Dysponujemy własną kuchnią i jadalnią. By wspierać zdrowy styl życia, żłobek Warszawa Piastów Pomarańczowa Ciuchcia równolegle realizuje również programy dotyczące aktywności fizycznej.

Dwujęzyczny żłobek w Piastowie – innowacyjne podejście do edukacji

Żłobek prywatny Pomarańczowa Ciuchcia to miejsce, w którym kluczowym elementem wychowania w placówce jest nauka dwóch języków – angielskiego oraz ojczystego. Dzięki temu maluchy na bardzo wczesnym etapie swojego życia szybciej przyswajają słownictwo. Lektorzy uczestniczą w codziennych zajęciach naszych podopiecznych, tym samym angażując dzieci w proces nauki i sprawiając, że przebiega on w sposób naturalny i przyjemny. Metody dydaktyczne stosowane przez dwujęzyczny żłobek w Piastowie są dostosowane do wieku oraz indywidualnych potrzeb maluchów.

Niepubliczny żłobek w Piastowie to miejsce, w którym dzieci są otoczone opieką, miłością i ciepłem. Stawiamy na holistyczne podejście do rozwoju, zwracając uwagę nie tylko na edukację, ale także na zdrowie, psychikę oraz rozwój emocjonalny dzieci. Zapewniamy najlepsze warunki dla maluchów. Przekonaj się o tym sam, że prywatny żłobek w Piastowie tak jak przedszkole w Piastowie stanie się drugim domem dla Twojego malucha!

Weź udział wraz ze swoim dzieckiem w Dniu Otwartym w wybranej placówce Pomarańczowej Ciuchci.
👉🏻 Kliknij przycisk poniżej i wypełnij formularz. Do zobaczenia! 🧡