fbpx

Przedszkole prywatne Józefosław

Dwujęzyczne Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia Józefosław

Dyrektorka Dwujęzycznego Przedszkola i Żłobka Pomarańczowa ciuchcia józefosław

Dyrektor przedszkola - Justyna Dancewicz

Kadra dwujęzycznego Przedszkola pomarańczowa ciuchcia

Kadra przedszkola

Co nas wyróżnia?

Angielski w przedszkolu pomarańczowa ciuchcia / dwujęzyczność

EDUKACJA DWUJĘZYCZNA - zanurzenie w języku angielskim przez min. 80 h w miesiącu

Jednym z priorytetów jest dla nas edukacja anglojęzyczna. Prowadzimy grupy dwujęzyczne i grupy z rozszerzonym językiem angielskim. Wyróżnia nas to, że nauczyciel anglojęzyczny komunikuje się tylko w języku angielskim (z dziećmi, rodzicami, nauczycielem polskojęzycznym, całą kadrą przedszkola) . Nie używa języka polskiego. Dzięki temu dzieci mają stały kontakt z językiem angielskim nie tylko podczas zajęć dydaktycznych, ale również podczas codziennych czynności: posiłków, zabaw swobodnych, spacerów. Sprawia to, że dzieci zanurzone w języku angielskim, przyswajają go zupełnie naturalnie.

nowoczesne technologie/ programowanie w przedszkolu

Nowoczesne technologie - zabawy w języku angielskim z ROBOTEM EMYSEM

Szczególnie dużo radości naszym przedszkolakom sprawiają zabawy z Emysem – interaktywnym robotem, który wprost uwielbia uczyć języka angielskiego. Emys czuje, widzi, słyszy, reaguje na dotyk i zawsze każdego włączy w radosną zabawę. Dzięki niemu nauka języka angielskiego jest jeszcze większą frajdą.

przedszkole niepubliczne Bemowo sala zabaw

Najwyższy poziom edukacji i wychowania

Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia Józefosław to edukacja i wychowania na najwyższym poziomie. Oprócz standardowego programu wytyczonego przez MEN realizujemy programy i projekty własne. Oferujemy również bogaty pakiet zajęć dodatkowych i fakultatywnych. To właśnie w naszej placówce pomagamy odkryć dzieciom ich pierwsze zainteresowania i pasje.

Chłopiec i pani nauczycielka przedszkole centrum

Troska o rozwój społeczny i emocjonalny

Ogromną wagę przykładamy do rozwoju społecznego i emocjonalnego przedszkolaków. Nasi nauczyciele są praktykami metody wychowawczej „Pozytywna Dyscyplina”. Skupiają się zawsze na potrzebach dziecka i nawiązaniu z nim dobrej, pełnej zrozumienia relacji.

przedszkole adaptacja pomarańczowa ciuchcia

Przyjazna adaptacja

Mamy świadomość, jak ważna jest dobra i wczesna adaptacja maluszków – taką zapewnia nasze przedszkole Józefosław, organizując sobotnie zajęcia adaptacyjne Mała Ciuchcia oraz wakacyjny program adaptacyjny Mały Guliwer. Dzięki temu dzieci rozpoczynając uczęszczanie do naszego przedszkola, są oswojone z nauczycielami i rówieśnikami, czują się bezpiecznie, bo znają już sale przedszkolne, w których razem z rodzicami brali udział w wesołych zabawach.

Nasza lokalizacja, warunki lokalowe

Nowoczesny kompleks szkolno-przedszkolny

Dwujęzyczne Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia Józefosław razem z Dwujęzyczną Szkołą Podstawową Gaudeamus stanowi najnowocześniejszy kompleks edukacyjny w okolicy. Zachwyt podopiecznych i rodziców wzbudza nowoczesny design budynku i jego charakterystyczne okrągłe kolorowe okna. Powierzchnia całego obiektu wynosi 2500 m2. Do dyspozycji przedszkolaków oddaliśmy 5 sal dydaktycznych, salę do zajęć fakultatywnych oraz salę gimnastyczną o pow. 350 m2. Przedszkolaków cieszą przestronne, jasne sale z ciekawymi tematycznymi kącikami zabaw.

Duży, zielony, nowoczesny plac zabaw

Przedszkole Józefosław posiada piękny, duży, zielony plac zabaw wyposażony w certyfikowane urządzenia i zabawki oraz bezpieczną nawierzchnię. W części rekreacyjno-sportowej posiadamy salę gimnastyczną oraz boisko do piłki nożnej i innych gier zespołowych.

Nowoczesne zaplecze gastronomiczne

Przedszkole Józefosław posiada nowoczesne zaplecze gastronomiczne, które spełnia najwyższe standardy systemu HACCP. Zbilansowane menu oraz najwyższej jakości produkty, z których przygotowujemy posiłki, dają pewność, że nasze dzieci odżywiają się zdrowo. Współpraca z dietetykiem daje zaś gwarancję pełnowartościowego i pysznego jedzenia każdego dnia.

System bezpieczeństwa

Z troska dbamy o bezpieczeństwo przedszkolaków, dlatego obiekt jest monitorowany i posiada system kart dostępu. Połączyliśmy tym samym nowoczesne standardy z dobrze znanymi rozwiązaniami, dzięki którym dzieciom zapewniana jest ochrona na najwyższym poziomie.

Opinia rodzica

Galeria

Kontakt

Godziny otwarcia: 7:00-18:00

Wypełnij formularz i skontaktuj się z Nami

Zapisz się na dzień otwarty

Kliknij by zapisać się na dzień otwarty do wybranej placówki.

Umów się na rozmowę

Kliknij by umówić rozmowę z dyrektorem wybranej placówki

Przedszkole w Józefosławie Pomarańczowa Ciuchcia – co nas wyróżnia?

Przedszkole w Józefosławie Pomarańczowa Ciuchcia to wyjątkowe miejsce, w którym dzieci mogą rozwijać się i uczyć w atmosferze pełnej radości, ciepła i zrozumienia. Tym, co wyróżnia naszą placówkę spośród innych są przede wszystkim innowacyjne i ciekawe metody nauczania, które dostosowywane są do indywidualnych potrzeb każdego przedszkolaka. W Pomarańczowej Ciuchci dbamy nie tylko o wszechstronny rozwój intelektualny, ale również emocjonalny i społeczny naszych podopiecznych.

Zobacz więcej

Podczas zajęć przedszkolaki doświadczają świata wielozmysłowo. Multisensoryka pomaga dzieciom w kształtowaniu umiejętności koncentracji, koordynacji, rozwoju emocji, logicznego myślenia i percepcji przestrzennej.

Prywatne przedszkole w Józefosławie – bezpieczeństwo i nowoczesne sale dydaktyczne

Prywatne przedszkole w Józefosławie to idealny wybór dla rodziców maluchów, którzy chcą, by ich pociecha rozwijała się w przyjaźnie wyposażonym otoczeniu. W naszej placówce szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo dzieci – zarówno podczas zajęć, jak i podczas odpoczynku. Przemyślane rozwiązania na terenie placówki oraz stała kontrola personelu sprawiają, że rodzice mogą być pewni, że ich pociechy są tutaj w dobrych rękach.

Sale dydaktyczne w prywatnym przedszkolu w Józefosławie to przestronne, nowocześnie urządzone i doskonale doświetlone pomieszczenia, idealnie przystosowane do potrzeb maluchów. Funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni pozwala na przeprowadzenie różnorodnych zajęć edukacyjnych, artystycznych, a także zajęć rozwijających sprawność fizyczną dzieci. Wszystko to w trosce o wszechstronny rozwój każdego malucha. Ponadto za dodatkową opłatą przedszkolaki mogą uczestniczyć w:

  • judo;
  • robotyce;
  • budowaniu z klocków Lego;
  • akrobatyce;
  • Zumba Kids.

Niepubliczne przedszkole w Józefosławie – smaczne i zdrowe posiłki

Niepubliczne przedszkole w Józefosławie stawia na wysoką jakość usług, dbając o zdrowie najmłodszych. Dlatego jednym z kluczowych aspektów naszej działalności jest świadome żywienie dzieci, które pomaga wykształcić zdrowe nawyki. W placówce zależy nam, by każde dziecko otrzymywało posiłki nie tylko bogate we wszystkie składniki odżywcze, ale także smaczne. Codziennie są przygotowywane świeże dania z wysokiej jakości produktów pozbawionych konserwantów, zbędnych cukrów i soli. Jednocześnie edukujemy naszych przedszkolaków w kwestii zdrowego stylu życia.

Dwujęzyczne przedszkole w Józefosławie – język angielski od najmłodszych lat

Dwujęzyczne przedszkole w Józefosławie, tak jak dwujęzyczny żłobek w Piastowie, korzysta z innowacyjnych metod i materiałów dydaktycznych, które wspierają proces nauki oraz rozbudzają ciekawość świata u dzieci. W placówce każde dziecko ma także możliwość poznania języka angielskiego. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych lektorów, którzy z pasją i zaangażowaniem uczą najmłodszych poprzez uczestniczenie w spacerach, zabawach i zajęciach.

Jeśli chcesz wiedzieć, co to jest multisensoryka w placówce lub masz inne pytania dotyczące edukacji w przedszkolu, koniecznie skontaktuj się z nami. Zapraszamy!

Weź udział wraz ze swoim dzieckiem w Dniu Otwartym w wybranej placówce Pomarańczowej Ciuchci.
👉🏻 Kliknij przycisk poniżej i wypełnij formularz. Do zobaczenia! 🧡