fbpx

Pobierz nasz cennik

Sprawdź, jak wartościową i bogatą ofertę przygotowaliśmy dla Twojego dziecka w ramach podstawowej opłaty miesięcznej. Aby pobrać cennik należy wypełnić poniższy formularz.

*Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o kontakt telefoniczny.​

Prywatne przedszkole Warszawa cennik

Pomarańczowa Ciuchcia

Edukacja i wychowanie w Pomarańczowej Ciuchci to bezpieczne, szczęśliwe dzieciństwo i wszechstronny rozwój. Zawsze podążamy za dzieckiem – u nas każde dziecko czuje się ważne. Szczególną uwagę zwracamy na indywidualne potrzeby i talenty, naukę języków obcych, bezpieczne i świadome korzystanie z nowych technologii, umiejętności społeczne i rozwój emocjonalny. Naszym priorytetem jest kształtowanie u dzieci kompetencji, które pomogą im odnosić sukcesy w przyszłości.

Przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia to:

Przyjazna adaptacja

Pozytywna Dyscyplina

Dwujęzyczność

Academia de Español

Games with robot Emys

Wzorowe przygotowanie
do szkoły

Programowanie
ze Scottie Go

Multisensoryka

Autorski program proekologiczny

Własna kuchnia-zdrowe żywienie

Informacja o wysokości opłat w przedszkolu prywatnym znajduje się przeważnie w cenniku dostępnym na stronie internetowej placówki. Cena przedszkola prywatnego zależy od kilku czynników, tj. profil przedszkola (ogólny, sportowy, dwujęzyczny, itp.), pakiet zajęć dodatkowych, realizowane programy i projekty własne, liczba nauczycieli w grupie, opieka specjalistów (psycholog, metodyk edukacji przedszkolnej, metodyk nauczania języków obcych, logopeda), standard wyposażenia, lokalizacja. Szczegółowych informacji udziela dyrektor przedszkola.

Weź udział wraz ze swoim dzieckiem w Dniu Otwartym w wybranej placówce Pomarańczowej Ciuchci.
👉🏻 Kliknij przycisk poniżej i wypełnij formularz. Do zobaczenia! 🧡