fbpx
Odtwórz wideo

Prywatny żłobek Mokotów

Dwujęzyczne Przedszkole i Żłobek Pomarańczowa Ciuchcia Mokotów

dyrektorka przedszkola mokotów

Dyrektor przedszkola i żłobka Ewelina Kotowska-Banucha

kadra żłobek mokotów pomarańczowa ciuchcia

Kadra Przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia Mokotów - uśmiechnięta, ciepła, pełna pozytywnej energii

Co nas wyróżnia?

adaptacja w pomarańczowej ciuchci / przedszkole warszawa

Uśmiechnięta, zaangażowana kadra - przyjazna, łagodna adaptacja

Żłobek Pomarańczowa Ciuchcia Mokotów to przyjazne, ciepłe miejsce, gdzie dzieci czują się bezpiecznie i są szczęśliwe. A to dzięki naszym troskliwym i zaangażowanym nauczycielom, którzy codziennie z uśmiechem witają każdego maluszka, dbają o jego indywidualne potrzeby i emocje, wspierają w relacjach z rówieśnikami, zapewniają wszechstronny rozwój. Proces adaptacji do żłobka planujemy tak, żeby przebiegał bardzo łagodnie. Jest dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego dziecka i jego rodziców i trwa tyle, ile dziecko potrzebuje, aby poczuć się bezpiecznie w nowym środowisku.

Wszechstronny rozwój - wachlarz zabaw edukacyjnych i zajęć dodatkowych

Pierwsze lata życia dziecka to bardzo ważny etap w jego rozwoju – w tym okresie dziecko jest bardzo chłonne, szybko się uczy i zapamiętuje. Dlatego w naszym żłobku zapewniamy naszym maluszkom odpowiedni dla ich wieku wachlarz zabaw edukacyjnych (integracyjnych, muzycznych, plastycznych, ruchowych, logopedycznych) oraz zajęć dodatkowych (język angielski, rytmika, gimnastyka, Plastyczna Akademia Malucha). Dzięki temu codziennie stymulujemy dziecięcą ciekawość, inspirujemy do poznawania świata i rozwijania swojego potencjału.

Angielski w przedszkolu pomarańczowa ciuchcia / dwujęzyczność

Codzienne zabawy edukacyjne w języku angielskim

W żłobku Pomarańczowa Ciuchcia Mokotów realizujemy autorski program nauki języka angielskiego Baby steps in English – stworzony specjalnie dla dzieci w wieku żłobkowym i dostosowany do ich możliwości percepcyjnych. Codziennie – pod okiem doświadczonego lektora – maluszki uczestniczą w wesołych grach i zabawach w języku angielskim, słuchają bajek i śpiewają piosenki w tym języku. Dzięki temu w naturalny sposób oswajają się z językiem angielskim, poznają pierwsze słowa i zwroty. Jest to bardzo cenny fundament do nauki języka angielskiego w dalszej edukacji przedszkolnej i szkolnej.

Smacznie i zdrowo, czyli posiłki z naszej własnej kuchni

Cieszymy się, że mamy własną, profesjonalnie wyposażaną kuchnię, bo dzięki temu nasze maluszki mają zapewnione wyżywienie najlepszej jakości. Ciepły posiłek trafia na talerz dziecka zaraz po przygotowaniu. Nie wymaga podgrzewania i długiego przechowywania w urządzeniach grzewczych, a zatem nie traci witamin i wartości odżywczych. Jadłospis opracowany przez naszego dietetyka jest optymalnie zbilansowany i dostosowany do potrzeb żywieniowych dzieci w wieku żłobkowym.

Nasza lokalizacja, warunki lokalowe

Łatwy dojazd i parking bez dodatkowych opłat

Żłobek Mokotów zlokalizowany jest na parterze biurowca Adgar Plaza B przy ulicy Postępu 17B. Lokalizacja ta gwarantuje łatwy dojazd, zarówno dla korzystających z komunikacji miejskiej, jak i tych, którzy preferują własny środek transportu. Rodzice – bez żadnych opłat – mogą skorzystać z przestronnego, wielopoziomowego parkingu. W bezpośrednim sąsiedztwie żłobka usytuowane są przystanki autobusowe i tramwajowe, takie jak Wynalazek, Postępu czy Marynarska, a także komfortowe ścieżki rowerowe. Przed budynkiem są do dyspozycji rodziców stojaki na rowery.

żłobek niepubliczy mokotów

Nowoczesność i ciepło w jednym

Żłobek Mokotów to miejsce, które łączy w sobie nowoczesne, przestronne wnętrza z ciepłem i rodzinną atmosferą. Tu każde dziecko czuje się jak w domu, bo otacza je troska i uśmiech nauczycieli oraz przyjazna, estetyczna przestrzeń. Nasz żłobek posiada przestronne, kolorowe wnętrza oraz wysokiej jakości, drewniane zabawki edukacyjne rozwijające wyobraźnię i wspierające rozwój każdego maluszka. Co więcej, dbając o zdrowie naszych podopiecznych, budynek wyposażony jest w najnowszej generacji filtry antysmogowe NanoWave oraz klimatyzację, zapewniające komfort i czyste powietrze niezależnie od warunków zewnętrznych.

Własny, bezpieczny plac zabaw - zielony zakątek w sercu Mokotowa

Nasz żłobek szczyci się posiadaniem własnego, bezpiecznego placu zabaw, który wyposażony jest w ekologiczne, drewniane zabawki. Otoczony drzewami i krzewami, stanowi prawdziwą zieloną przystań dla naszych małych podopiecznych, pozwalając im na codzienną zabawę na świeżym powietrzu. Mimo lokalizacji w centrum biznesowym Mokotowa, plac zabaw jest usytuowany z dala od miejskiego zgiełku, co sprawia, że jest idealnym miejscem do relaksu i zabawy.

Opinia rodzica

Galeria

Kontakt

Godziny otwarcia: 7 - 18

Wypełnij formularz i skontaktuj się z Nami

Zapisz się na dzień otwarty

Kliknij by zapisać się na dzień otwarty do wybranej placówki.

Umów się na rozmowę

Kliknij by umówić rozmowę z dyrektorem wybranej placówki

Żłobek Warszawa Mokotów – najlepsza placówka dla Twojego dziecka

Poszukujesz placówki, w której maluchy są otoczone troskliwą opieką? Zależy Ci na tym, by dziecko miało zapewnione podstawowe potrzeby oraz stały kontakt z rówieśnikami? Żłobek Warszawa Mokotów Pomarańczowa Ciuchcia to idealne miejsce dla Twojego skarba! Jesteśmy nowoczesną i profesjonalną placówką edukacyjną gwarantującą najwyższe standardy opieki nad dziećmi, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających rodziców.

Czytaj więcej

Na terytorium żłobka znajdują się świetnie zaopatrzone pomieszczenia z wysokiej klasy drewnianymi zabawkami edukacyjnymi, narzędziami i materiałami dydaktycznymi rozwijającymi wyobraźnię i wspomagającymi rozwój każdego malca.

Prywatny żłobek Warszawa Mokotów – zdrowe żywienie dzieci

Wierzymy, że właściwe odżywianie jest kluczowym elementem dla prawidłowego rozwoju dzieci, Dlatego żłobek na Mokotowie prywatny Pomarańczowa Ciuchcia to doskonała opcja dla rodziców poszukujących odpowiedniego miejsca dla swojej pociechy, w którym stawia się na świadome żywienie najmłodszych. Zapewniamy naszym wychowankom dobrze zbilansowane posiłki z wysokiej jakości produktów, które jednocześnie są smaczne i atrakcyjne dla dzieci. Unikamy przetworzonej żywności, konserwantów, sztucznych barwników, zbędnych cukrów i soli.

Na Mokotowie prywatny żłobek Pomarańczowa Ciuchcia tak samo jak nasze prywatne przedszkole na Mokotowie szczególną uwagę zwraca na edukację w zakresie zdrowego odżywiania. Uczymy naszych podopiecznych, jak ważne są warzywa, owoce, białko, błonnik w codziennej diecie, a także nawodnienie i regularne spożywanie posiłków. Dzięki temu maluchy wiedzą, jakie produkty spożywcze są zdrowe i jakiego jedzenia należy unikać.

Niepubliczny żłobek Warszawa Mokotów – oferta edukacyjna

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że uczestnictwo najmłodszych dzieci w różnego rodzaju zabawach i zajęciach ma istotny wpływ na prawidłowy rozwój maluchów. Dlatego prywatny żłobek Warszawa Mokotów oferuje bogaty program edukacyjny, który stawia na rozwój umiejętności społecznych, intelektualnych i fizycznych. Realizujemy ciekawe projekty, dzięki którym dzieci rozwijają swoją kreatywność, zdolności manualne, uczą się nowych języków i odkrywania świata. Ponadto prywatny żłobek w Warszawie Pomarańczowa Ciuchcia współpracuje z rodzicami, aby wspólnie tworzyć środowisko, w którym dziecko doświadcza miłości, szacunku i zrozumienia.

 

Niepubliczny żłobek Warszawa Mokotów w swojej ofercie posiada:

  • gimnastykę dla smyka;
  • zabawy z chustą animacyjną;
  • zajęcia plastyczne;
  • gimnastykę buzi i języka;
  • zabawy z piosenką;
  • zajęcia edukacyjno-ruchowe;
  • bajkoterapię.

Dla dzieci, które dopiero rozpoczynają przygodę ze żłobkiem organizujemy bezpłatne zajęcia adaptacyjne Małej Ciuchci w każdą sobotę w godz. 10.00 -12.00 od września do czerwca. Dzięki temu maluchy łatwiej oswajają się z placówką i nauczycielami.

Żłobek prywatny na Mokotowie – profesjonalna kadra pedagogiczna

Powierzając w nasze ręce swoje dziecko, masz pewność, że maluch jest otoczony opieką dobrze wykształconych, doświadczonych, pełnych empatii i zrozumienia pań, które dbają o harmonijny rozwój i bezpieczeństwo każdego malucha. Cechuje je ciepło, niezwykła kreatywność oraz profesjonalizm, co gwarantuje wysoką jakość edukacji. Nasz personel składa się także z:

  • dyrektor żłobka odpowiedzialnej za nadzór nad placówką Pomarańczowa Ciuchcia na Mokotowie, zarządzanie kadrą oraz współpracę z rodzicami i innymi instytucjami;
  • psychologa, którego zadaniem jest obserwowanie rozwoju emocjonalnego dzieci, wspieranie najmłodszych w radzeniu sobie z trudnościami oraz współpraca z rodzicami;
  • logopedy zajmującego się profilaktyką oraz diagnozowaniem i terapią zaburzeń mowy u dzieci.

Niezależnie od tego, czy wybierasz żłobek na Mokotowie, czy dwujęzyczne przedszkole Warszawa Włochy, zyskujesz pewność, że dziecko będzie się rozwijać w najlepszych warunkach, a Ty będziesz spokojny, wiedząc, że maluch znajduje się w dobrych rękach. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Weź udział wraz ze swoim dzieckiem w Dniu Otwartym w wybranej placówce Pomarańczowej Ciuchci.
👉🏻 Kliknij przycisk poniżej i wypełnij formularz. Do zobaczenia! 🧡