CENTRUM

Żłobek Pomarańczowa Ciuchcia Centrum to miejsce łagodnego wejścia dziecka w świat przedszkola, gdzie z najwyższą troską dbamy o nasze najmłodsze skarby w wieku od 1,5 do 3 lat.

Sekretem wyjątkowej, ciepłej, rodzinnej atmosfery naszego żłobka jest kadra – posiadająca odpowiednie kwalifikacje do pracy z dziećmi w tym wieku. To uśmiechnięte, serdeczne i szczerze kochające dzieci panie. Kiedy zdarzy się smuteczek, przytulają i wspierają, kiedy trzeba, sprawdzają, czy maluszki są najedzone, a do snu zaśpiewają najmilszą kołysankę. Razem z maluszkami tańczą na rytmice, dzielnie ćwiczą na gimnastyce, a podczas zajęć plastycznych pomagają stworzyć ciekawą pracę. Przede wszystkim jednak dokładają największych starań, aby dzieci czuły się w żłobku bezpiecznie i pewnie. 
Dodatkowo nad wszechstronnym i prawidłowym rozwojem naszych maluszków czuwa sztab specjalistów: metodyk, metodyk języka angielskiego, psycholog, logopeda. W naszym zespole jest również pani dietetyk, która dba, żeby maluszki zdrowo się odżywiały i dzięki zróżnicowanej, zbilansowanej diecie pełnej owoców i warzyw miały możliwość próbowania nowych smaków.   

W naszym żłobku maluszki każdego dnia doświadczają radosnych przygód edukacyjnych, dzięki którym poznają świat wszystkimi zmysłami. Mają możliwość doskonalenia swojej samodzielności, umiejętności społecznych oraz współpracy z rówieśnikami. W żłobku zawierają pierwsze przyjaźnie, uczą dzielić się zabawkami, tworzyć coś wspólnie z kolegami.  Nie brakuje też beztroskich psot i igraszek. Codziennie bez względu na pogodę dzielnie maszerują na plac zabaw, gdzie harcom i radosnej zabawie nie ma końca.

Ogromnym atutem naszego żłobka jest codzienny kontakt dzieci z językiem angielskim. Aż 5 razy w tygodniu maluszki biorą udział w zabawach prowadzonych przez lektora języka angielskiego. Dlaczego to takie ważne? Naukowcy z Uniwersytetu w Minnesocie dowiedli, że w ciągu pierwszych lat życia mózg jest najbardziej chłonny i plastyczny – to właśnie w tym okresie powstają i utrwalają się połączenia neuronalne. Właśnie dlatego wielu naukowców wskazuje ten czas za najbardziej odpowiedni do nauki języków. 

Rodzice, którzy powierzają nam swoje największe skarby, mogą spokojnie pracować, bo wiedzą, że ich dzieci są w dobrych rękach i mają zapewnione optymalne warunki do rozwoju. 

Żłobek Pomarańczowa Ciuchcia jest czynny w godzinach 7.30-18.00.

Numer wpisu w rejestrze  żłobków: 165/Z/2014.

Galeria

Kontakt

Pomarańczowa Ciuchcia Centrum

Dyrektor; Natalia Zawadzka

tel.: 690 900 233
tel. kom.: 730 057 700
e-mail: centrum@pomaranczowa-ciuchcia.p

Adres:

ul. Rondo ONZ 1,
00-124 Warszawa

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek      7:30 – 18:00