fbpx

Prywatny Żłobek Warszawa Centrum

Dwujęzyczne Przedszkole i Żłobek Pomarańczowa Ciuchcia Centrum

p.o. dyrektora przedszkola i żłobka
Joanna Goc-Matyskiel

Kadra żłobka i przedszkola - przyjazna, uśmiechnięta, kreatywna, pełna pozytywnej energii

Co nas wyróżnia?

wychowanie bliskościowe - żłobek i przedszkole warszawa

Przyjazna adaptacja dostosowana do potrzeb każdego maluszka i rodzica

W żłobku Warszawa Centrum panuje rodzinna atmosfera, co sprzyja przyjaznej i sprawnej adaptacji. Cały proces adaptacji jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb dziecka oraz jego rodziny. Adaptacja, która jest przeprowadzana z uważnością pozwoli dziecku na bezpieczne dołączenie do nowej społeczności. Przebieg i plan adaptacji jest każdorazowo ustalany z rodzicami dziecka. Czas trwania adaptacji jest uzależniony od gotowości dziecka i trwa tyle, ile dziecko potrzebuje. Opiekunowie grupy dokładają wszelkich starań, aby dostarczyć dziecku pozytywnych doznań emocjonalno – społecznych.

Chłopiec w samochodzie zabawkowym przedszkole centrum

Wszechstronny rozwój - własny program edukacyjno-wychowawczy

Żłobek Pomarańczowa Ciuchcia Centrum zapewnia maluszkom wszechstronny rozwój poprzez codzienne aktywności, takie jak zabawy plastyczne, sensoryczne, rytmiczne, zabawy z językiem angielskim, zajęcia ruchowe oraz zabawy integracyjne. W razie potrzeby jest zapewniana opieka logopedyczna oraz psychologiczna. Nauczyciele dokładają wszelkich starań, aby wpierać maluszki w drodze do samodzielności, nawiązywania relacji z rówieśnikami.

Angielski w przedszkolu pomarańczowa ciuchcia / dwujęzyczność

Zabawy w języku angielskim - Baby steps in English

W żłobku Pomarańczowa Ciuchcia Centrum dbamy o to, aby dzieci w naturalny sposób oswajały się z językiem angielskim, poznawały pierwsze słowa i zwroty oraz przełamywały barierę językową. Zajęcia z języka angielskiego są prowadzone codziennie przez doświadczonych w pracy z małymi dziećmi lektorami. Maluszki poznają język poprzez wspólne zabawy, gry, śpiewanie piosenek oraz zabawy ruchowe.

jadalnia własna kuchnia przedszkole Bemowo

Własna kuchnia - zdrowe, świadome żywienie

Żłobek Pomarańczowa Ciuchcia Centrum zapewnia maluszkom pełne wyżywienie. Posiłki są przygotowywane we własnej kuchni. Dieta składa się ze śniadania, dwudaniowego obiadu oraz dwóch podwieczorków. Zwracając uwagę na fakt, że dzieci są w okresie intensywnego rozwoju, dbamy o różnorodność dań oraz prawidłowe ich przygotowanie. Posiłki są zbilansowane, zawierają prawidłowe wartości odżywcze. W naszym żłobku dbamy o kulturę jedzenia, dzieci mają okazję poznać zasady dobrego zachowania się przy stole oraz trudnej sztuki posługiwania się sztućcami. Panie wspierają dzieci przy spożywaniu posiłków, zachęcają do kosztowania potraw, nie zmuszają ich jednak do jedzenia.

Nasza lokalizacja, warunki lokalowe

plac zabaw przedszkole centrum

Oaza spokoju w centrum Warszawy

Żłobek Pomarańczowa Ciuchcia Śródmieście, zlokalizowany w pulsującym sercu Warszawy, łączy w sobie nowoczesność z ciepłą, kameralną atmosferą. W jego murach rozbrzmiewają dziecięce śmiechy i gwar, a na korytarzu słuchać tupot małych stópek. Lokalizacja w centrum jest nie tylko dogodna dla rodziców mieszkających w okolicach, ale również idealna dla tych, którzy pracują w pobliskich biurowcach i chcą mieć swoje pociechy w zasięgu ręki.

Chłopiec w samochodzie zabawkowym przedszkole centrum

Nowoczesność i innowacja w sercu miasta

Nasz żłobek znajduje się na pierwszym piętrze prestiżowego wieżowca Rondo 1. Nasze wnętrza wyróżnia wysoki standard oraz nowoczesność wyposażenia. Dzięki zaawansowanej zastosowanej w biurowcu mamy dostęp do specjalistycznego systemu filtrowania powietrza, który łączy się z nawilżaniem i jonizacją. Z myślą o zdrowiu naszych małych podopiecznych, zastosowaliśmy również innowacyjne systemy antybakteryjne. Nasza placówka dysponuje 6 przestronnymi salami dydaktycznymi, 2 łazienkami, szatnią, funkcjonalnymi pomieszczeniami kuchennymi oraz specjalną salą przeznaczoną do indywidualnych spotkań.

Łatwy dojazd dzięki świetnej komunikacji miejskiej

Lokalizacja naszego żłobka sprawia, że jest on łatwo dostępny dla rodziców pracujących w sąsiednich biurowcach. Ponadto doskonałe połączenia komunikacyjne - zarówno metro, tramwaje, autobusy, jak i pociągi - gwarantują szybki i komfortowy dojazd z niemal każdej części Warszawy. Szczególnie wygodny jest dojazd metrem. Takie usytuowanie żłobka w centrum stolicy stanowi idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy pragną maksymalnie wydłużyć poranne chwile spędzone z dzieckiem, nawet podczas wspólnego dojazdu do pracy.

Własny plac zabaw - zielona oaza w samym sercu miasta

Nasza placówka w centrum miasta szczyci się posiadaniem własnego placu zabaw, do którego nasze maluszki mają wyłączny i bezpośredni dostęp. Plac wyposażony jest w drewniane, ekologiczne, przyjazne dla środowiska zabawki z certyfikatami W jego otoczeniu rosną zielone drzewa i krzewy, tworząc malowniczy i świeży kącik przyrody wśród miejskiej rzeczywistości. To przyjazne miejsce, w którym nasi podopieczni mogą codziennie aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.

Opinia rodzica

Galeria

Kontakt

Godziny otwarcia: 7:30-18:00

Wypełnij formularz i skontaktuj się z Nami

Zapisz się na dzień otwarty

Kliknij by zapisać się na dzień otwarty do wybranej placówki.

Umów się na rozmowę

Kliknij by umówić rozmowę z dyrektorem wybranej placówki

Prywatny żłobek Warszawa Centrum Pomarańczowa Ciuchcia

Szukasz odpowiedniego prywatnego żłobka dla swojej pociechy? Chcesz mieć pewność, że dziecko codziennie będzie otoczone troską, serdecznością i życzliwością? W takim razie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Pomarańczowej Ciuchci. Nasz żłobek niepubliczny Warszawa Centrum spełnia wszystkie oczekiwania rodziców.

Czytaj więcej

Oferujemy kompleksową opiekę nad maluchami, dbając o ich harmonijny rozwój fizyczny i społeczny. Naszym priorytetem jest stworzenie przyjaznego, bezpiecznego i inspirującego środowiska, w którym podopieczni będą mieli możliwość rozwijać swoje zainteresowania, pasje i talenty. W placówce pracują tylko wykwalifikowani i doświadczeni pedagodzy, którzy czynią wszystko, aby dzieci czuły się komfortowo, szczęśliwie i swobodnie. Staramy się, aby nasza placówka była dla nich drugim domem, a więc miejscem, w którym są otoczone wsparciem, zrozumieniem i miłością.

Żłobek Warszawa Centrum – rozwój intelektualny i emocjonalny dziecka

Żłobek Warszawa Centrum to miejsce, w którym rozwój intelektualny i emocjonalny naszych podopiecznych stawiany jest na pierwszym miejscu. Misją placówki jest tworzenie bogatego środowiska edukacyjnego, w którym pociechy mogą doświadczać różnorodnych bodźców, pobudzających ich intelekt i rozbudzających ciekawość świata.

Program edukacyjny w żłobku oparty jest na wykorzystaniu nowoczesnych metod nauczania, które między innymi uczą maluchów samodzielności oraz umiejętności społecznych. Dzieci mają do dyspozycji wiele ciekawych materiałów dydaktycznych, które wspierają ich w przyswajaniu wiedzy praktycznej oraz poznawaniu otaczającego świata. Ważną rolę odgrywają tu także zajęcia ruchowe, muzyczne czy artystyczne, które pozwalają na odkrywanie talentów i pasji dziecka.

W żłobku Pomarańczowa Ciuchcia Warszawa Centrum przywiązujemy dużą wagę do rozwijania umiejętności rozumienia własnych uczuć oraz empatii wobec innych. Nauczenie dzieci, jak radzić sobie z trudnymi emocjami czy zachować spokój w stresujących sytuacjach jest bowiem istotne dla ich przyszłego sukcesu zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Dlatego niepubliczny żłobek Warszawa Centrum oferuje maluchom kompleksowe wsparcie i stawia na indywidualne podejście do każdej pociechy.

Co wyróżnia niepubliczny żłobek w Warszawie Centrum?

Jednym z atutów niepublicznego żłobka w Warszawie Pomarańczowa Ciuchcia jest dbałość o zdrowie i wyżywienie dzieci. Podopieczni otrzymują wyłącznie pełnowartościowe posiłki przygotowane według zasad świadomego odżywiania. W jadłospisie nie brakuje więc świeżych warzyw, owoców, produktów pełnoziarnistych, białka pochodzenia roślinnego i zwierzęcego, zdrowych tłuszczy oraz witamin.

Żłobek prywatny Warszawa Centrum Pomarańczowa Ciuchcia to także:

  1. bogata oferta zajęć dodatkowych – językowych, plastycznych, tanecznych, muzycznych, sportowych itp.
  2. wygodne, jasne, przestronne i bezpieczne pomieszczenia – prywatny żłobek Warszawa Centrum spełnia wszystkie normy sanitarne, a dzieci mają do dyspozycji dobrze wyposażone sale z bezpiecznymi narzędziami i materiałami dydaktycznymi.

Dwujęzyczny żłobek w Warszawie Centrum

Dwujęzyczny żłobek Warszawa Centrum podobnie jak nasze przedszkole dwujęzyczne Warszawa Centrum pozwala zaoferować najmłodszym znacznie więcej niż przewiduje edukacyjna podstawa programowa. To przede wszystkim miejsce, gdzie dzieci w wieku od półtora roku do trzech lat mają szansę uczyć się przez zabawę w otoczeniu dwóch języków – polskiego i angielskiego. Taki model edukacji przedszkolnej przygotowuje naszych podopiecznych do funkcjonowania w coraz bardziej zglobalizowanym świecie. Dwujęzyczne dzieci uczą się tolerancji, szacunku i otwartości na inne kultury. Co więcej, mają lepszą zdolność do koncentracji oraz do rozwiązywania problemów, a także osiągają lepsze rezultaty w nauce w porównaniu do rówieśników posługujących się jednym językiem.

Postaw na warszawski żłobek lub Pomarańczowa Ciuchcia jako miejsce, w którym Twoje dziecko będzie otoczone opieką, troską i miłością.

Weź udział wraz ze swoim dzieckiem w Dniu Otwartym w wybranej placówce Pomarańczowej Ciuchci.
👉🏻 Kliknij przycisk poniżej i wypełnij formularz. Do zobaczenia! 🧡