Prywatny żłobek Warszawa centrum

Żłobek Pomarańczowa Ciuchcia Centrum to miejsce łagodnego wejścia dziecka w świat przedszkola, gdzie z najwyższą troską dbamy o nasze najmłodsze skarby w wieku od 1,5 do 3 lat.

Sekretem wyjątkowej, ciepłej, rodzinnej atmosfery naszego żłobka jest kadra – posiadająca odpowiednie kwalifikacje do pracy z dziećmi w tym wieku. To uśmiechnięte, serdeczne i szczerze kochające dzieci panie. Kiedy zdarzy się smuteczek, przytulają i wspierają, kiedy trzeba, sprawdzają, czy maluszki są najedzone, a do snu zaśpiewają najmilszą kołysankę. Razem z maluszkami tańczą na rytmice, dzielnie ćwiczą na gimnastyce, a podczas zajęć plastycznych pomagają stworzyć ciekawą pracę. Przede wszystkim jednak dokładają największych starań, aby dzieci czuły się w żłobku bezpiecznie i pewnie. 
Dodatkowo nad wszechstronnym i prawidłowym rozwojem naszych maluszków czuwa sztab specjalistów: metodyk, metodyk języka angielskiego, psycholog, logopeda. W naszym zespole jest również pani dietetyk, która dba, żeby maluszki zdrowo się odżywiały i dzięki zróżnicowanej, zbilansowanej diecie pełnej owoców i warzyw miały możliwość próbowania nowych smaków.   

W naszym żłobku maluszki każdego dnia doświadczają radosnych przygód edukacyjnych, dzięki którym poznają świat wszystkimi zmysłami. Mają możliwość doskonalenia swojej samodzielności, umiejętności społecznych oraz współpracy z rówieśnikami. W żłobku zawierają pierwsze przyjaźnie, uczą dzielić się zabawkami, tworzyć coś wspólnie z kolegami.  Nie brakuje też beztroskich psot i igraszek. Codziennie bez względu na pogodę dzielnie maszerują na plac zabaw, gdzie harcom i radosnej zabawie nie ma końca.

Ogromnym atutem naszego żłobka jest codzienny kontakt dzieci z językiem angielskim. Aż 5 razy w tygodniu maluszki biorą udział w zabawach prowadzonych przez lektora języka angielskiego. Dlaczego to takie ważne? Naukowcy z Uniwersytetu w Minnesocie dowiedli, że w ciągu pierwszych lat życia mózg jest najbardziej chłonny i plastyczny – to właśnie w tym okresie powstają i utrwalają się połączenia neuronalne. Właśnie dlatego wielu naukowców wskazuje ten czas za najbardziej odpowiedni do nauki języków. 

Rodzice, którzy powierzają nam swoje największe skarby, mogą spokojnie pracować, bo wiedzą, że ich dzieci są w dobrych rękach i mają zapewnione optymalne warunki do rozwoju. 

Żłobek Pomarańczowa Ciuchcia jest czynny w godzinach 7.30-18.00.

Numer wpisu w rejestrze  żłobków: 165/Z/2014.

Galeria

Kontakt

Pomarańczowa Ciuchcia Centrum

Dyrektor; Natalia Zawadzka

tel.: 690 900 233
tel. kom.: 730 057 700
e-mail: centrum@pomaranczowa-ciuchcia.p

Adres:

ul. Rondo ONZ 1,
00-124 Warszawa

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek      7:30 – 18:00

Prywatny żłobek Warszawa Centrum Pomarańczowa Ciuchcia

Szukasz odpowiedniego prywatnego żłobka dla swojej pociechy? Chcesz mieć pewność, że dziecko codziennie będzie otoczone troską, serdecznością i życzliwością? W takim razie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Pomarańczowej Ciuchci. Nasz żłobek niepubliczny Warszawa Centrum spełnia wszystkie oczekiwania rodziców.

Czytaj więcej

Oferujemy kompleksową opiekę nad maluchami, dbając o ich harmonijny rozwój fizyczny i społeczny. Naszym priorytetem jest stworzenie przyjaznego, bezpiecznego i inspirującego środowiska, w którym podopieczni będą mieli możliwość rozwijać swoje zainteresowania, pasje i talenty. W placówce pracują tylko wykwalifikowani i doświadczeni pedagodzy, którzy czynią wszystko, aby dzieci czuły się komfortowo, szczęśliwie i swobodnie. Staramy się, aby nasza placówka była dla nich drugim domem, a więc miejscem, w którym są otoczone wsparciem, zrozumieniem i miłością.

Żłobek Warszawa Centrum – rozwój intelektualny i emocjonalny dziecka

Żłobek Warszawa Centrum to miejsce, w którym rozwój intelektualny i emocjonalny naszych podopiecznych stawiany jest na pierwszym miejscu. Misją placówki jest tworzenie bogatego środowiska edukacyjnego, w którym pociechy mogą doświadczać różnorodnych bodźców, pobudzających ich intelekt i rozbudzających ciekawość świata.

Program edukacyjny w żłobku oparty jest na wykorzystaniu nowoczesnych metod nauczania, które między innymi uczą maluchów samodzielności oraz umiejętności społecznych. Dzieci mają do dyspozycji wiele ciekawych materiałów dydaktycznych, które wspierają ich w przyswajaniu wiedzy praktycznej oraz poznawaniu otaczającego świata. Ważną rolę odgrywają tu także zajęcia ruchowe, muzyczne czy artystyczne, które pozwalają na odkrywanie talentów i pasji dziecka.

W żłobku Pomarańczowa Ciuchcia Warszawa Centrum przywiązujemy dużą wagę do rozwijania umiejętności rozumienia własnych uczuć oraz empatii wobec innych. Nauczenie dzieci, jak radzić sobie z trudnymi emocjami czy zachować spokój w stresujących sytuacjach jest bowiem istotne dla ich przyszłego sukcesu zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Dlatego niepubliczny żłobek Warszawa Centrum oferuje maluchom kompleksowe wsparcie i stawia na indywidualne podejście do każdej pociechy.

Co wyróżnia niepubliczny żłobek w Warszawie Centrum?

Jednym z atutów niepublicznego żłobka w Warszawie Pomarańczowa Ciuchcia jest dbałość o zdrowie i wyżywienie dzieci. Podopieczni otrzymują wyłącznie pełnowartościowe posiłki przygotowane według zasad świadomego odżywiania. W jadłospisie nie brakuje więc świeżych warzyw, owoców, produktów pełnoziarnistych, białka pochodzenia roślinnego i zwierzęcego, zdrowych tłuszczy oraz witamin.

Żłobek prywatny Warszawa Centrum Pomarańczowa Ciuchcia to także:

  1. bogata oferta zajęć dodatkowych – językowych, plastycznych, tanecznych, muzycznych, sportowych itp.
  2. wygodne, jasne, przestronne i bezpieczne pomieszczenia – prywatny żłobek Warszawa Centrum spełnia wszystkie normy sanitarne, a dzieci mają do dyspozycji dobrze wyposażone sale z bezpiecznymi narzędziami i materiałami dydaktycznymi.

Dwujęzyczny żłobek w Warszawie Centrum

Dwujęzyczny żłobek Warszawa Centrum podobnie jak nasze przedszkole dwujęzyczne Warszawa Centrum pozwala zaoferować najmłodszym znacznie więcej niż przewiduje edukacyjna podstawa programowa. To przede wszystkim miejsce, gdzie dzieci w wieku od półtora roku do trzech lat mają szansę uczyć się przez zabawę w otoczeniu dwóch języków – polskiego i angielskiego. Taki model edukacji przedszkolnej przygotowuje naszych podopiecznych do funkcjonowania w coraz bardziej zglobalizowanym świecie. Dwujęzyczne dzieci uczą się tolerancji, szacunku i otwartości na inne kultury. Co więcej, mają lepszą zdolność do koncentracji oraz do rozwiązywania problemów, a także osiągają lepsze rezultaty w nauce w porównaniu do rówieśników posługujących się jednym językiem.

Postaw na warszawski żłobek lub Pomarańczowa Ciuchcia jako miejsce, w którym Twoje dziecko będzie otoczone opieką, troską i miłością.