Prywatny żłobek Bielany

Żłobek Pomarańczowa Ciuchcia na Bielanach to miejsce stworzone z myślą o najmłodszych. Każdego dnia dbamy o dobro i bezpieczeństwo naszych maluszków.  Troszczymy się o rozwój dziecka w każdej sferze, o jego samodzielność, rozwój emocjonalny oraz kontakty społeczne.

Opiekę nad dziećmi sprawuje ciepła, serdeczna, wykwalifikowana kadra, która tworzy bezpieczny, domowy klimat. Staramy się, by każdy dzień był dla najmłodszych pełen rozwijających przygód. Maluszki mogą liczyć na wyjątkową atmosferę przepełnioną różnorodnymi atrakcjami.

Ogromnym atutem naszego żłobka jest codzienny kontakt z językiem angielskim. Aż 5 razy w tygodniu maluszki biorą udział w zabawach prowadzonych przez lektora języka angielskiego. Dlaczego? 
Naukowcy z Uniwersytetu w Minnesocie dowiedli, że w ciągu pierwszych lat życia mózg jest najbardziej chłonny i plastyczny – to właśnie w tym okresie powstają i utrwalają się połączenia neuronalne. Właśnie dlatego wielu naukowców wskazuje ten czas za najbardziej odpowiedni do nauki języków.

Żłobek Bielany jest położony w dogodnej, bezpiecznej lokalizacji, z dala od ruchliwych ulic. Nasze sale są jasne i kolorowe, wyposażone w ekologiczne. dostosowane do wieku dzieci zabawki i pomoce dydaktyczne. Dodatkowym atutem jest również indywidualny plac zabaw oraz własna kuchnia i jadalnia, serwująca pyszne i zdrowe posiłki.  

Żłobek jest otwarty od 7.00 do 18.00. Przyjmujemy dzieci w wieku od 1,5 roku do 3 lat.

Zapisy prowadzimy cały rok. 

Zapraszamy!

Galeria

Kontakt

Pomarańczowa Ciuchcia Bielany

Dyrektor: Agnieszka Murawska

tel.: 690 997 933
tel. kom.: 505 064 460
e-mail: bielany@pomaranczowa-ciuchcia.pl 

Adres:

ul. Bajana 35, 01-904 Warszawa

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek      7:00 – 18:00