fbpx

Prywatny żłobek Bielany Warszawa

Dwujęzyczne Przedszkole i Żłobek Pomarańczowa Ciuchcia Bielany

Dyrektorka Przedszkola Pomarańczowa ciuchcia Bielany

Dyrektor przedszkola i żłobka - Agnieszka Murawska

Kadra przedszkola i żłobka- uśmiechnięta, przyjazna, pełna pozytywnej energii

Co nas wyróżnia?

wychowanie bliskościowe - żłobek i przedszkole warszawa

Indywidualne podejście do każdego dziecka.

W żłobku Bielany bierzemy pod uwagę unikalne cechy, zainteresowania, umiejętności i potrzeby każdego maluszka. Rozumiemy, że każde dziecko jest inne i ma swoje indywidualne potrzeby i tempo rozwoju. Zabawy edukacyjne są dostosowane do umiejętności i zainteresowań dzieci. Monitorujemy postępy każdego dziecka w obszarach rozwoju, takich jak: umiejętności społeczne, językowe i motoryczne. Codziennie rozmawiamy z rodzicami, aby wymieniać się informacjami na temat postępów dziecka, ustalać cele rozwojowe i dostosowywać podejście do potrzeb dziecka.

Angielski w przedszkolu pomarańczowa ciuchcia / dwujęzyczność

Zabawy w języku angielskim - Baby steps in English

W naszym żłobku zabawy w języku angielski odbywają się codzienne. W interaktywny i zabawny sposób wprowadzamy maluszki w świat języka angielskiego. Nasz program skupia się na tworzeniu pozytywnego środowiska, w którym dzieci mogą naturalnie eksplorować, uczyć się i rozwijać swoje umiejętności językowe. Wszystkie zabawy są prowadzone tak, aby sprawiały dzieciom dużo radości.

Chłopiec i pani nauczycielka przedszkole centrum

Przyjazna adaptacja dostosowana do potrzeb każdego maluszka.

Żłobek Bielany to miejsce, w którym z uważnością dostosowujemy proces adaptacji do potrzeba dziecka i rodzica. Rozumiemy, że każde dziecko w swoim indywidulanym tempie adaptuje się do zmian. Dajemy dzieciom i rodzicom przestrzeń do tego, by mogli nas poznać i poczuć się u nas bezpiecznie. Adaptujemy dzieci metodą małych kroków, obserwując reakcję dziecka i jego gotowość. Stopniowo wydłużamy czas rozłąki z rodzicem. Dokładamy wszelkich starań, aby w tym czasie zaopiekować zarówno emocje dziecka jak i rodzica.

Troskliwa, ciepła kadra - wsparcie specjalistów

W żłobku Bielany maluszki i rodzice otoczeni są codziennie opieką troskliwych, uśmiechniętych nauczycieli, którzy dbają o wszechstronny rozwój dzieci i tworzą dla nich przyjazne i ciepłe środowisku. Dodatkowo nad optymalnym rozwojem dzieci czuwa zespół specjalistów: psycholog, logopeda, metodyk, edukatorem Pozytywnej Dyscypliny. Rodzice mają możliwość umawiania się na bieżąco zer specjalistami na konsultacje oraz uczestniczenia w szkoleniach i Webinarach dotyczących rozwoju dzieci i kwestii wychowawczych.

Nasza lokalizacja, warunki lokalowe

sala przedszkolna bielany pomarańczowa ciuchcia

Idealna lokalizacja - inspirujące przestrzenie

Żłobek Bielany może się poszczycić świetnym położeniem w spokojnej i bezpiecznej okolicy, z dala od zgiełku miejskich ulic. Tylko 200 m od nas znajduje się Park Chomicza, basen oraz korty tenisowe, co stanowi dodatkowy atut dla rodzin aktywnie spędzających czas. Mieścimy się w nowoczesnym budynku, który spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa i komfortu. Aby stworzyć ciepłą, domową atmosferę, a jednocześnie stymulować kreatywność dzieci, nasze jasne i estetyczne sale wyposażone są w profesjonalne zestawy zabawek i pomocy dydaktycznych.

jadalnia własna kuchnia przedszkole Bemowo

Własne zaplecze kulinarnie – gwarancja zdrowia i smaku

Dumą naszej placówki jest własna kuchnia oraz jadalnia, w której każdego dnia serwujemy naszym podopiecznym zdrowe, smaczne i przyrządzone na miejscu potrawy. Współpracując z wykwalifikowanym dietetykiem, dbamy o to, aby menu było nie tylko urozmaicone, ale także zbilansowane pod względem wartości odżywczych. Dzięki temu nasze maluszki cieszą się pełnowartościowymi i smacznymi posiłkami każdego dnia.

Własny, przestronny plac zabaw - zielona przestrzeń do zabawy i nauki

Żłobek Bielany posiada przestronny plac zabaw, wyposażony w drewniane, atestowane urządzenia i zabawki. Wśród nich znajduje się m.in. kuchnia Montessori, z której dzieci korzystają z wielkim zapałem, rozwijając swoją kreatywność i samodzielność. Urządziliśmy również ekologiczny zakątek, w którym maluszki mogą cieszyć się bliskim obcowaniem z przyrodą. Okalające plac drzewa i krzewy nadają miejscu wyjątkowy, przyjazny charakter.

Przyjazne wnętrza, ekologiczne i bezpieczne zabawki

Dbamy o najwyższą jakość wyposażenia naszego żłobka, zarówno pod względem estetycznym jak i edukacyjnym. Regularnie aktualizujemy oraz wymieniamy zabawki i pomoce dydaktyczne, upewniając się, że spełniają one wszystkie wymogi bezpieczeństwa i posiadają odpowiednie atesty oraz certyfikaty. Nasze maluszki dzięki temu rozwijają się w otoczeniu, które gwarantuje wysoki standard edukacyjny, wychowawczy oraz bezpieczne i komfortowe warunki.

Opinia rodzica

Galeria

Kontakt

Godziny otwarcia: 7:00-18:00

Wypełnij formularz i skontaktuj się z Nami

Zapisz się na dzień otwarty

Kliknij by zapisać się na dzień otwarty do wybranej placówki.

Umów się na rozmowę

Kliknij by umówić rozmowę z dyrektorem wybranej placówki

Żłobek na Bielanach Pomarańczowa Ciuchcia – wszechstronny rozwój Twojego dziecka

Żłobek na Bielanach Pomarańczowa Ciuchcia to miejsce, w którym wszechstronny rozwój Twojego dziecka jest priorytetem. Zlokalizowana w spokojnej okolicy w Warszawie placówka zapewnia maluchom nie tylko opiekę na najwyższym poziomie, ale także bogaty program edukacyjny oraz szeroki wybór zajęć dodatkowych.

Czytaj więcej

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców, zespół wykwalifikowanych pedagogów zwraca uwagę na indywidualne potrzeby każdego dziecka, uwzględniając jego możliwości, zainteresowania, talent, rozwój umiejętności społecznych i emocjonalnych.

Żłobek prywatny w Warszawie Pomarańczowa Ciuchcia to miejsce, w którym maluchy uczestniczą w zajęciach prowadzonych w zgodzie z nowoczesnymi metodami nauczania wpływającymi na rozwój intelektualny, fizyczny i emocjonalny najmłodszych. W ofercie żłobka znajdują się również warsztaty:

  • artystyczne;
  • taneczne,
  • muzyczne;
  • językowe.

Niepubliczny żłobek na Bielanach – poznawanie świata za pomocą zmysłów

W Pomarańczowej Ciuchci na Bielanach nasi podopieczni poznają świat za pomocą zmysłów poprzez zabawę, której celem jest optymalne wspieranie rozwoju mózgu i stymulowanie wzroku, dotyku, węchu, słuchu, smaku i równowagi. Dzięki temu multisensoryka dla dzieci dostarcza bardzo różnorodnych bodźców mających między innymi wpływ na:

  • budowanie poczucia bezpieczeństwa;
  • uwalnianie naturalnej ekspresji twórczej;
  • rozwijanie umiejętności współpracy z rówieśnikami;
  • poczucie własnej wartości;
  • usprawnienie małej motoryki.

Prywatny żłobek Warszawa Bielany – bezpieczeństwo i komfort maluchów

Prywatny żłobek Warszawa Bielany to wymarzone miejsce dla każdego malucha, w którym stawiamy na bezpieczeństwo i komfort podopiecznych. W placówce dzieci korzystają z nowocześnie urządzonych, przestronnych i jasnych sal, w których mają możliwość rozwijania swoich umiejętności i poznawania świata. Pomieszczenia zostały zaprojektowane z myślą o najmłodszych, uwzględniając ich potrzeby. Funkcjonalne meble oraz starannie wyselekcjonowane zabawki sprawiają, że każde dziecko w żłobku czuje się komfortowo i szczęśliwie. Prywatny żłobek na Bielanach dysponuje pięknym ogrodem i dobrze wyposażonym placem zabaw, gdzie dzieci mogą bawić się pod okiem naszych pedagogów.

Niepubliczny żłobek na Bielanach – zdrowe posiłki dla dzieci

Niepubliczny żłobek na Bielanach to miejsce, w którym jednym z kluczowych aspektów, wyróżniających od wielu innych placówek tego typu, jest świadome żywienie dzieci. Kładziemy szczególny nacisk na dostarczanie dzieciom pełnowartościowych, zdrowych posiłków przygotowywanych wyłącznie z wysokiej jakości produktów. Wyżywienie pełne jest niezbędnych witamin i minerałów, a także białka, tłuszczów i węglowodanów – wszystko w odpowiednich dla dziecka proporcjach. W menu podopiecznych unikamy przetworzonej żywności. Dzięki temu rodzice mają pewność, że dzieci otrzymują odpowiednią dawkę energii na cały, pełen zabaw i nauki, dzień spędzony w żłobku. Co więcej, personel żłobka dba o atmosferę podczas posiłków oraz edukację w zakresie zdrowego odżywiania, dzięki czemu maluchy uczą się właściwych nawyków żywieniowych.

Dwujęzyczny żłobek na Bielanach – nowoczesne podejście do wczesnej edukacji

Dwujęzyczny żłobek na Bielanach to nowoczesny obiekt, który oferuje najbardziej zaawansowane metody wczesnej edukacji dla dzieci, jednocześnie zaszczepiając w nich pasję do nauki angielskiego. Wysoko wykwalifikowani lektorzy uczestniczą we wszystkich zajęciach podopiecznych, co ma na celu wypracowanie naturalnej swobody w posługiwaniu się językiem obcym. Towarzyszą więc maluchom w trakcie spożywania posiłków, zabaw, a nawet spacerów. Zanurzenie w języku angielskim w przedszkolu dwujęzycznym to wartościowa metoda edukacji na etapie wczesnoszkolnym, która niesie za sobą wiele korzyści dla rozwijającego się dziecka. Ucząc się angielskiego maluchy rozwijają umiejętności poznawcze, takie jak rozumowanie, analiza i pamięć. Co więcej, są skłonne do nauki innych języków w przyszłości, a także szybko uczą się nowych słów oraz fraz.

Wybierz żłobek niepubliczny Warszawa Bielany lub przedszkole na Bielanach i przekonaj się, że jesteśmy najlepszym wyborem dla Twojego dziecka!

Weź udział wraz ze swoim dzieckiem w Dniu Otwartym w wybranej placówce Pomarańczowej Ciuchci.
👉🏻 Kliknij przycisk poniżej i wypełnij formularz. Do zobaczenia! 🧡