fbpx

Przedszkola i zerówki w Warszawie i okolicy

Przedszkole i żłobek Go Montessori

Przedszkole i żłobek Go Montessori

Przedszkole niepubliczne Pomarańczowa Ciuchcia

Szukasz placówki, która zapewni wszechstronny rozwój Twojemu dziecku? Chcesz, by Twoja pociecha uczęszczała do miejsca, które stawia na wysokie standardy edukacyjne, bezpieczeństwo oraz kreatywność? W takim razie przedszkole niepubliczne Pomarańczowa Ciuchcia to idealne miejsce dla Twojego małego odkrywcy. Przywiązujemy wielką wagę do nieustannego podnoszenia kwalifikacji kadry pedagogicznej poprzez regularne uczestnictwo w szkoleniach oraz warsztatach. Dzięki temu nauczyciele zdobywają nową wiedzę oraz umiejętności, które pozwalają lepiej zrozumieć oczekiwania i potrzeby podopiecznych, wspierać ich rozwój, motywować do nauki, a także efektywnie współpracować z rodzicami.

Czytaj więcej 

Przedszkola prywatne w Warszawie Pomarańczowa Ciuchcia to renomowane placówki, które cieszą się ogromnym zaufaniem rodziców. Kładziemy duży nacisk na naukę języka angielskiego, który jest wprowadzany już od najmłodszych lat w sposób przystępny i atrakcyjny dla każdego malucha. Stawiamy także na rozwój kompetencji cyfrowych dzieci, organizując różnorodne zajęcia z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, w tym Genibota, który doskonale zna podstawy kodowania i robotyki. Dzięki temu wprowadza najmłodszych w świat programowania.

Przedszkole prywatne – bogaty program edukacyjny

Przedszkole prywatne Pomarańczowa Ciuchcia to nowoczesna placówka edukacyjna, która oferuje różnorodny program nauczania dla dzieci w wieku przedszkolnym. Właśnie tutaj najmłodsi mają możliwość rozwijać swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w bogato rozbudowanych projektach edukacyjnych dostosowanych do ich potrzeb i możliwości. Z myślą o wszechstronnym rozwoju dzieci Pomarańczowa Ciuchcia wprowadziła do swojej oferty takie elementy jak nauka języków obcych, rytmikę i warsztaty psychologiczne. Program naszych placówek zawiera również zajęcia szachowe. Wszystkie te dodatkowe warsztaty są realizowane w ramach czesnego, co sprawia, że rodzice nie muszą martwić się dodatkowymi opłatami. Pomarańczowa Ciuchcia to prywatne przedszkole, które stawia na kompleksowy rozwój dzieci, zarówno w zakresie umiejętności naukowych, jak i społecznych czy emocjonalnych.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak istotna jest dobra i wcześniejsza adaptacja maluchów. Dlatego nasze placówki, takie chociażby jak prywatne przedszkole Józefosław zapewniają organizację sobotnich i wakacyjnych zajęć adaptacyjnych. Dzięki temu przedszkolaki oswajają się z nowym środowiskiem i czują się bezpiecznie. W Pomarańczowej Ciuchci panuje miła i przyjazna atmosfera, a sale są w pełni wyposażone w atrakcyjne narzędzia i pomoce dydaktyczne, które zachęcają dzieci do podejmowania różnych aktywności i samodzielności.

Przedszkole dwujęzyczne w Warszawie

Przedszkole dwujęzyczne w Warszawie Pomarańczowa Ciuchcia to miejsce, w którym kluczowym elementem kształcenia jest nauka angielskiego jako drugiego języka, co pozwala dzieciom na wczesne nawiązywanie kontaktów z innymi kulturami oraz szybsze przyswajanie słownictwa. Tym samym dwujęzyczne przedszkole jest idealnym rozwiązaniem dla rodziców pragnących zapewnić swoim pociechom kompleksowe i wszechstronne wykształcenie. Zatrudniamy wykwalifikowanych lektorów, którzy uczestniczą nie tylko podczas zajęć dydaktycznych, ale również podczas codziennych czynności takich jak spożywanie posiłków, zabawy, a nawet spacery. Dzięki temu mają okazję obserwować postępy przedszkolaków, a także wyłapywać szczególnie trudne dla nich momenty, które wymagają dodatkowego wsparcia czy wyjaśnień. Tego rodzaju aktywności również wzmacniają motywację podopiecznych oraz sprawiają, że nauka angielskiego staje się bardziej przyjemna i przystępna.

Przedszkole dwujęzyczne Pomarańczowa Ciuchcia to placówka, w której wiemy, jak ważna jest odpowiednia dieta dla zdrowego rozwoju i samopoczucia maluchów. Dlatego wszystkie posiłki są przygotowane w taki sposób, aby dostarczały błonnik, białko, witaminy oraz niezbędne składniki mineralne.

Prywatne przedszkole w Warszawie – rozwijanie pasji od najmłodszych lat

Prywatne przedszkole w Warszawie Pomarańczowa Ciuchcia to doskonała opcja dla rodziców pragnących zapewnić swoim dzieciom najlepszy start w życiu. W placówce gwarantujemy nie tylko opiekę i realizację podstawy programowej, ale także koncentrujemy się na wszechstronnym rozwoju dzieci od najmłodszych lat. Dlatego Pomarańczowa Ciuchcia przygotowała dla podopiecznych bogatą ofertę zajęć dodatkowych. Przedszkolaki mają okazję uczestniczyć w:

  • robotyce;
  • spotkaniach ze sztuką;
  • Zumba Kids;
  • judo;
  • twórczym budowaniu z klocków Lego;
  • nauce pływania;
  • nauce gry na pianinie;
  • akrobatyce.

Dzięki tak szerokiej gamie możliwości, maluchy odkrywają swoje talenty i rozwijają swoje pasje. Co więcej, rodzice oszczędzają również czas i wysiłek związany z poszukiwaniem dodatkowych zajęć dla swoich dzieci. Sprawdź, co oferuje niepubliczne przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia i przekonaj się, że jesteśmy placówką, która da Twojemu dziecku najlepsze warunki do nauki i rozwoju od najmłodszych lat.

Weź udział wraz ze swoim dzieckiem w Dniu Otwartym w wybranej placówce Pomarańczowej Ciuchci.
👉🏻 Kliknij przycisk poniżej i wypełnij formularz. Do zobaczenia! 🧡