fbpx

Pomarańczowa Akademia Rodzica​

Wspieramy rodziców – dzielimy się doświadczeniem.

Bycie rodzicem to wspaniała przygoda i jednocześnie jedno z największych wyzwań. Wiemy, że idealny rodzic nie istnieje, więc warto skupić się na byciu tym „wystarczająco dobrym” – świadomym, wspierającym, zaspokajającym dziecięce potrzeby. Dlatego rodziców naszych obecnych i przyszłych przedszkolaków, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności wychowawcze, którym zależy na kontakcie z dzieckiem opartym na wzajemnym zrozumieniu i szacunku, serdecznie zapraszamy do Pomarańczowej Akademii Rodzica.

Odcinek I

Jak być wystarczająco dobrym rodzicem i mądrze wspierać swoje dziecko w rozwoju?

Odcinek II

Dlaczego naukę pisania i czytania warto rozpocząć już w przedszkolu, czyli rozmowa o Glottodydaktyce.

Odcinek III

Edukacja matematyczna w przedszkolu, czyli rozmowa o Dziecięcej Matematyce.

Odcinek IV

Rozmowa o udanej adaptacji, czyli jak przygotować siebie i dziecko do rozpoczęcia przygody z przedszkolem albo żłobkiem.

Odcinek V

Dlaczego warto zapisać dziecko do przedszkola dwujęzycznego, czyli rozmowa o dwujęzyczności w teorii i praktyce.

Odcinek VI

Dojrzałość szkolna, czyli co każdy rodzic 5 i 6-latka powinien wiedzieć

Zapisz się do Newsletter'a

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje o najważniejszych wydarzeniach
w Pomarańczowej Ciuchci.

Wypełnij formularz i skontaktuj się z Nami

Zapisz się na dzień otwarty

Kliknij by zapisać się na dzień otwarty do wybranej placówki.

Umów się na rozmowę

Kliknij by umówić rozmowę z dyrektorem wybranej placówki

Akademia Rodzica (Strefa Rodzica) – wsparcie dla rodziców naszych obecnych i przyszłych podopiecznych

Zrozumienie, że rodzicielstwo to nieustanna przygoda pełna wyzwań, skłoniło nas do stworzenia miejsca, gdzie rodzice znajdą nie tylko wartościowe informacje, ale także emocjonalne wsparcie. Dlatego dostarczamy opiekunom naszych obecnych i przyszłych podopiecznych narzędzi oraz wskazówek niezbędnych do rozwijania umiejętności, a także doskonalenia zdolności u swoich pociech.

Czytaj więcej

 

Akademia Rodzica (strefa rodzica) jest miejscem, gdzie można znaleźć porady, filmy eksperckie oraz pomysły na aktywności, które wspierają ewolucję dziecka na różnych płaszczyznach. Jesteśmy przekonani, że wzbogacając wiedzę rodziców, tworzymy lepsze warunki dla rozwoju ich pociech. Jednocześnie chcemy, aby Strefa Rodzica była przestrzenią pełną pozytywnej energii. Dlatego regularnie publikujemy filmy, artykuły oraz e-booki przekazujące praktyczną wiedzę, którą rodzice mogą zastosować w codziennym życiu. Eksperci dzielą się w naszych materiałach sprawdzonymi metodami wychowawczymi i psychologicznymi. Jest to więc doskonała okazja do uzyskiwania konkretnych odpowiedzi na nurtujące rodziców kwestie.

Pomarańczowa Ciuchcia Akademia Rodzica (strefa rodzica) – inspiracje i praktyczne wskazówki

Chcesz wiedzieć, czym jest multisensoryka dla dzieci? A może zastanawiasz się, jak być dobrym rodzicem i wspierać swoją pociechę w edukacji? W Akademii Rodzica (strefie rodzica) wspólnie odkrywamy tajniki pełnego wyzwań, ale równocześnie pięknego świata rodzicielstwa, inspirując się nawzajem i rozwijając umiejętności wychowawcze. Niezależnie od tego, czy zdecydowałeś się na nasze przedszkole Bielany, czy na placówkę na Mokotowie lub w centrum stolicy, Akademia Rodzica (strefa rodzica) ma dla Ciebie przygotowanych wiele cennych materiałów i zasobów.

Nasi eksperci dzielą się swoją wiedzą na temat rozwoju dziecka, edukacji przedszkolnej oraz skutecznych metod wspierania zdolności poznawczych i emocjonalnych maluchów. Znajdziesz tu filmy oraz artykuły dotyczące kluczowych aspektów wychowania i edukacji takich jak:

  • nauka pisania
  • nauka czytania
  • nauka liczenia
  • adaptacja do przedszkola
  • dwujęzyczność.

Pomarańczowa Ciuchcia Akademia Rodzica (strefa rodzica) to miejsce także dla osób, które wybrały nasz żłobek prywatny w Warszawie. Wspólnie budujemy społeczność rodziców gotowych do dzielenia się doświadczeniem, wzajemnego wsparcia i inspiracji. Zatem niech każdy dzień rodzicielstwa będzie dla Ciebie nową okazją do nauki i odkrywania nieznanego. Zapraszamy do regularnego zaglądania do Akademii Rodzica (strefy rodzica), w której z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Weź udział wraz ze swoim dzieckiem w Dniu Otwartym w wybranej placówce Pomarańczowej Ciuchci.
👉🏻 Kliknij przycisk poniżej i wypełnij formularz. Do zobaczenia! 🧡