Pomarańczowa Akademia Rodzica - Pomarańczowa Ciuchcia – prywatne przedszkola i żłobki Warszawa

Pomarańczowa Akademia Rodzica

Wspieramy rodziców – dzielimy się doświadczeniem. 

Wiemy, że bycie rodzicem to wspaniała przygoda i jednocześnie jedno z największych wyzwań. Wiemy też, że idealny rodzic nie istnieje, więc warto skupić się na byciu tym „wystarczająco dobrym” – świadomym, wspierającym, zaspokajającym dziecięce potrzeby. 

Dlatego rodziców naszych obecnych i przyszłych przedszkolaków, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności wychowawcze, którym zależy na kontakcie z dzieckiem opartym na wzajemnym zrozumieniu i szacunku, serdecznie zapraszamy do POMARAŃCZOWEJ AKADEMII RODZICA. 

 
Oferty specjalne dla naszych rodziców – BILET ZAUFANIA

REGULAMIN PROMOCJI – BILET ZAUFANIA

Drogi Rodzicu,
mając nadzieję, że jesteś zadowolony z naszego przedszkola lub żłobka, z pełnym zaufaniem powierzasz nam codziennie swoje dziecko i uważasz, że jesteśmy godni polecenia, zwracamy się do Ciebie z ciekawą propozycją.
Jeżeli masz znajomych, współpracowników, bliższą lub dalszą rodzinę, sąsiadów, którzy stoją przed wyborem przedszkola lub żłobka dla swojego dziecka, możesz im wręczyć BILET ZAUFANIA do Pomarańczowej Ciuchci.

Bilet pozwala na dołączenie do wybranej placówki na specjalnych warunkach:

  • zwolnienie z opłaty wpisowej,
  • 500 pln zniżki na czesne przez 2 miesiące.

Jeżeli dzięki Twojemu biletowi dołączy do nas nowy przedszkolak* na Ciebie też czeka MIŁA NIESPODZIANKA: przez jeden miesiąc Twoje dziecko jedzie z nami za darmo**, czyli nie ponosisz w tym czasie żadnych opłat.

BILET ZAUFANIA JEST WIELOKROTNEGO UŻYTKU. JEST WAŻNY od 18.05.2021 do 30.09.2021 roku.

*Zostanie podpisana umowa o świadczeniu usług i dziecko rozpocznie uczęszczanie do wybranego żłobka lub przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia
**dotyczy rozliczenia za miesiąc, w którym dziecko zapisane z polecenia rozpocznie uczęszczanie do placówki. W przypadku zapisania z polecenia większej liczby dzieci zniżka za poszczególne dzieci
REGULAMIN PROMOCJI – BILET ZAUFANIA
 

Używamy plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
polityka prywatności, polityka cookies