fbpx

Język hiszpański

Wyposażenie dzieci w kompetencje językowe jest priorytetem w przedszkolach Pomarańczowa Ciuchcia.

Małe umysły są tak elastyczne i chłonne, że wiek przedszkolny to idealny moment na wprowadzenie kolejnego języka obcego. W tej kwestii stawiamy na język hiszpański, czwarty najpopularniejszy język na świecie – po angielskim, chińskim i hindi.

Naukę języka hiszpańskiego prowadzimy w grupach 6-latków* oraz w ramach zajęć fakultatywnych.

Metodyka nauczania języka hiszpańskiego jako obcego jest bardzo zbliżona do metodyki nauczania języka angielskiego. Przyjazna, kameralna atmosfera zajęć oraz indywidualne podejście do każdego dziecka sprawiają, że przedszkolaki w naturalny i niewymuszony sposób przyswajają język. Efektywną naukę umożliwia wykorzystanie pomocy multimedialnych, gier, zabaw ruchowych, rymowanek oraz piosenek.

Pasja i kreatywność naszych lektorów sprawiają, że nauka języka hiszpańskiego jest przede wszystkim dla dzieci wspaniałą przygoda i zabawą! 

 

*nie dotyczy Józefosławia

Wypełnij formularz i skontaktuj się z Nami

Zapisz się na dzień otwarty

Kliknij by zapisać się na dzień otwarty do wybranej placówki.

Umów się na rozmowę

Kliknij by umówić rozmowę z dyrektorem wybranej placówki

Hiszpański w przedszkolu Pomarańczowa Ciuchcia

Poszukujesz placówki, która w ofercie ma hiszpański w przedszkolu? Chcesz, aby Twoja pociecha rozwijała umiejętności społeczne, emocjonalne i kognitywne w przyjaznym środowisku edukacyjnym? Pomarańczowa Ciuchcia wprowadza maluchy w świat języków obcych już od najwcześniejszych lat życia. Wybierając nasze przedszkole zapewnisz swojemu dziecku unikalne doświadczenia edukacyjne. W placówkach stawiamy na:

Czytaj więcej
  • nowoczesne metody nauczania, wspierając się atrakcyjnymi materiałami dydaktycznymi i interaktywnymi narzędziami, które przyciągają uwagę oraz wspomagają przyswajanie języka obcego;
  • atmosferę pełną entuzjazmu i pozytywnej energii, dzięki której dzieci z radością uczą się nowych rzeczy;
  • małe grupy, co pozwala nam skupić się na potrzebach rozwojowych każdego dziecka.

 

Hiszpański dla dzieci w przedszkolu – wykwalifikowani pedagodzy i indywidualne podejście do dziecka

W Pomarańczowej Ciuchci doskonale wiemy, że dzieci w wieku przedszkolnym są zdolne do szybkiego przyswajania nowych języków zwłaszcza poprzez codzienną interakcję i zabawę. Dlatego nasze przedszkole dwujęzyczne to miejsce, w którym dbamy o to, aby zajęcia były dostosowane do poziomu rozwoju każdego malucha. To sprzyja efektywnej nauce i zwiększa pewność siebie w kontaktach z nowym językiem. Zatrudniamy wykwalifikowanych pedagogów z pasją do nauczania, którzy z troską, wrażliwością i pełnym zaangażowaniem podchodzą do potrzeb każdego z naszych podopiecznych.

Nasze prywatne przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia stanowi bezpieczne i inspirujące miejsce dla dzieci, gdzie rozwijają swoje umiejętności nie tylko językowe, ale także społeczne, emocjonalne i interpersonalne.

Język hiszpański w przedszkolu – różnorodne formy aktywności

Nasze podejście opiera się na przekonaniu, że dziecko dwujęzyczne, rozwijając się poprzez różnorodne aktywności, nabiera pewności siebie w posługiwaniu się drugim językiem i otwiera się na fascynujący świat wielokulturowości. W Pomarańczowej Ciuchci hiszpański dla dzieci w przedszkolu to nie tylko nauka słów, ale także rozwijanie umiejętności komunikacyjnych poprzez aktywne uczestnictwo w ciekawych i atrakcyjnych zajęciach. Gry, piosenki oraz ciekawe projekty są integralną częścią naszych lekcji, co sprawia, że nauka hiszpańskiego w przedszkolu staje się fascynującą przygodą.

Wybierając placówkę oferującą język hiszpański w przedszkolu, inwestujesz nie tylko w rozwój językowy, ale także dostarczasz mu ciekawych doświadczeń edukacyjnych od najmłodszych lat. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych placówek.

Weź udział wraz ze swoim dzieckiem w Dniu Otwartym w wybranej placówce Pomarańczowej Ciuchci.
👉🏻 Kliknij przycisk poniżej i wypełnij formularz. Do zobaczenia! 🧡