fbpx

Prywatne przedszkole dwujęzyczne Warszawa Centrum

Dwujęzyczne Przedszkole i Żłobek Pomarańczowa Ciuchcia Centrum

Dyrektorka Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia Centrum

Dyrektor przedszkola i żłobka - Natalia Zawadzka

Kadra przedszkola - przyjazna, uśmiechnięta, kreatywna, pełna pozytywnej energii

Co nas wyróżnia?

Angielski w przedszkolu pomarańczowa ciuchcia / dwujęzyczność

EDUKACJA DWUJĘZYCZNA - zanurzenie w języku angielskim przez min. 80 h w miesiącu

Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia Centrum – to miejsce, które daje wiele możliwości. Prowadzimy grupy dwujęzyczne i grupy z rozszerzonym językiem angielskim. Wyróżnia nas to, że nauczyciel anglojęzyczny komunikuje się tylko w języku angielskim (z dziećmi, rodzicami, nauczycielem polskojęzycznym, całą kadrą przedszkola) . Nie używa języka polskiego. Dzięki temu dzieci mają stały kontakt z językiem angielskim nie tylko podczas zajęć dydaktycznych, ale również podczas codziennych czynności: posiłków, zabaw swobodnych, spacerów. Sprawia to, że dzieci przyswajają język obcy zupełnie naturalnie.

Nowoczesne technologie – zabawy z anglojęzycznym ROBOTEM EMYSEM

Dużo radości naszym przedszkolakom sprawiają zabawy z Emysem – społecznym, interaktywnym robotem, który uwielbia uczyć dzieci języka angielskiego. Emys czuje, widzi, słyszy, reaguję na dotyk i zawsze potrafi zaangażować dzieci w radosną zabawę. Dzięki niemu zabawa z językiem angielskim jest prawdziwą frajdą.

Chłopiec i pani nauczycielka przedszkole centrum

Bogaty pakiet zajęć dodatkowych i inspirujące atrakcje

Przedszkole Centrum stwarza optymalne warunki do wszechstronnego rozwoju wszystkich pociech. Regularnie organizujemy różnorodne atrakcje – koncerty muzyczne, teatrzyki, wycieczki oraz spotkania z ciekawymi osobami. Zapewniamy bogaty pakiet zajęć dodatkowych, m.in. judo, gimnastykę, rytmikę, klub sportowy, robotykę, szachy (w 6-latkach) oraz zajęć fakultatywnych, m.in. język hiszpański, nauka gry na pianinie, taniec, budowanie z klocków Lego.

Chłopiec i pani nauczycielka przedszkole centrum

Serdeczna, wspierająca atmosfera - uśmiechnięta, profesjonalna kadra

Pomarańczowa Ciuchcia Centrum jest miejscem ciepłym, serdecznym i otwartym. Rodzice, którzy powierzają nam swoje największe skarby, mogą być pewni, że zadba o nie profesjonalna kadra. Nasze panie – ciepłe, sympatyczne i uśmiechnięte – każdego dnia dokładają starań, aby przedszkolaki czuły się w przedszkolu bezpiecznie i wyjątkowo oraz wspaniale się rozwijały. Rodzice każdego dnia mogą porozmawiać z dyrektorem przedszkola i nauczycielami, a w razie potrzeby z psychologiem przedszkolnym.

Nasza lokalizacja, warunki lokalowe

plac zabaw przedszkole centrum

Spokojny zakątek w sercu Warszawy

Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia Centrum położone w samym sercu stolicy jest połączeniem nowoczesnych wnętrz z ciepłem i kameralnością przedszkolnego zacisza. W przedszkolu słychać gwar dziecięcych głosów oraz tupot małych nóżek dzieci w wieku od 1,5 do 6 lat. Dla tych najmłodszych funkcjonuje żłobek. Śródmieście stanowi doskonałą lokalizację nie tylko dla mieszkańców tych okolic, ale również rodziców, którzy pracują w pobliskich biurowcach.

Chłopiec w samochodzie zabawkowym przedszkole centrum

Nowoczesne, inspirujące wnętrza

Nasza placówka mieści się na pierwszym piętrze wieżowca Rondo 1. Charakteryzuje się wysokim standardem wyposażenia wnętrz, a dzięki technologii zastosowanej w całym budynku korzysta ze specjalistycznego systemu filtrowania powietrza połączonego z nawilżaniem i jonizacją. Dodatkowo zastosowano tu wyjątkowe systemy antybakteryjne w trosce o zdrowie naszych pociech. Przedszkole i żłobek śródmieście posiada 6 sal dydaktycznych, 2 łazienki, szatnię, pomieszczenia kuchenne oraz salę do spotkań indywidualnych.

Bardzo dogodny dojazd komunikacją miejską

Położenie przedszkola pozwala wygodnie dotrzeć do niego wszystkim rodzicom pracującym w okolicznych wieżowcach, a świetny punkt komunikacyjny (metro, tramwaj, autobus, pociąg) umożliwia dojazd praktycznie z każdej lokalizacji miasta (wygodny dojazd metrem). Dzięki temu przedszkole w Centrum Warszawy jest idealnym rozwiązaniem dla rodziców, którzy chcą jak najdłużej pobyć z dzieckiem, choćby jeszcze w drodze do pracy.

Własny, zielony plac zabaw

Wyjątkowym atutem naszego obiektu położonego w centrum miasta jest własny plac zabaw z bezpośrednim wyjściem dla podopiecznych. Wyposażony jest w drewniane, ekologiczne zabawki. Wokół placu rosną zielone drzewa i krzewy. Nasze przedszkolaki codziennie z radością z niego korzystają.

Opinia rodzica

Galeria

Kontakt

Godziny otwarcia: 7:30-18:00

Wypełnij formularz i skontaktuj się z Nami

Zapisz się na dzień otwarty

Kliknij by zapisać się na dzień otwarty do wybranej placówki.

Umów się na rozmowę

Kliknij by umówić rozmowę z dyrektorem wybranej placówki

Przedszkole dwujęzyczne Warszawa Centrum

Przedszkole dwujęzyczne Warszawa Centrum to wyjątkowe miejsce, w którym dzieci mają możliwość rozwijania swoich umiejętności językowych już od najmłodszych lat. Oferta naszej placówki zaspokaja rosnące zapotrzebowanie rodziców, którzy coraz częściej poszukują dla swoich pociech edukacji opartej na zanurzeniu w języku angielskim. Zatrudniamy kompetentnych native speakerów posiadających odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie.

Zobacz więcej

Zajęcia prowadzone są w sposób przyjazny dla przedszkolaków z wykorzystaniem różnorodnych metod nauczania, takich jak gry, śpiew oraz zabawy z rówieśnikami. Lektorzy uczestniczą także podczas posiłków i spacerów. Dzięki temu dwujęzyczne dzieci mają lepszą pamięć, są kreatywniejsze oraz mają wyższe umiejętności komunikacyjne, które mogą przyczynić się do osiągnięcia sukcesów w przyszłości zarówno zawodowej, jak i prywatnej. Taki sposób nauki języka jest również korzystny dla nauczycieli, którzy mają możliwość nawiązywania bliższych relacji z dziećmi oraz kontrolowania postępów.

Przedszkole Warszawa Centrum –  rozwijanie umiejętności

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dzieci w wieku przedszkolnym rozwijają się bardzo dynamicznie, mają różne potrzeby i tempo nauki. Właśnie dlatego przedszkole Warszawa Centrum Pomarańczowa Ciuchcia zwraca szczególną uwagę na indywidualne podejście do każdego malucha. Oferujemy szeroką gamę działań, które mają na celu wspieranie dzieci w ich rozwoju ogólnym, umożliwiając jednocześnie realizowanie potrzeb każdego z nich.

Przedszkole prywatne w Warszawie Centrum stosuje różnorodne metody nauczania, które pozwalają na rozwijanie pasji i talentów każdego malucha. Dzięki temu tworzymy optymalne warunki oraz bezpieczne i przyjazne środowisko, w którym każde dziecko będzie czuć się swobodnie. Wykorzystujemy elementy pedagogiki Montessori, aby przedszkolaki nauczyły się samodzielności, odpowiedzialności za siebie i otoczenie, a także rozumienia zasad i wartości współpracy. W placówce regularnie organizujemy koncerty muzyczne, teatrzyki oraz wycieczki. Przywiązujemy ogromną wagę do rozwoju fizycznego dzieci.

Dwujęzyczne przedszkole Warszawa Centrum oferuje bogaty pakiet zajęć dodatkowych, w tym m.in.:

  • judo;
  • gimnastykę;
  • rytmikę;
  • klub sportowy;
  • robotykę;
  • szachy;
  • język hiszpański;
  • naukę gry na pianinie;
  • taniec;
  • budowanie z klocków Lego.

Prywatne przedszkole dwujęzyczne Warszawa Centrum – kameralne grupy i smaczne posiłki

Prywatne przedszkole dwujęzyczne Warszawa Centrum stawia na małe, kameralne grupy, dzięki czemu każde dziecko otrzymuje odpowiednią ilość uwagi i wsparcia. Zapewnia to także lepszą możliwość nawiązywania przyjaźni i więzi społecznych. Kładziemy nacisk na świadome żywienie naszych podopiecznych. Dlatego w menu placówki znaleźć można różnorodne, smaczne i zdrowe posiłki, które dostarczają niezbędnych składników odżywczych oraz zapewniają energię na cały dzień. Wybierając przedszkole z własną kuchnią Warszawa Centrum dla swojego dziecka, masz pewność, że posiłki przygotowywane są z wysokiej jakości, starannie dobranych składników, które nie zawierają sztucznych barwników, konserwantów, zbędnych cukrów i soli.

Niepubliczne przedszkole Warszawa Centrum – nowoczesne sale dydaktyczne

Niepubliczne przedszkole Warszawa Centrum to doskonały wybór dla rodziców, którzy poszukują wyjątkowego miejsca dla swojej pociechy. Dysponujemy nowoczesnymi, przestronnymi i jasnymi salami dydaktycznymi, świetnie przystosowanymi do potrzeb rozwojowych dzieci. W każdym pomieszczeniu znajduje się wiele atrakcyjnych zabawek edukacyjnych drewnianych, które nie tylko dają dzieciom mnóstwo radości, ale także pobudzają ich kreatywność i rozwijają wiele cennych umiejętności. Na terenie placówki mamy także szatnię, łazienki oraz miejsce do indywidualnych spotkań. Prywatne przedszkole Warszawa Centrum Pomarańczowa Ciuchcia posiada także piękny i bezpieczny plac zabaw, na którym dzieci mogą spędzać czas na świeżym powietrzu pod czujnym nadzorem naszego personelu.

Niepubliczne przedszkole dwujęzyczne Warszawa Centrum oraz nasz prywatny żłobek Warszawa Centrum to świetny start dla każdego malucha i idealne miejsce rozwoju jego pasji oraz talentów. Przekonaj się o tym sam!

Weź udział wraz ze swoim dzieckiem w Dniu Otwartym w wybranej placówce Pomarańczowej Ciuchci.
👉🏻 Kliknij przycisk poniżej i wypełnij formularz. Do zobaczenia! 🧡