O nas

Pomarańczowa Ciuchcia – Dla najważniejszych ludzi na świecie​

Od 27 lat jesteśmy dla Waszych dzieci, które są dla nas najważniejszymi ludźmi na świecie. Przez ten czas wspólnie z Wami stworzyliśmy ogromną „ciuchciową społeczność”.
Zaufało nam już ponad 19 000 rodziców.
To daje nam siłę i wiarę w powodzenie i sukces naszej misji.

Zaufanie 19 000 rodziców

27 lat doświadczenia

11 lokalizacji

Ciągłość edukacji od żłobka do szkoły

adaptacja w pomarańczowej ciuchci / przedszkole warszawa

Nasza misja

Academy of the Future. Z myślą o przyszłości Twojego dziecka!

Zawsze podążamy za dzieckiem – u nas każde dziecko czuje się ważne. Naszym celem jest zagwarantowanie bezpiecznego, szczęśliwego dzieciństwa i wszechstronnego rozwoju. Szczególną uwagę zwracamy na indywidualne potrzeby i talenty, naukę języków obcych, umiejętności społeczne i emocjonalne. Naszym priorytetem jest kształtowanie u dzieci kompetencji, które pomogą im odnosić sukcesy w przyszłości.

Wypełnij formularz i skontaktuj się z Nami

Zapisz się na dzień otwarty

Kliknij by zapisać się na dzień otwarty do wybranej placówki.

Umów się na rozmowę

Kliknij by umówić rozmowę z dyrektorem wybranej placówki

Przedszkole – o nas słów kilka, czyli poznaj nasze placówki

Witamy w Pomarańczowej Ciuchci – miejscu pełnym radości, kreatywności i troski o rozwój najmłodszych. Jeśli wpisywałeś Drogi Rodzicu w wyszukiwarkę hasło przedszkole o nas, zapewne udało Ci się już dowiedzieć trochę więcej o działalności naszych placówek. Jednak chcemy podzielić się jeszcze większą dawką informacji, abyś mógł lepiej poznać nasze przedszkole. W Pomarańczowej Ciuchci wierzymy, że nauka powinna być przyjemnością, dlatego staramy się tworzyć przyjazną atmosferę. Nasze sale są jasne, kolorowe i przyjazne dla dzieci, co sprzyja pozytywnemu podejściu do edukacji.

Czytaj więcej

Przedszkole niepubliczne – o nas

Wielu rodziców, którzy postawili na przedszkole niepubliczne ma o nas bardzo dobrą opinię, zwłaszcza na temat jakości opieki i edukacji, jaką oferujemy w Pomarańczowej Ciuchci. Zastanawiasz się, dlaczego te przedszkola uznawane są za idealne placówki dla najmłodszych? Poznaj najważniejsze zalety naszych oddziałów.

  1. Tworzymy atmosferę, w której nauka to przygoda. Dzieci korzystają z nowoczesnych materiałów dydaktycznych, interaktywnych gier i innowacyjnych technologii. Dzięki temu proces nauczania jest nie tylko fascynujący, ale także efektywny.
  2. Poprzez różnorodne zajęcia artystyczne, muzyczne i ruchowe rozwijamy potencjał twórczy każdego malucha.
  3. Zapewniamy bezpieczne otoczenie, w którym dzieci mogą swobodnie eksplorować świat i rozwijać swoje zdolności. Nasi troskliwi opiekunowie dbają o to, aby każdy maluch czuł się akceptowany i rozumiany.
  4. Stawiamy na otwartą komunikację z rodzicami, regularne spotkania i wspólne podejmowanie decyzji, aby razem budować solidne fundamenty dla rozwoju naszych podopiecznych.
  5. Cennik przedszkole – transparentny i przejrzysty cennik znajdziesz na naszej stronie internetowej.

 

Żłobek – o nas

Pomarańczowa Ciuchcia to nie tylko przedszkola. W zakładce „Żłobek o nas” znajdziesz także informacje o placówkach dedykowanych dzieciom w wieku od półtora roku do trzech lat. Stawiamy na profesjonalną opiekę zgodną ze standardami bezpieczeństwa i elementami pedagogiki Montessori. Nasza doświadczona kadra pedagogiczna dba o to, aby maluszki rozwijały się harmonijnie z poszanowaniem ich indywidualnych potrzeb i tempa rozwoju. Jeśli chcesz wiedzieć, ile kosztuje pobyt w Pomarańczowej Ciuchci, cennik żłobek zawiera wszystkie niezbędne informacje dotyczące opłat.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie miało szansę na wszechstronny rozwój, to serdecznie zapraszamy do Pomarańczowej Ciuchci – przedszkola pełnego uśmiechu i pozytywnej energii. Razem z nami zapewnisz swojemu dziecku solidne podstawy do doskonalenia zdolności i czerpania radości z nauki. Zajrzyj do naszej zakładki „O nas przedszkole”, aby dowiedzieć się więcej o naszej działalności i misji.

Weź udział wraz ze swoim dzieckiem w Dniu Otwartym w wybranej placówce Pomarańczowej Ciuchci.
👉🏻 Kliknij przycisk poniżej i wypełnij formularz. Do zobaczenia! 🧡