fbpx

Prywatny żłobek Bemowo II

Dwujęzyczne Przedszkole i Żłobek Pomarańczowa Ciuchcia Bemowo II

Dyrektorka dwujęzycznego przedszkola pomarańczowa ciuchcia bemowo II Kaliskiego

Dyrektor przedszkola i żłobka - Iwona Bujnowska

Kadra przedszkola i żłobka - uśmiechnięta, zaangażowana, pełna pozytywnej energii

Co nas wyróżnia?

Chłopiec i pani nauczycielka przedszkole centrum

Rodzinna atmosfera - troskliwa, ciepła kadra

Nasz żłobek Bemowo II słynie z najcudowniejszej kadry. Są to wykształceni, troskliwi i doświadczeni opiekunowie, dla których istotne jest, aby dzieci w ciepłej i przyjaznej atmosferze mogły rozbudzać swoją ciekawość i rozwijać własny potencjał. Oddają całe swoje serce maluszkom, tulą, śpiewają, tańczą, bawią się, uczą, ocierają łzy, karmią i wspierają w każdym momencie.

wychowanie bliskościowe - żłobek i przedszkole warszawa

Wszechstronny rozwój i indywidualne podejście do każdego maluszka

Jako specjaliści mamy świadomość, że okres do 3. roku życia dziecka jest zasadniczy dla jego rozwoju oraz wpływa na jego dalsze funkcjonowanie w otaczającym je świecie. Dziecko w tym okresie jest bardzo chłonne, szybko się uczy i zapamiętuje. Dlatego w naszym żłobku dbamy, aby każdy nasz podopieczny był optymalnie wspierany w sferze emocjonalnej, intelektualnej i społecznej. Nasi nauczyciele i instruktorzy zajęć dodatkowych ( języka angielskiego, rytmiki i gimnastyki) poprzez zabawy edukacyjne inspirują dzieci do poznawania świata i zdobywania kolejnych umiejętności.

Angielski w przedszkolu pomarańczowa ciuchcia / dwujęzyczność

Codzienne zabawy w języku angielskim - Baby steps in English

W żłobku Pomarańczowa Ciuchcia Bemowo II dzieci codziennie mają kontakt z językiem angielskim. Podczas radosnych zabaw i gier, dostosowanych do możliwości percepcyjnych najmłodszych, maluszki w naturalny sposób oswajają się z językiem angielskim, poznają pierwsze słowa i zwroty, śpiewają wesołe piosenki. Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych w pracy z małymi dziećmi lektorami.

Chłopiec i pani nauczycielka przedszkole centrum

Przyjazna adaptacja dostosowana do potrzeb dziecka i rodzica

W naszym żłobku z uważnością planujemy proces adaptacji każdego maluszka. Jest on dostosowany do indywidulanych potrzeb dziecka i jego rodziców. Nasi opiekunowie tworzą ciepłą i przyjazną atmosferę, dbają o to, żeby dzieci poczuły się bezpiecznie w nowym otoczeniu i wśród nowej społeczności. Czas trwania adaptacji jest uzależniony od gotowości dziecka i trwa tyle ile dziecko tego potrzebuje.

Nasza lokalizacja, warunki lokalowe

zabawa na placu zabaw Bemowo

Inspirujące i przestronne wnętrza otoczone zielenią

Żłobek Bemowo II usytuowany jest w malowniczej, zielonej okolicy Bemowa, tuż obok lasu. Otulony zielenią, parterowy obiekt stanowi harmonię z przyrodą dzięki otaczającym go drzewom i krzewom, które kreują unikatowy mikroklimat. Nasze sale, estetyczne i nowocześnie wyposażone, oferują dzieciom doskonałe środowisko do zabawy oraz nauki. W każdej z nich znajdują się ich drewniane, ekologiczne zabawki i pomoce dydaktyczne z certyfikatami i atestami. Dodatkowo w każdej sali znajdują się oczyszczacze powietrza.

przedszkole niepubliczne Bemowo plac zabaw

Duży, zielony plac zabaw

Dla komfortu i bezpieczeństwa naszych najmłodszych posiadamy odrębny plac zabaw specjalnie dla nich. Jest to przestronne miejsce zanurzone w zieleni, wyposażone w bezpieczne, drewniane zabawki, dostosowane do wieku dzieci, posiadające odpowiednie certyfikaty i atesty. Nasze maluszki korzystają z niego codziennie, bez względu na pogodę i porę roku, bawiąc się radośnie na świeżym powietrzu, w otoczeniu pięknej przyrody.

jadalnia własna kuchnia przedszkole Bemowo

Nowoczesne zaplecze kuchenne gwarantujące zdrowe posiłki

W żłobku Bemowo II dużą wagę przywiązujemy do zdrowego stylu życia, którego ważnym elementem jest zdrowe, świadome odżywanie. Wszystkie posiłki dla naszych najmłodszych są przygotowywane na miejscu w naszej nowoczesnej, profesjonalnie wyposażonej kuchni. Dzięki temu, każdy posiłek jest serwowany dzieciom tuż po przyrządzeniu, bez konieczności podgrzewania czy przechowywania przez dłuższy czas. Pozwala to zachować pełnię witamin i wartości odżywczych. Dzięki współpracy z dietetykiem posiłki są zbilansowane i dostosowane do potrzeb najmłodszych.

Opinia rodzica

Galeria

Kontakt

Godziny otwarcia: 7-18

Wypełnij formularz i skontaktuj się z Nami

Zapisz się na dzień otwarty

Kliknij by zapisać się na dzień otwarty do wybranej placówki.

Umów się na rozmowę

Kliknij by umówić rozmowę z dyrektorem wybranej placówki

Żłobek na Bemowie Pomarańczowa Ciuchcia – edukacyjny raj dla Twojego dziecka

Mieszkasz w Warszawie i szukasz dobrego prywatnego żłobka dla swojego dziecka? Chcesz, by maluch był otoczony troską i miłością oraz miał możliwość rozwoju, a także zabawy w komfortowych warunkach?

Czytaj więcej

Żłobek na Bemowie to miejsce, w którym możesz być pewien, że Twoje dziecko będzie się doskonale rozwijać pod okiem wykwalifikowanego personelu pedagogicznego. To świetna przestrzeń do budowania pierwszych więzi społecznych, uczenia się przez zabawę i kształtowania indywidualnych zainteresowań i zdolności dziecka. Poza doświadczoną kadrą niepubliczny żłobek na Bemowie oferuje jasne, przestronne i nowocześnie wyposażone sale z funkcjonalnymi meblami. Na terenie placówki znajduje się także wyjątkowy, zielony ogród i plac zabaw dla najmłodszych, gdzie podopieczni mogą cieszyć się otaczającą przyrodą oraz bawić się z rówieśnikami pod nadzorem naszego personelu.

W żłobku Pomarańczowa Ciuchcia na Bemowie wychowankowie mają możliwość uczestniczenia w licznych zajęciach dodatkowych, takich jak język angielski, rytmika, spotkania ze sztuką, Zumba Kids, logopedia, robotyka czy Mały Einstein.

Prywatny żłobek Warszawa Bemowo – nowoczesne metody wychowawcze

Prywatny żłobek Warszawa Bemowo to miejsce, w którym stosujemy nowoczesne metody wychowawcze, które skutecznie wspomagają rozwój intelektualny, emocjonalny, fizyczny oraz społeczny dzieci. U nas każdy podopieczny jest traktowany indywidualnie, co pozwala na rozwijanie jego najlepszych cech. Staramy się nie tylko dbać o podstawowe potrzeby maluchów, ale także przygotować je do dalszej edukacji.

Jednym z naszych priorytetów jest uczynienie procesu uczenia się dla dzieci jak najbardziej atrakcyjnym. W związku z tym przedszkole niepubliczne na Bemowie podczas pracy z maluchami korzysta z różnych metod, takich jak:

  • Metoda „Wychowanie bez porażek” autorstwa T. Gordona;
  • Elementy „Ruchu rozwijającego” opracowane przez W. Sherborne;
  • Elementy Kinezjologii Edukacyjnej stworzone przez Paula Dennisona;
  • Elementy Integracji Sensorycznej;
  • Technika Malowania Dziesięcioma Palcami, czyli Finger-Painting, opracowana przez R.F. Show.

Ponadto żłobek niepubliczny Warszawa Bemowo to codzienna gimnastyka, zabawy z chustą animacyjną, zajęcia plastyczne, spotkania z muzyką czy bajkoterapia. W Pomarańczowej Ciuchci Twoje dziecko będzie miało więc możliwość zdobywania nowych umiejętności w przyjaznej oraz bezpiecznej atmosferze.

Niepubliczny żłobek na Bemowie – zdrowe i smaczne posiłki

Prywatny żłobek na Bemowie Pomarańczowa Ciuchcia to miejsce, gdzie szczególny nacisk kładziony jest na świadome żywienie dzieci. Doskonale bowiem zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest dostarczanie odpowiednich składników odżywczych dla prawidłowego rozwoju najmłodszych. Dlatego w placówce podajemy zdrowe i smaczne posiłki przygotowywane wyłącznie z wysokiej jakości produktów. Menu jest opracowane przez specjalistów, którzy dbają o to, aby jedzenie było odpowiednio zbilansowane, pozbawione konserwantów, zbędnych cukrów i sztucznych barwników. To pozwala nam komponować posiłki, które są nie tylko pyszne, ale również zdrowe. Dzięki temu rodzice mają pewność, że pozostawiają swoje dziecko w dobrych rękach.

Dwujęzyczny żłobek na Bemowie – efektywna nauka angielskiego

Dwujęzyczny żłobek na Bemowie Pomarańczowa Ciuchcia to wyjątkowe miejsce, w którym maluchy mają możliwość nauki dwóch języków już od najmłodszych lat. A wszystko to pod okiem lektorów z wieloletnim doświadczeniem, którzy pełni są empatii i zrozumienia dla małych dzieci, a przy tym z prawdziwą pasją wprowadzają dzieci w świat angielskiego. By proces nauczania był jak najbardziej efektywny, native speakerzy uczestniczą we wszystkich zajęciach naszych podopiecznych. Dzięki temu wspólna nauka i zabawa z nauczycielami gwarantuje maksymalną skuteczność procesu edukacyjnego. Drogi Rodzicu, przekonaj się sam, że prywatne przedszkole na Bemowie to idealne środowisko na pierwsze przygody ze zdobywaniem wiedzy przez Twoją pociechę.

Weź udział wraz ze swoim dzieckiem w Dniu Otwartym w wybranej placówce Pomarańczowej Ciuchci.
👉🏻 Kliknij przycisk poniżej i wypełnij formularz. Do zobaczenia! 🧡