fbpx

Miejsca firmowe w Pomarańczowej Ciuchci

Dla pracowników firm, z którymi Przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia posiadają umowę o współpracy, oferujemy miejsca w naszych żłobkach i przedszkolach na specjalnych wyjątkowych warunkach.

Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy przedstawicieli firm do kontaktu: Joanna Goc-Matyskiel.

e-mail: jgoc@pomaranczowa-ciuchcia.pl

tel: 513 576 600

Rodzicom z firm partnerskich gwarantujemy najwyższą jakość opieki oraz wychowania w naszych placówkach. Jesteśmy przekonani, że Przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia są jednym z nielicznych podmiotów na polskim rynku oferujących kompleksową opiekę nad dziećmi od żłobka po szkołę podstawową w ilości placówek odpowiadających zapotrzebowaniu pracodawców. Dzięki 23-letniemu doświadczeniu w prowadzeniu placówek edukacyjnych jesteśmy w stanie sprostać największym wymaganiom firm korporacyjnych w zakresie jakości opieki, wychowania i edukacji dzieci w wieku przedszkolnym.

Wśród licznych placówek Pomarańczowej Ciuchci wyróżniamy dwie, które są ściśle powiązane z lokalizacjami biznesowymi Warszawy:

  • Mokotów – Adgar Plaza, ul. Postępu 17 B
  • Centrum – wieżowiec Rondo 1, Rondo ONZ 1
 

Dodatkowo pracownicy Państwa firmy mogą skorzystać z największej sieci przedszkoli w Warszawie w dogodnej dla siebie lokalizacji. Pracownicy mogą wedle życzenia wybrać placówkę obok pracy lub niedaleko domu. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Dla wygody rodziców oraz firm posiadamy 12 placówek zlokalizowanych na terenie całej Warszawy i jej okolic: Nasze placówki 

Używamy plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
polityka prywatności, polityka cookies