Prywatne przedszkole dwujęzyczne Warszawa Piastów

Dwujęzyczne Przedszkole i Żłobek Pomarańczowa Ciuchcia Piastów

Dyrektorka dwujęzycznego przedszkola pomarańczowa ciuchcia piastów

dyrektor przedszkola i żłobka - Magdalena Pawłowska

Kadra przedszkola i żłobka - ciepła, zaangażowana, pełna pozytywnej energii

Co nas wyróżnia?

Angielski w przedszkolu pomarańczowa ciuchcia / dwujęzyczność

EDUKACJA DWUJĘZYCZNA – zanurzenie w języku angielskim przez min. 80 h w miesiącu

Przedszkole Piastów jest przedszkolem dwujęzycznym. W każdej grupie pracuje dwóch nauczycieli: polskojęzyczny i anglojęzyczny. Nauczyciel anglojęzyczny komunikuje się z dziećmi tylko w języku angielskim. Dzięki temu są one zanurzone w języku angielskim nie tylko podczas zajęć dydaktycznych, ale też zabaw swobodnych, posiłków, spacerów. Metoda immersji językowej daje zachwycające efekty w postaci nie tylko pełnego rozumienia języka, ale też mówienia w sposób biegły przez dzieci.

nowoczesne technologie/ programowanie w przedszkolu

Zabawy w języku angielskim z ROBOTEM EMYSEM

Szczególnie dużo radości naszym przedszkolakom sprawiają zabawy z Emysem – interaktywnym robotem, który wprost uwielbia uczyć języka angielskiego. Emys czuje, widzi, słyszy, reaguje na dotyk i zawsze każdego włączy w radosną zabawę. Dzięki niemu nauka języka angielskiego jest jeszcze większą frajdą.

Chłopiec i pani nauczycielka przedszkole centrum

Wszechstronny rozwój – indywidulane podejście do każdego dziecka

Proponowany przez nas program stymuluje wszechstronny rozwój dziecka poprzez zabawę. Proces uczenia przynosi doskonałe efekty, ponieważ jest dopasowany do dziecięcych możliwości. Wszystko to dzięki realizowaniu nie tylko standardowego programu dydaktycznego, ale również dodatkowych programów autorskich, które wpływają na wszechstronny rozwój każdego przedszkolaka.

Rodzinna atmosfera - ciepła, zaangażowana kadra

Przedszkole Piastów to miejsce, w którym panuje rodzinna atmosfera, dzieci czują się tu dobrze i mogą z radością odkrywać świat , rozwijać swoje talenty, zdobywać wiedzę i doświadczenie. Wszystko, co robimy, tworzymy z myślą o naszych małych podopiecznych, którzy są największą radością tego miejsca. Kadra naszego przedszkola to osoby o wielkich sercach i ogromnym zaangażowaniu. Dla nich praca z najmłodszymi to pasja i powołanie. Są to przy tym pedagodzy z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem w pracy z dziećmi.

Nasza lokalizacja, warunki lokalowe

Nowoczesne, inspirujące przestrzenie

Przedszkole Piastów mieści się na parterze ekskluzywnego obiektu usługowo-mieszkalnego Rezydencja Warszawska. To placówka o najwyższych standardach. Przedszkole posiada komfortowe, przestronne, jasne sale wyposażone w ekologiczne zabawki i pomoce dydaktyczne z certyfikatami. Każda z nich ma bezpośredni dostęp do łazienki. Dodatkowo na ternie placówki znajduję się sala do zajęć ruchowych i muzycznych oraz imprez okolicznościowych. Projekt przedszkola został stworzony od początku do końca z myślą o dzieciach. Przy przedszkolu Do dyspozycji rodziców jest bezpłatny, wygodny parking.

żywienie dzieci przedszkole

Własna kuchnia – zdrowe posiłki

Przedszkole Piastów posiada własną, profesjonalnie wyposażoną kuchnię, w której przygotowywane są smaczne, zdrowe, zbilansowane posiłki. Współpracujemy także z dietetykiem, dzięki któremu codzienny jadłospis jest pełnowartościowy, a posiłki smaczne i urozmaicone.

Własny, zielony plac zabaw

Przedszkole Piastów ma własny, ogrodzony plac zabaw oddalony zaledwie 50 metrów od przedszkola. Jest on wyposażony w bezpieczne atestowane zabawki, dzięki którym codzienny czas spędzany na świeżym powietrzu jest aktywny i radosny. Znajdujące się w pobliżu przedszkola miejsca parkingowe gwarantują rodzicom wygodę.

Opinia rodzica

Galeria

Kontakt

Godziny otwarcia: 7:00-18:00

Chcesz się zapisać?

Zapraszamy na niezobowiązującą rozmowę oraz Dni Otwarte