Obieżyświat 2018 – Magiczna zagroda

Nasza pierwsza wakacyjna wycieczka już za nami! Magiczna zagroda… to wyjątkowe miejsce przywitało nas piękną przyrodą oraz zwierzętami z wiejskiej zagrody. Udało nam się poznać przyjazne lamy, nakarmić kurkę oraz obcować z kucykami, każdy z nas dowiedział się dlaczego świnie lubią latem kapać się w błocie. Magiczna zagroda zaprosiła nas do pokonania labiryntu i zwiedzenia sali krzywych zwierciadeł. Podczas pobytu spróbowaliśmy swoich sił podczas strzelania z łuku, zjazdu w siano czy też jeździe na kucyku. Na zakończenie rozpalono wielkie ognisko, przy którym piekliśmy pyszne kiełbaski i śpiewaliśmy nasze ulubione, przedszkolne piosenki. Trudno było nam pożegnać się z tak fajnym miejscem. Mamy nadzieję, że mieszkańcy Magicznej zagrody rozpoznają nas, kiedy zawitamy do nich ponownie.

Zapisz się do Newsletter'a

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje o najważniejszych wydarzeniach
w Pomarańczowej Ciuchci.

Udostępnij

Udostępnij na facebook
Udostępnij na linkedin
Udostępnij na twitter
Udostępnij na email

Zobacz więcej

Aktualności

Magiczne spotkanie z Mikołajem

„A Mikołaj pędzi, a Mikołaj gna…”Czy zdążył odwiedzić nasze przedszkola? Oczywiście, że tak! Dzieci z ciekawością testowały jego brodę, zadawały mnóstwo pytań, a Mikołaj odwdzięczył

Chcesz wiedzieć więcej ?

Skontaktuj się z nami

W żłobkach Pomarańczowa Ciuchcia możesz zrealizować świadczenie AKTYWNIE W ŻŁOBKU: 1 500 zł miesięcznie mniej za czesne.
👉🏻 Kliknij przycisk poniżej i umów się na rozmowę z dyrektorem. Do zobaczenia! 🧡
Żłobek Warszawa