Nowa GRUPA INTEGRACYJNA na Bielanach już od stycznia 2023
Nowe przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia & Politechnika Warszawska.
Zawsze podążamy za dzieckiem.
Poznajemy świat wszystkimi zmysłami.
Odkrywamy dziecięce talenty.
Codziennie spędzamy aktywnie czas na świeżym powietrzu.
Jemy smacznie i zdrowo.
Nowa Grupa INTEGRACYJNA na Bielanach od stycznia 2023
Nowe przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia & Politechnika Warszawska.
Zawsze podążamy za dzieckiem.
Poznajemy świat wszystkimi zmysłami.
Odkrywamy dziecięce talenty.
Codziennie spędzamy aktywnie czas na świeżym powietrzu.
Jemy smacznie i zdrowo.

DWUJĘZYCZNOŚĆ

Przez min. 80 h w miesiącu Twoje dziecko będzie zanurzone w języku angielskim. Dzięki temu nauczymy je swobodnej komunikacji i myślenia w języku angielskim.

KOMPETENCJE SPOŁECZNE

Wzmocnimy u Twojego dziecka poczucie własnej wartości, nauczymy efektywnej komunikacji. Wyposażymy w narzędzia potrzebne do radzenia sobie z emocjami.

ZAWSZE AKTYWNIE I EKO

Zadbamy o zrównoważony rozwój Twojego dziecka, nauczymy zdrowego stylu życia – Twoje dziecko codziennie będzie aktywnie bawić się na świeżym powietrzu. 

MULTISENSORYKA

Odkrywamy świat wszystkimi zmysłami- zadbamy o harmonijny rozwój Twojego dziecka, optymalnie będziemy wspierać rozwój mózgu i posługiwania się zmysłami.

PRZYJAZNA ADAPTACJA

Łagodnie przygotujemy Ciebie i Twoje dziecko do rozpoczęcia przygody z przedszkolem. Otoczymy Was opieką doświadczonych nauczycieli.

ŚWIADOME ŻYWIENIE

Dbamy o zdrowe, świadome żywienie, uczymy zdrowych nawyków żywieniowych. Twoje dziecko będzie jadło cztery smaczne, pełnowartościowe posiłki.

O nas

Pomarańczowa Ciuchcia – Dwujęzyczne Przedszkola i Żłobki

Od 26 lat jesteśmy dla Waszych dzieci, które są dla nas najważniejszymi ludźmi na świecie. Przez ten czas wspólnie z Wami stworzyliśmy ogromną „ciuchciową społeczność”. Zaufało nam już ponad 19 000 rodziców.
To daje nam siłę i wiarę w powodzenie i sukces naszej misji.

Zaufanie 19 000 rodziców

26 lat doświadczenia

11 lokalizacji

Ciągłość edukacji od żłobka do szkoły

Zaufanie 19 000 rodziców

26 lat doświadczenia

11 lokalizacji

Ciągłość edukacji od żłobka do szkoły

Nasi nauczyciele -

dla najważniejszych ludzi na świecie

Nasza kadra to zespół uśmiechniętych, zaangażowanych, wykształconych nauczycieli, specjalistów i instruktorów. Swoją pasją codziennie inspirują przedszkolaki do odkrywania świata, rozwijania swoich umiejętności i talentów. Zawsze podążają za dzieckiem, okazują każdemu dużo ciepła, cierpliwości i zrozumienia. W swojej pracy wykorzystują najnowsze koncepcje i metody, które gwarantują nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie.

Let's speak English -

edukacja dwujęzyczna

Czy masz świadomość, że im wcześniej Twoje dziecko zacznie przygodę z angielskim, tym szybciej nauczy się swobodnej komunikacji w tym języku?
Dzieci przyswajają język obcy w naturalny sposób, nie boją się mówić i nie wiedzą, co znaczy „bariera językowa”, z którą zmaga się wielu dorosłych.

Edukacja dwujęzyczna jest priorytetem w Pomarańczowej Ciuchci. Zanurzając codziennie dzieci w języku angielskim, wyposażamy je w kompetencje, które ułatwiają im start w dorosłość i otwierają przed nimi świat pełen możliwości. Nasi absolwenci często kontynuują edukację w szkołach dwujęzycznych.

Opinie rodziców

Aktualności

dziewczyna multisensoryka
Aktualności

Dni Otwarte – MARZEC 2023

Serdecznie zapraszamy na Dni Otwarte do naszych 11 przedszkoli. Dla rodziców mamy PROMOCJĘ: UMOWA BEZ WPISOWEGO. Na dzieci czekają specjalne atrakcje, m.in. Warsztaty Sensoplastyczne, Taneczne,

Czytaj więcej »
Aktualności

Dni Otwarte – LUTY 2023

Serdecznie zapraszamy na Dni Otwarte do naszych 11 przedszkoli. Dla rodziców mamy PROMOCJĘ: UMOWA BEZ WPISOWEGO. Na dzieci czekają specjalne atrakcje, m.in. Warsztaty Sensoplastyczne, Spektakl

Czytaj więcej »
Aktualności

Dni Otwarte – STYCZEŃ 2023

W styczniu w ramach Dni Otwartych przygotowaliśmy dla dzieci specjalne atrakcje: Warsztaty Sensoplastyczne, Bubble Show, Spektakl Teatralny, Warsztaty Naukowe, Zabawy w języku angielskim z robotem

Czytaj więcej »

Przedszkola i zerówki

Naszym priorytetem jest edukacja dwujęzyczna i wyposażenie dzieci w kompetencje, które pomogą im odnosić sukcesy w przyszłości. W serdeczniej atmosferze odkrywamy i rozwijamy indywidualne talenty, zachowując równowagę pomiędzy nauką i zabawą.

Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia & Politechnika Warszawska

To wyjątkowe miejsce, które łączy w sobie najwyższe standardy edukacyjne i wychowawcze Pomarańczowej Ciuchci z wiedzą i doświadczeniem Politechniki Warszawskiej.

Żłobki

W naszych placówkach dbamy o dobrą i przyjazną adaptację, zaspokajanie potrzeb i wszechstronny rozwój każdego maluszka.

Dwujęzyczne Szkoły Gaudeamus

Nasza misja to RADOŚĆ – NAUKA – PASJA. Uważamy, że w poznawaniu świata najważniejsza jest RADOŚĆ z odkrytej tajemnicy, z osiągniętego celu oraz pokonanej trudności. Robimy wszystko, żeby NAUKA w naszej szkole była najwspanialszą przygodą. 

Poradnia psychologiczno-pedagogiczna Auris

Tworzymy placówkę przyjazną dzieciom. Wspieramy ich wszechstronny rozwój i pomagamy w pokonywaniu ograniczeń wynikających z zaburzeń rozwojowych.

Blog - inspiracje

Umów rozmowę z dyrektorem

Zapisz się na dzień otwarty

Kliknij by zapisać się na dzień otwarty do wybranej placówki.

Umów się na rozmowę

Kliknij by umówić rozmowę z dyrektorem wybranej placówki

Zapisz się do Newsletter'a

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje o najważniejszych wydarzeniach
w Pomarańczowej Ciuchci.