Przedszkole prywatne Jabłonna

Dwujęzyczne Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia Jabłonna

Dyrektor przedszkola pomarańczowa ciuchcia Jablonna

Dyrektor przedszkola - Marta Jarzębowska

Kadra przedszkola - uśmiechnięta, kreatywna i zaangażowana

Co nas wyróżnia?

Angielski w przedszkolu pomarańczowa ciuchcia / dwujęzyczność

EDUKACJA DWUJĘZYCZNA - zanurzenie w języku angielskim min. 80 h w miesiącu

Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia Jabłonna wyróżnia się spośród okolicznych przedszkoli, że oferuje edukację dwujęzyczną. Ogromny wpływ na jakość edukacji ma to, że nauczyciel anglojęzyczny komunikuje się tylko w języku angielskim (z dziećmi, rodzicami, nauczycielem polskojęzycznym, całą kadrą przedszkola) . Nie używa języka polskiego. Dzięki temu dzieci mają stały kontakt z językiem angielskim nie tylko podczas zajęć dydaktycznych, ale również podczas codziennych czynności: posiłków, zabaw swobodnych, spacerów. Sprawia to, że dzieci przyswajają język obcy zupełnie naturalnie. Metoda immersji językowej daje zachwycające efekty w postaci nie tylko pełnego rozumienia języka, ale też mówienia w sposób biegły przez dzieci.

nowoczesne technologie/ programowanie w przedszkolu

Nowoczesne technologie – zabawy w języku angielskim z ROBOTEM EMYSEM

Dużo radości naszym przedszkolakom sprawiają zabawy z Emysem – społecznym, interaktywnym robotem, który uwielbia uczyć dzieci języka angielskiego. Emys czuje, widzi, słyszy, reaguję na dotyk i zawsze potrafi zaangażować dzieci w radosną zabawę. Dzięki niemu zabawa z językiem angielskim jest prawdziwą frajdą.

Elementy Pedagogiki Montessori

Podczas codziennych zajęć stosujemy elementy pedagogiki Marii Montessori – m.in. lekcje ciszy, zajęcia w kącikach pracy indywidualnej, aktywności z pomocami, takimi jak ramki zapięciowe, błotna kuchnia i wiele innych.

Rodzinna atmosfera oparta na zaufaniu - Indywidualne podejście do każdego dziecka

Jesteśmy dumni z tego, że przedszkole Jabłonna to miejsce, gdzie panuje rodzinna atmosfera. Rodzice z pełnym zaufaniem oddają nam swoje dzieci, które codziennie z radością przychodzą do naszego przedszkola. Indywidualnie podchodzimy do każdego malucha, zawsze podążamy za jego możliwościami i potrzebami. Dzięki temu u nas każde dziecko czuje się ważne i wyjątkowe.

przedszkole adaptacja pomarańczowa ciuchcia

Edukacja i wychowanie na najwyższym poziomie

Naszym priorytetem jest zapewnienie przedszkolakom opieki, edukacji, wychowania i wszechstronnego rozwoju na najwyższym poziomie. Dba o to zespół wykształconych, ciepłych, zaangażowanych nauczycieli oraz instruktorów i specjalistów. Oprócz standardowego programu wytyczonego przez MEN realizujemy programy i projekty własne. Oferujemy również bogaty pakiet zajęć dodatkowych. Jabłonna tym samym zyskała kolejne miejsce, w którym dzieci nie tylko mają szansę na rozrywkę w najlepszym wydaniu, ale również rozwój i nabywanie kolejnych umiejętności. To właśnie w naszej placówce odkrywają nierzadko swoje pierwsze zainteresowania i pasje.

Nasza lokalizacja, warunki lokalowe

Klimatyczny zakątek – urokliwy, zielony plac zabaw

Dwujęzyczne Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia w Jabłonnie wraz z zielonym, urokliwym, tonącym w kwitnących krzewach i kwiatach, rozległym placem zabaw jest położone z dala od zgiełku wielkiego miasta, w zacisznym, klimatycznym miejscu.

Nowoczesne, inspirujące wnętrza

Przedszkole Jabłonna posiada przestronne, doskonale wyposażone sale dydaktyczne oraz dużą, nowoczesną salę do zajęć sportowych i muzycznych. Z ogromną starannością dobieramy wszystkie zabawki i pomoce dydaktyczne, które są ekologiczne, wykonane przede wszystkim z drewna, posiadają atesty i certyfikaty.

Dogodny dojazd

Do naszego przedszkola łatwo dojechać nie tylko mieszkańcom Jabłonny, ale również z okolic Nowego Dworu Mazowieckiego, Legionowa oraz Tarchomina. Przedszkole Jabłonna jest otwarte już od 6.30 do 18.00.

Opinia rodzica

Galeria

Kontakt

Godziny otwarcia: 7:00 -18:00

Chcesz się zapisać?

Zapraszamy na niezobowiązującą rozmowę oraz Dni Otwarte