fbpx

26 października – DZIEŃ OTWARTY w PC Bemowo I, Bemowo II, Józefosław, Piastów

W sobotę 26 października w godz. 10.00-12.00 zapraszamy na DNI OTWARTE do czterach przedszkoli: Bemowo I, Bemowo II, Józefosław i Piastów. Na Bemowie I atrakcją dnia będą zajęcia zumby, na Bemowie II wesołe zabawy przy muzyce, w Józefosławiu przedstawienie Teatru Duet Jaha „Budzenie Królewny Marudy”, a w Piastowie „Bal Jesieni”. 

Oto szczegółowy program zajęć adaptacyjnych w tym dniu:  

PC Bemowo I (ul. Laurowa 67)- Kolorowy Świat

Tego dnia zapraszamy do zaczarowanej krainy, pełnej kolorów i dźwięków. Czekać tam na nas będzie mnóstwo atrakcji. Zaczniemy od pokazu zumby w wykonaniu profesjonalnego instruktora. Wcielimy się w role tancerzy, rozwijając tym samym poczucie rytmu i ogólną sprawność fizyczną. Muzycznym rytmom będą towarzyszyć zabawy z chustą animacyjną i pomponami, które zapewne dostarczą wszystkim mnóstwo radości. Podczas spotkania nie zabraknie czarowania wielkich baniek mydlanych. A może komuś uda się wskoczyć do środka bańki? Moc atrakcji gwarantowana.

PC Bemowo II (ul. Kaliskiego 23 B)- Spotkanie z niedźwiedziem

Tego dnia poznamy niedźwiadka, który zabierze nas na wycieczkę do lasu. Posłuchamy, jak szumią drzewa oraz poznamy leśnych mieszkańców. Wybierzemy się także na grzyby i postaramy się nazbierać tylko te, które są jadalne. Razem z niedźwiadkiem i jego przyjaciółmi pobawimy się przy muzyce. Podczas spotkania nie zabraknie również wesołych zabaw na torze przeszkód. Na zakończenie wykonamy portret niedźwiedzia, a także spróbujemy niedźwiadkowego przysmaku.

PC Józefosław (ul. Ogrodowa 20 B)- Teatrzyk „Budzenie Królewny Marudy”

W tym dniu serdecznie zapraszamy na spektakl teatralny pt. „Budzenie Królewny Marudy” w wykonaniu aktorów Duetu Jaha. Bedzie to interaktywne przedstawienie, w czasie którego spróbujemy obudzić Królewnę Marudę i pokazać jej, że szczęście i sens są w małych, prostych rzeczach. To wspaniała przygoda integrująca aktorów, dzieci i dorosłych. Będzie jej towarzyszyć śpiew, taniec, rozmowy i radosna atmosfera. Cały spektakl oparty jest na technice dramy pedagogicznej, która pozwala dzieciom wcielać się w bajkowe role i dzięki temu przełamywać swoją nieśmiałość i integrować się z innymi dziećmi. Ostatnia część naszego spotkania obejmować będzie zabawy ruchowe na torze przeszkód. 

PC Piastów (ul. Warszawska 43)- Bal Jesieni

Jesień zagościła w Piastowie na dobre, więc na jej cześć wydajemy uroczysty bal! Będziemy tańczyć, bawić się i jeść pyszne przekąski serwowane w jesiennych odsłonach. Weźmiemy udział w wielu zabawach, grach i konkursach o tematyce jesiennej. Zbierać będziemy kasztany, szyszki i liście, rozwijając przy tym motorykę małą. Nie zabraknie okazji do ćwiczenia sprawności i koordynacji ruchowej podczas skoków po kałużach i zabaw z kropelkami deszczu.

Jak przystało na prawdziwy bal – zapraszamy w strojach balowych!

Zachęcamy, aby dziecięce kreacje były w barwach jesieni.

Można też przebrać się za jesienne leśne skrzaty, jeżyki, liski, wiewiórki itp.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Czekamy na Was !

Zapisz się do Newsletter'a

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje o najważniejszych wydarzeniach
w Pomarańczowej Ciuchci.

Udostępnij

Udostępnij na facebook
Udostępnij na linkedin
Udostępnij na twitter
Udostępnij na email

Zobacz więcej

Aktualności

Nauczyciele #CiuchciaTeam w roli aktorów 🧡

Nauczyciele #CiuchciaTeam Bielany w roli aktorów w przedstawieniu „Wiosenne kłopoty Smerfów”.   Z okazji pierwszych Dni Wiosny nasi nauczyciele z Pomarańczowej Ciuchci na Bielanach sprawili

Chcesz wiedzieć więcej ?

Skontaktuj się z nami

Weź udział wraz ze swoim dzieckiem w Dniu Otwartym w wybranej placówce Pomarańczowej Ciuchci.
👉🏻 Kliknij przycisk poniżej i wypełnij formularz. Do zobaczenia! 🧡