fbpx

19 października – DZIEŃ OTWARTY w przedszkolach: Jabłonna, Mokotów, Pruszków

W sobotę 19 października w godz. 10.00-12.00 zapraszamy na DNI OTWARTE do trzech przedszkoli: w Jabłonnie, na Mokotowie i w Pruszkowie. W Jabłonnie główną atrakcją będą jesienne zabawy przy pianinie prowadzone przez instruktora rytmiki, na Mokotowie spotkanie z iluzjonistą, a w Pruszkowie zajęcia zumby. 

Oto szczegółowy program zajęć adaptacyjnych w tym dniu:  

PC Jabłonna (ul. Przylesie 14)- Zabawy przy pianinie z Jeżykiem Tuptusiem

W tym dniu razem z Jeżykiem Tuptusiem weźmiemy udział w jesiennych zabaw przy akompaniamencie pianina, które poprowadzi instruktor rytmiki. W rytm piosenki „A w ogrodzie jeżyk śpi” wyruszymy na poszukiwanie leśnych przyjaciół ukrytych w górze liści. Weźmiemy udział w muzycznych zabawach ruchowo-naśladowczych wspierających rozwój wrażliwości muzycznej, koordynacji ruchowej i koncentracji uwagi. Razem z wiewiórką będziemy chować się w dziuplach i zbierać zapasy na zimę., wzmacniając przy tym mięśnie grzbietu i brzucha oraz rozwijając umiejętność reagowania na sygnał. Podczas naszego spotkania nie zabraknie również pląsów przy muzyce, zabaw z chustą animacyjną oraz toru przeszkód. Na zakończenie wykonamy własnego jeżyka z materiałów przyrodniczych, rozwijając przy tym kreatywność i sprawność manualną.

PC Mokotów (ul. Postępu 17 B)- Występ iluzjonisty Maccino

Tego dnia wesołymi piosenkami przywita nas uśmiechnięta Pani Wróżka. Zaprosi nas w podróż do zaczarowanej krainy, gdzie przy dźwiękach skocznych melodii będziemy tańczyć i wykonywać ćwiczenia rozwijające motorykę dużą oraz poczucie rytmu. Następnie razem z Wróżką weźmiemy udział w pokazie tajemniczego iluzjonisty Maccino, który specjalizuje się w występach artystycznych w Polsce i za granicą. Zaprezentuje on interaktywny i pełen humoru spektakl. Satysfakcja i uśmiech dzieci gwarantowane. Na zakończenie spotkania, dbając o rozwój inwencji twórczej i wyobraźni dzieci, wykonamy magiczną pracę plastyczną pełną błyskotek i brokatu.

PC Pruszków (ul. Gałczyńskiego 31)– Zabawy w roztańczonym lesie i zajęcia zumby

W tym dniu do wspólnej zabawy zaproszą nas Lisek Leon, Wiewiórka Wera i Sowa Sonia. W zaczarowanym lesie nauczymy się wierszyka o zwierzątkach, rozwijając przy tym pamięć oraz aparat artykulacyjny. Wybierzemy się na leśną wędrówkę, pokonując tor przeszkód. Dzięki temu rozwiniemy naszą zwinność i sprawność ruchową. Główną atrakcją spotkania będą zajęcia ZUMBY, które poprowadzi pani Ola – instruktor zajęć muzyczno-ruchowych w naszym przedszkolu. Pani Ola zaprosi nas na jesienny bal, którego punktem kulminacyjnym będzie widowiskowy pokaz wielkich baniek mydlanych. Nasze roztańczone zajęcia zakończymy jesienną pracą plastyczną, podczas której będziemy rozwijać kreatywność oraz usprawnimy małą motorykę.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Czekamy na Was !

Zapisz się do Newsletter'a

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje o najważniejszych wydarzeniach
w Pomarańczowej Ciuchci.

Udostępnij

Udostępnij na facebook
Udostępnij na linkedin
Udostępnij na twitter
Udostępnij na email

Zobacz więcej

Aktualności

Nauczyciele #CiuchciaTeam w roli aktorów 🧡

Nauczyciele #CiuchciaTeam Bielany w roli aktorów w przedstawieniu „Wiosenne kłopoty Smerfów”.   Z okazji pierwszych Dni Wiosny nasi nauczyciele z Pomarańczowej Ciuchci na Bielanach sprawili

Chcesz wiedzieć więcej ?

Skontaktuj się z nami

Weź udział wraz ze swoim dzieckiem w Dniu Otwartym w wybranej placówce Pomarańczowej Ciuchci.
👉🏻 Kliknij przycisk poniżej i wypełnij formularz. Do zobaczenia! 🧡