fbpx

25 maja – DNI OTWARTE w PC Białołęka, Jabłonna i Ursus

W sobotę 25 maja w godz. 10.00-12.00  zapraszamy na dni otwarte do naszych kolejnych przedszkoli. Na Białołęce i w Jabłonnie będą to warsztaty naukowe i eksperymenty z suchym lodem. W Ursusie zaprosimy na zajęcia zumby oraz pokaz dużych baniek mydlanych. A oto szczegółowy program zajęć:

PC Białołęka – Warsztaty naukowe 

Serdecznie zapraszamy wszystkie maluszki na wielkie eksperymentowanie. Tematem przewodnim spotkania będzie „Suchy lód”. W tym dniu zamienimy się w prawdziwych naukowców i za pomocą efektownych eksperymentów wspólnie wyczarujemy magiczny świat. Stworzymy białą, gęstą mgłę, pękającą pianę oraz ogromną bańkę mydlaną. Poznamy również tajniki gazowanych napojów. Nasze eksperymenty z pewnością zaciekawią każdego małego naukowca. W drugiej części spotkania weźmiemy udział w zabawach integracyjnych z chustą animacyjną,  zatańczymy do piosenki „Fale dwie” oraz zrobimy kolorowy deszczyk piłeczek. Na zakończenie naszego spotkania wykonamy pracę plastyczną pt.: „Magiczna fiolka”. Przy rytmach znanej dzieciom piosenki „Tęcza cza cza” stworzymy kolorowy obraz w menzurce z wykorzystaniem folii, farb paluszkowych, bibuły i cekinów.

PC Jabłonna – Wielkie eksperymentowanie 

Tematem przewodnim spotkania będzie „Suchy lód”. W tym dniu zamienimy się w prawdziwych naukowców i za pomocą efektownych eksperymentów wspólnie wyczarujemy magiczny świat. Stworzymy białą, gęstą mgłę, pękającą pianę oraz ogromną bańkę mydlaną. Sprawimy, że nawet metalowe łyżki zapiszczą! Poznamy również tajniki gazowanych napojów. Nasze eksperymenty z pewnością zaciekawią każdego małego naukowca. W drugiej części spotkania weźmiemy udział w zabawach integracyjnych z chustą animacyjną,  zatańczymy do piosenki „Fale dwie” oraz zrobimy kolorowy deszczyk piłeczek. Na zakończenie naszego spotkania wykonamy pracę plastyczną pt.: „Magiczna fiolka”. Przy rytmach znanej dzieciom piosenki „Tęcza cza cza” stworzymy kolorowy obraz w menzurce z wykorzystaniem folii, farb paluszkowych, bibuły i cekinów.

PC Ursus – Zajęcia zumby i zabawy z bańkami mydlanymi 

Na początku spotkania przywita nas Pani Tęcza i zabierze nas w podróż do swojej wielobarwnej krainy. Poznamy tam kolory podstawowe i podczas eksperymentowania z nimi będziemy odkrywać kolory pochodne. Pani Tęcza zaprosi nas również do zabaw integracyjnych z chustą animacyjną i zabaw tanecznych z kolorowymi szarfami. W drugiej części spotkania odbędą się zajęcia taneczne Zumby prowadzone przez naszą instruktorkę Aleksandrę Nadaj. Będziemy tańczyć z różnorodnymi rekwizytami i wcielać się w zabawne postacie, rozwijając przy tym poczucie rytmu i koordynację ruchową. Kolejną atrakcją spotkania będzie zamykanie dzieci w bańce mydlanej, co z pewnością spodoba się wszystkim maluchom i przysporzy im dużo radości. Oprócz tego w programie m.in. malowanie twarzy, zabawy z balonami, tańce do znanych dziecięcych utworów, zabawy w basenie z kulkami. Miłym akcentem na zakończenie będzie słodki poczęstunek.

Serdecznie zapraszamy!

Zapisz się do Newsletter'a

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje o najważniejszych wydarzeniach
w Pomarańczowej Ciuchci.

Udostępnij

Udostępnij na facebook
Udostępnij na linkedin
Udostępnij na twitter
Udostępnij na email

Zobacz więcej

Aktualności

Nauczyciele #CiuchciaTeam w roli aktorów 🧡

Nauczyciele #CiuchciaTeam Bielany w roli aktorów w przedstawieniu „Wiosenne kłopoty Smerfów”.   Z okazji pierwszych Dni Wiosny nasi nauczyciele z Pomarańczowej Ciuchci na Bielanach sprawili

Chcesz wiedzieć więcej ?

Skontaktuj się z nami

Weź udział wraz ze swoim dzieckiem w Dniu Otwartym w wybranej placówce Pomarańczowej Ciuchci.
👉🏻 Kliknij przycisk poniżej i wypełnij formularz. Do zobaczenia! 🧡