Wprowadzamy DWUJĘZYCZNOŚĆ FULL TIME

Nieustannie zastanawiamy się, co możemy poprawić – co zrobić, aby nasi wychowankowie miło i twórczo spędzali czas w przedszkolu, aby byli jeszcze lepiej przygotowani do kolejnych etapów edukacyjnych – i do życia.

Program dwujęzyczny, który mamy obecnie w naszych przedszkolach, sprawdza się doskonale. Nie oznacza to jednak, że chcemy spocząć na laurach i nie myśleć o szukaniu nowych pomysłów.

W zbliżającym się roku szkolnym rozszerzamy naszą ofertę o dwujęzyczność „na cały etat” – English Full Time. W takich grupach nauczyciel anglojęzyczny będzie z dziećmi codziennie przez 8 godzin.

W grupach English Full Time – oprócz całodziennego kontaktu z językiem angielskim – dzieci 2 razy dziennie uczestniczą w zorganizowanych zajęciach nauki języka, podczas których:

  • realizujemy program,
  • kształtujemy współpracę i koncentrację,
  • rozwijamy inteligencje wielorakie i zainteresowania

a wszystko to w atmosferze radości, zabawy pełnej śpiewu i ruchu.

ZAPRASZAMY!

Zapisz się do Newsletter'a

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje o najważniejszych wydarzeniach
w Pomarańczowej Ciuchci.

Udostępnij

Udostępnij na facebook
Udostępnij na linkedin
Udostępnij na twitter
Udostępnij na email

Zobacz więcej

Uncategorized

Zabawy z Emysem!

Emys – nasz robotyczny przyjaciel na lata! W Pomarańczowej Ciuchcia Emys’a zna już każdy – mały i duży. Nasi lektorzy z przyjemnością zapraszają go na

Aktualności

Program Mały Finansista!

Idziemy na zakupy, czyli Mały Finansista w Pomarańczowej Ciuchci. Mały Finansista to autorski program rozwijający inteligencję logiczno-matematyczną, stworzony przez metodyków i nauczycieli Pomarańczowej Ciuchci. Obserwując

Chcesz wiedzieć więcej ?

Skontaktuj się z nami