fbpx

9 lutego – DZIEŃ OTWARTY w PC Bemowo 1, PC Mokotów i PC Piastów

W sobotę 9 lutego w godz. 10.00-12.00 zapraszamy na dzień otwarty do naszych trzech przedszkoli. Poniżej przedstawiamy szczegółowy program zajęć w tym dniu:

PC Bemowo 1 (ul. Lazurowa 67)– Warsztaty przyrodnicze „W świecie zwierząt” 

W tym dniu dzieci będą miały okazję podziwiać na żywo różne gatunki zwierząt. Z pewnością niezapomnianym przeżyciem będzie przytulanie mięciutkiego króliczka, głaskanie kolczastego jeża czy dotykanie jaszczurki. Maluszki będą mogły zaobserwować różnice między zwierzętami i nauczą się je klasyfikować do odpowiedniej gromady. Dowiedzą się, jak poszczególne zwierzątka spędzają zimę, co lubią jeść, czy lubią spać w dzień oraz czy głaskanie jest dla nich przyjemne. W drugiej części spotkania zaprosimy dzieci do wesołych aktywności muzyczno-ruchowych. Nie zabraknie zabaw integracyjnych z chustą animacyjną oraz wspólnego śpiewania piosenek. Zapraszamy!

PC Mokotów (ul. Postępu 17B) – Eksperymenty naukowe 

W tym dniu zapraszamy dzieci na wyjątkowe spotkanie, podczas którego zamienimy się w prawdziwych naukowców i zbadamy tajemniczą substancję o niezwykłych właściwościach. Wspólnie z instruktorem przeprowadzimy eksperymenty z suchym lodem. Dowiemy się, czym charakteryzuje się ta substancja, będziemy budować wieżę z ogromnych baniek, a także weźmiemy prysznic we mgle. W drugiej części spotkania sikoreczka Oleczka zaprosi dzieci do zabaw muzyczno-ruchowych z instrumentami. Ruchem, gestem i głosem maluszki będą naśladowały różne ptaki. Będzie to doskonałe ćwiczenie rozwijające sprawność aparatu artykulacyjnego, motorykę dużą oraz koordynację wzrokowo-ruchową. Na zakończenie spotkania maluszki wspólnie z rodzicami wykonają karmnik dla ptaków.

PC Piastów (ul. Warszawska 43) – Bal karnawałowy 

Tego dnia w naszym przedszkolu odbędzie się bal karnawałowy, który rozpoczniemy uroczystym tańcem. Następnie specjalnym zaczarowanym pociągiem udamy się w podróż do Krainy Bajek. Przy dźwiękach karnawałowej muzyki odkryjemy mnóstwo zaczarowanych miejsc. Będziemy tańczyć, podskakiwać, wirować, rozwijając tym samym motorykę dużą, koordynację ruchową oraz poczucie rytmu. Podczas balu nie zabraknie również bajkowych czarów, zagadek i konkursów. Stroje karnawałowe mile widziane!!! Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!!!

Zapraszamy!

Zapisz się do Newsletter'a

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje o najważniejszych wydarzeniach
w Pomarańczowej Ciuchci.

Udostępnij

Udostępnij na facebook
Udostępnij na linkedin
Udostępnij na twitter
Udostępnij na email

Zobacz więcej

Aktualności

Nauczyciele #CiuchciaTeam w roli aktorów 🧡

Nauczyciele #CiuchciaTeam Bielany w roli aktorów w przedstawieniu „Wiosenne kłopoty Smerfów”.   Z okazji pierwszych Dni Wiosny nasi nauczyciele z Pomarańczowej Ciuchci na Bielanach sprawili

Chcesz wiedzieć więcej ?

Skontaktuj się z nami

Weź udział wraz ze swoim dzieckiem w Dniu Otwartym w wybranej placówce Pomarańczowej Ciuchci.
👉🏻 Kliknij przycisk poniżej i wypełnij formularz. Do zobaczenia! 🧡