fbpx

20 stycznia – DZIEŃ OTWARTY w PC Bielany, PC Ursus i PC Wilanów

20 stycznia o godz. 10.00 zapraszamy na dni otwarte połączone z zajęciami adaptacyjnymi do naszych trzech przedszkoli. Zaproszenie kierujemy do dzieci w  wieku od 1 do 4 lat oraz ich rodziców

Szczegółowy program dni otwartych 20 stycznia:

PC Bielany (ul. Bajana 35) – Zabawy muzyczno-ruchowe z j. angielskim

Tego dnia razem ze wszystkimi dziećmi zamienimy nasza salę w piękną zimową krainę.  W trakcie zabaw paluszkowych usprawnimy małą motorykę. Podczas ćwiczeń buzi i języka usprawnimy nasze aparaty artykulacyjne. Zaprosimy wszystkie maluchy na spacer, podczas którego dzieci będą pokonywać zimowe przeszkody, rozwijając przy tym sprawność ruchową oraz  koncentrację uwagi. W tym dniu nie zabraknie zimowych piosenek, przy których wspólnie potańczymy i pośpiewamy. Zajęcia uświetnią jak zwykle zabawy z chustą Klanza i ciastoliną. Na zakończenie, maluszki z pomocą rodziców wykonają zimową pracę plastyczną. Zapraszamy! 

PC Ursus – Smerfne ciasteczka

Wszystkie dzieci udadzą się w podróż do smerfnej wioski, gdzie będą się przygotowywać do dnia Babci i Dziadka. Zatańczą smerfny taniec, pomogą zrobić smerfom ciasteczka dla dziadków. Wezmą również udział w konkursach i zabawach ruchowych z rodzicami. Oprócz tego w programie m.in: malowanie twarzy, zabawy z balonami, tańce do znanych dziecięcych utworów, zabawy w basenie z kulkami. Dodatkową atrakcją będą przygotowane zabawy muzyczno – ruchowe prowadzone przez panią Ewę Zembaty. Miłym akcentem kończącym nasze spotkanie będzie słodki poczęstunek.

PC Wilanów (ul. Vogla 11) –Koncert muzyczny „Afrykańskie rytmy”

Tego dnia wybierzemy się w dziką i gorącą podróż do Afryki. Założymy własne plemię, wymyślimy okrzyk. Będziemy zaklinać zimę poprzez taniec i magiczne językowe zaklęcia. Na dzieci czekać będzie nie lada niespodzianka – zapoznają się z różnego rodzaju bębnami. Będą miały okazję zobaczyć ciekawe instrumenty oraz posłuchać ich brzmienia. Dzieciaki spróbują także swoich sił w grze na instrumentach. Na zakończenie dzieci wykonają maskę afrykańskiego zwierzątka.

 Zapraszamy!

Zapisz się do Newsletter'a

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje o najważniejszych wydarzeniach
w Pomarańczowej Ciuchci.

Udostępnij

Udostępnij na facebook
Udostępnij na linkedin
Udostępnij na twitter
Udostępnij na email

Zobacz więcej

Aktualności

Nauczyciele #CiuchciaTeam w roli aktorów 🧡

Nauczyciele #CiuchciaTeam Bielany w roli aktorów w przedstawieniu „Wiosenne kłopoty Smerfów”.   Z okazji pierwszych Dni Wiosny nasi nauczyciele z Pomarańczowej Ciuchci na Bielanach sprawili

Chcesz wiedzieć więcej ?

Skontaktuj się z nami

Weź udział wraz ze swoim dzieckiem w Dniu Otwartym w wybranej placówce Pomarańczowej Ciuchci.
👉🏻 Kliknij przycisk poniżej i wypełnij formularz. Do zobaczenia! 🧡