fbpx

14 września – DZIEŃ OTWARTY w PC Jabłonna

W sobotę 14.09 o godz. 10.00 serdecznie zapraszamy wszystkie maluszki wraz z rodzicami na pierwsze w tym roku szkolnym zajęcia adaptacyjne i na dzień otwarty do naszego przedszkola w Jabłonnie (ul. Przylesie 14).

W rytm pirackich piosenek wyruszymy w rejs na egzotyczną wyspę. Spotkamy tam sympatyczną papugę, której pomożemy odnaleźć zagubione piórka. Wspólnie wykonamy ćwiczenia buzi i języka, zwracając szczególną uwagę na prawidłową artykulację i tor oddechowy. Spróbujemy odnaleźć zaginiony skarb piracki ukryty w naszej sali, ćwicząc tym samym umiejętność orientacji w przestrzeni. Po pirackich przygodach weźmiemy udział w warsztatach przyrodniczych, które zawsze dostarczają dzieciom niezapomnianych wrażeń i dużo radości. Będziemy mieli okazję zobaczyć i dotknąć prawdziwe zwierzęta, nie tylko te domowe ale i egzotyczne. Na zakończenie spotkania wykonamy pracę plastyczną. Stworzymy barwną papugę, wykorzystując do tego celu farby, plastelinę oraz kolorowe piórka.

Zapraszamy!

Zapisz się do Newsletter'a

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje o najważniejszych wydarzeniach
w Pomarańczowej Ciuchci.

Udostępnij

Udostępnij na facebook
Udostępnij na linkedin
Udostępnij na twitter
Udostępnij na email

Zobacz więcej

Aktualności

Nauczyciele #CiuchciaTeam w roli aktorów 🧡

Nauczyciele #CiuchciaTeam Bielany w roli aktorów w przedstawieniu „Wiosenne kłopoty Smerfów”.   Z okazji pierwszych Dni Wiosny nasi nauczyciele z Pomarańczowej Ciuchci na Bielanach sprawili

Chcesz wiedzieć więcej ?

Skontaktuj się z nami

Weź udział wraz ze swoim dzieckiem w Dniu Otwartym w wybranej placówce Pomarańczowej Ciuchci.
👉🏻 Kliknij przycisk poniżej i wypełnij formularz. Do zobaczenia! 🧡