fbpx

1 lutego – DZIEŃ OTWARTY w Pomarańczowej Ciuchci Włochy, Pruszków, Józefosław i Centrum

W sobotę 01.02 o godz. 10.00 zapraszamy do naszych czterech przedszkoli.

Szczegółowy program dni otwartych i zajęć w tym dniu:

Pomarańczowa Ciuchcia Centrum (ul. Rondo ONZ 1)

– W świecie magii i czarów

Tego dnia przeniesiemy się w świat czarów i magii. Podczas tej fantastycznej wyprawy nie zabraknie latającego papierka, znikającej chusteczki, komórki w balonie, magicznej kolorowanki, a nawet mnożących się kulek. Poznamy również wiele innych magicznych ciekawostek związanych z iluzją. Występ zostanie ubarwiony solidną dawką humoru, a odwiedziny prawdziwego magika to bez wątpienia będzie wielka atrakcja dla naszych maluszków. Na zakończenie weźmiemy udział w zabawach z chustą animacyjną i wykonamy magiczną pracę plastyczną pełną błyskotek i brokatu.

Pomarańczowa Ciuchcia Józefosław (ul. Ogrodowa 20 B)

– Mój przyjaciel kot

Tego dnia spotkamy kotka Filemona, który zaprosi nas do zabawy i zapozna z kocimi zwyczajami. Filemon nauczy nas kociego języka, dzięki czemu usprawnimy nasze narządy mowy oraz pokaże kocie sztuczki, które rozwiną naszą sprawność ruchową. W ramach pracy plastycznej stworzymy portret kotka. Ostatnim etapem spotkania będą wesołe zabawy z chustą animacyjną oraz zabawy na kształtkach rozwijające dużą motorykę i koordynację ruchową.

Pomarańczowa Ciuchcia Pruszków (ul. Gałczyńskiego 31)

– Bal karnawałowy i koncert muzyczny

Tego dnia karnawałowy wystrój naszego przedszkola sprawi, że wszyscy nasi goście zostaną wprowadzeni w radosny, bajkowy nastrój już od samych drzwi wejściowych. Główną atrakcją spotkania będzie koncert muzyczny prowadzony przez muzyka – Łukasza Dąbrowskiego. Prowadzący zaprezentuje nam budowę i brzmienie pewnego instrumentu muzycznego. Jakiego? Tego dowiemy się podczas koncertu! Będziemy także mieli okazję uczestniczyć w różnych formach aktywności muzycznej, takich jak granie na instrumentach, czy też aktywne słuchanie muzyki, rozwijając tym samym poczucie rytmu, słuch muzyczny oraz motorykę dużą. Mamy nadzieję, że tego dnia wszyscy nasi goście będą bawili się wesoło, a uśmiech nie będzie znikał z ich twarzy nawet pomimo chwilowego zmęczenia wesołymi pląsami.

Tego dnia zachęcamy dzieci przebrania się w stroje karnawałowe!

Pomarańczowa Ciuchcia Włochy (ul. Śląska 36)

– Zabawy z językiem angielskim

W tym dniu zaprosimy dzieci do wesołych zabaw aktywizujących i  integracyjnych w języku angielskim. Wspólnie pobawimy się chustą animacyjną, zaśpiewamy  znane i  lubiane piosenki, akompaniując na instrumentach perkusyjnych. Nie zabraknie również zabaw paluszkowych i sensorycznych doskonalących motorykę małą oraz zabaw ruchowych na torze przeszkód. Na zakończenie spotkania wykonamy pracę plastyczną „Five little monkeys” z wykorzystaniem różnorodnych materiałów plastycznych.

Serdecznie zapraszamy!

Zapisz się do Newsletter'a

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje o najważniejszych wydarzeniach
w Pomarańczowej Ciuchci.

Udostępnij

Udostępnij na facebook
Udostępnij na linkedin
Udostępnij na twitter
Udostępnij na email

Zobacz więcej

Aktualności

Nauczyciele #CiuchciaTeam w roli aktorów 🧡

Nauczyciele #CiuchciaTeam Bielany w roli aktorów w przedstawieniu „Wiosenne kłopoty Smerfów”.   Z okazji pierwszych Dni Wiosny nasi nauczyciele z Pomarańczowej Ciuchci na Bielanach sprawili

Chcesz wiedzieć więcej ?

Skontaktuj się z nami

Weź udział wraz ze swoim dzieckiem w Dniu Otwartym w wybranej placówce Pomarańczowej Ciuchci.
👉🏻 Kliknij przycisk poniżej i wypełnij formularz. Do zobaczenia! 🧡