14 września – DZIEŃ OTWARTY w PC Jabłonna

W sobotę 14.09 o godz. 10.00 serdecznie zapraszamy wszystkie maluszki wraz z rodzicami na pierwsze w tym roku szkolnym zajęcia adaptacyjne i na dzień otwarty do naszego przedszkola w Jabłonnie (ul. Przylesie 14).

W rytm pirackich piosenek wyruszymy w rejs na egzotyczną wyspę. Spotkamy tam sympatyczną papugę, której pomożemy odnaleźć zagubione piórka. Wspólnie wykonamy ćwiczenia buzi i języka, zwracając szczególną uwagę na prawidłową artykulację i tor oddechowy. Spróbujemy odnaleźć zaginiony skarb piracki ukryty w naszej sali, ćwicząc tym samym umiejętność orientacji w przestrzeni. Po pirackich przygodach weźmiemy udział w warsztatach przyrodniczych, które zawsze dostarczają dzieciom niezapomnianych wrażeń i dużo radości. Będziemy mieli okazję zobaczyć i dotknąć prawdziwe zwierzęta, nie tylko te domowe ale i egzotyczne. Na zakończenie spotkania wykonamy pracę plastyczną. Stworzymy barwną papugę, wykorzystując do tego celu farby, plastelinę oraz kolorowe piórka.

Zapraszamy!

Zapisz się do Newsletter'a

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje o najważniejszych wydarzeniach
w Pomarańczowej Ciuchci.

Udostępnij

Udostępnij na facebook
Udostępnij na linkedin
Udostępnij na twitter
Udostępnij na email

Zobacz więcej

Aktualności

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 

Miło nam poinformować, że wszystkie przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia dołączyły do Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa i otrzymały dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, dzięki

Chcesz wiedzieć więcej ?

Skontaktuj się z nami