14 września - DZIEŃ OTWARTY w PC Jabłonna - Pomarańczowa Ciuchcia – prywatne przedszkola i żłobki Warszawa

14 września – DZIEŃ OTWARTY w PC Jabłonna

W sobotę 14.09 o godz. 10.00 serdecznie zapraszamy wszystkie maluszki wraz z rodzicami na pierwsze w tym roku szkolnym zajęcia adaptacyjne i na dzień otwarty do naszego przedszkola w Jabłonnie (ul. Przylesie 14).

W rytm pirackich piosenek wyruszymy w rejs na egzotyczną wyspę. Spotkamy tam sympatyczną papugę, której pomożemy odnaleźć zagubione piórka. Wspólnie wykonamy ćwiczenia buzi i języka, zwracając szczególną uwagę na prawidłową artykulację i tor oddechowy. Spróbujemy odnaleźć zaginiony skarb piracki ukryty w naszej sali, ćwicząc tym samym umiejętność orientacji w przestrzeni. Po pirackich przygodach weźmiemy udział w warsztatach przyrodniczych, które zawsze dostarczają dzieciom niezapomnianych wrażeń i dużo radości.  Będziemy mieli  okazję zobaczyć i dotknąć prawdziwe zwierzęta, nie tylko te domowe ale i egzotyczne. Na zakończenie spotkania wykonamy pracę plastyczną. Stworzymy barwną papugę, wykorzystując do tego celu farby, plastelinę oraz kolorowe piórka.

Zapraszamy!

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Zobacz więcej

Blog

Immersja językowa – na czym polega?

Immersja językowa – na czym polega? Na czym polega „zanurzenie” dziecka w języku? Jakie korzyści przynosi immersja językowa i kiedy warto rozpocząć naukę języków obcych

Chcesz wiedzieć więcej ?

Skontaktuj się z nami

Używamy plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
polityka prywatności, polityka cookies