BEZPŁATNY MIESIĄC PRÓBNY – bez zobowiązań! Poznaj Jakość Pomarańczowej Ciuchci. Zapisy na dogodnych dla Ciebie warunkach! Oferta ważna do 31 grudnia 2021.

Szukasz przedszkola albo żłobka dla swojego dziecka?
A może chcesz zmienić obecną placówkę?
Poznaj Pomarańczową Ciuchcię!

Skorzystaj z niecodziennej oferty i zapisz swoje dziecko na BEZPŁATNY MIESIĄC PRÓBNY – bez żadnych zobowiązań. Gwarantujemy umowę na atrakcyjnych warunkach!

W czasie miesiąca próbnego Twoje dziecko będzie wspaniale się bawiło i rozwijało, korzystając z bogatej oferty zajęć edukacyjnych, pozna nauczycieli i nowych kolegów/koleżanki.
A Ty – nie ponosząc żadnych kosztów i bez zobowiązań – zobaczysz, jak wartościową i bogatą ofertę mamy dla Twojego dziecka. Całodzienny pobyt i  wyżywienie w czasie tego miesiąca  są bezpłatne.

Oferta jest ważna od 1 listopada do 31 grudnia 2021 roku.

Chcesz dowiedzieć się więcej? 

Zapisz się do Newsletter'a

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje o najważniejszych wydarzeniach
w Pomarańczowej Ciuchci.

Udostępnij

Udostępnij na facebook
Udostępnij na linkedin
Udostępnij na twitter
Udostępnij na email

Zobacz więcej

dziewczyna multisensoryka
Aktualności

Dni Otwarte – MARZEC 2023

Serdecznie zapraszamy na Dni Otwarte do naszych 11 przedszkoli. Dla rodziców mamy PROMOCJĘ: UMOWA BEZ WPISOWEGO. Na dzieci czekają specjalne atrakcje, m.in. Warsztaty Sensoplastyczne, Taneczne,

Aktualności

Dni Otwarte – LUTY 2023

Serdecznie zapraszamy na Dni Otwarte do naszych 11 przedszkoli. Dla rodziców mamy PROMOCJĘ: UMOWA BEZ WPISOWEGO. Na dzieci czekają specjalne atrakcje, m.in. Warsztaty Sensoplastyczne, Spektakl

Chcesz wiedzieć więcej ?

Skontaktuj się z nami