BEZPŁATNY MIESIĄC PRÓBNY – bez zobowiązań! Poznaj Jakość Pomarańczowej Ciuchci. Zapisy na dogodnych dla Ciebie warunkach! Oferta ważna do 31 grudnia 2021.

Szukasz przedszkola albo żłobka dla swojego dziecka?
A może chcesz zmienić obecną placówkę?
Poznaj Pomarańczową Ciuchcię!

Skorzystaj z niecodziennej oferty i zapisz swoje dziecko na BEZPŁATNY MIESIĄC PRÓBNY – bez żadnych zobowiązań. Gwarantujemy umowę na atrakcyjnych warunkach!

W czasie miesiąca próbnego Twoje dziecko będzie wspaniale się bawiło i rozwijało, korzystając z bogatej oferty zajęć edukacyjnych, pozna nauczycieli i nowych kolegów/koleżanki.
A Ty – nie ponosząc żadnych kosztów i bez zobowiązań – zobaczysz, jak wartościową i bogatą ofertę mamy dla Twojego dziecka. Całodzienny pobyt i  wyżywienie w czasie tego miesiąca  są bezpłatne.

Oferta jest ważna od 1 listopada do 31 grudnia 2021 roku.

Chcesz dowiedzieć się więcej? 

Zapisz się do Newsletter'a

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje o najważniejszych wydarzeniach
w Pomarańczowej Ciuchci.

Udostępnij

Udostępnij na facebook
Udostępnij na linkedin
Udostępnij na twitter
Udostępnij na email

Zobacz więcej

Uncategorized

Zabawy z Emysem!

Emys – nasz robotyczny przyjaciel na lata! W Pomarańczowej Ciuchcia Emys’a zna już każdy – mały i duży. Nasi lektorzy z przyjemnością zapraszają go na

Aktualności

Program Mały Finansista!

Idziemy na zakupy, czyli Mały Finansista w Pomarańczowej Ciuchci. Mały Finansista to autorski program rozwijający inteligencję logiczno-matematyczną, stworzony przez metodyków i nauczycieli Pomarańczowej Ciuchci. Obserwując

Chcesz wiedzieć więcej ?

Skontaktuj się z nami