PIASTÓW

Dwujęzyczne Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia Piastów

Co nas wyróżnia?

 • Edukacja dwujęzyczna – zanurzenie w języku angielskim

  Przedszkole Piastów jest przedszkolem dwujęzycznym. W każdej grupie pracuje dwóch nauczycieli: polskojęzyczny i anglojęzyczny. Nauczyciel anglojęzyczny komunikuje się z dziećmi tylko w języku angielskim. Dzięki temu są one zanurzone w języku angielskim nie tylko podczas zajęć dydaktycznych, ale też zabaw swobodnych, posiłków, spacerów. Metoda immersji językowej daje zachwycające efekty w postaci nie tylko pełnego rozumienia języka, ale też mówienia w sposób biegły przez dzieci.  

 • Rodzinna atmosfera

  Przedszkole Piastów to miejsce, w którym panuje rodzinna atmosfera, dzieci czują się tu dobrze i mogą z radością odkrywać świat , rozwijać swoje talenty, zdobywać wiedzę i doświadczenie. Wszystko, co robimy, tworzymy z myślą o naszych małych podopiecznych, którzy są największą radością tego miejsca.

 • Wszechstronny rozwój – indywidulane podejście do każdego dziecka

  Proponowany przez nas program stymuluje wszechstronny rozwój dziecka poprzez zabawę. Proces uczenia przynosi doskonałe efekty, ponieważ jest dopasowany do dziecięcych możliwości. Wszystko to dzięki realizowaniu nie tylko standardowego programu dydaktycznego, ale również dodatkowych programów autorskich, które wpływają na wszechstronny rozwój każdego przedszkolaka.

 • Ciepła, serdeczna kadra

  Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia w Piastowie tworzą ludzie – dzieci, rodzice oraz nauczyciele. Kadra naszego przedszkola to osoby o wielkich sercach i ogromnym zaangażowaniu. Dla nich praca z najmłodszymi to pasja i powołanie. Są to przy tym pedagodzy o doskonałych kwalifikacjach, wieloletnim doświadczeniu i kreatywności.


Nasza lokalizacja, warunki lokalowe

 • Nowoczesne, inspirujące przestrzenie

  Przedszkole Piastów mieści się na parterze ekskluzywnego obiektu usługowo-mieszkalnego Rezydencja Warszawska. To placówka o najwyższych standardach. Przedszkole posiada komfortowe,  przestronne, jasne sale wyposażone w ekologiczne zabawki i pomoce dydaktyczne  z certyfikatami. Każda z nich ma bezpośredni dostęp do łazienki. Dodatkowo na ternie placówki znajduję się sala do zajęć ruchowych i muzycznych oraz imprez okolicznościowych. Projekt przedszkola został stworzony od początku do końca z myślą o dzieciach.
  Przy przedszkolu Do dyspozycji rodziców jest bezpłatny, wygodny parking. 

 • Własna kuchnia – zdrowe posiłki

  Przedszkole Piastów  posiada własną, profesjonalnie wyposażoną kuchnię, w której przygotowywane są smaczne, zdrowe, zbilansowane posiłki. Współpracujemy także z dietetykiem, dzięki któremu codzienny jadłospis jest pełnowartościowy, a posiłki smaczne i urozmaicone.

 • Własny, zielony plac zabaw

  Przedszkole Piastów  ma własny, ogrodzony plac zabaw oddalony zaledwie 50 metrów od przedszkola. Jest on wyposażony w bezpieczne atestowane zabawki, dzięki którym codzienny czas spędzany na świeżym powietrzu jest aktywny i radosny. Znajdujące się w pobliżu przedszkola miejsca parkingowe gwarantują rodzicom wygodę.

  Zapisy do przedszkola prowadzimy przez cały rok w miarę dostępności miejsc.
  Zapraszamy:)

Galeria

Kontakt

Pomarańczowa Ciuchcia Piastów

Dyrektor:

Joanna Suwińska-Kopeć

tel.: 505 064 505
e-mail: piastow@pomaranczowa-ciuchcia.pl 

Adres:

ul. Warszawska 43 (przy Rondzie im. Ryszarda Kaczorowskiego)

05-820 Piastów

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek      7:00 – 18:00