PIASTÓW

Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia Piastów to miejsce, w którym panuje rodzinna atmosfera, dzieci czują się tu dobrze i mogą z radością odkrywać świat , rozwijać swoje talenty, zdobywać wiedzę i doświadczenie.  Wszystko, co robimy, tworzymy z myślą o naszych małych podopiecznych, którzy są największą radością tego miejsca.

Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia w Piastowie tworzą ludzie – dzieci, rodzice oraz nauczyciele. Kadra naszego przedszkola to osoby o wielkich sercach i ogromnym zaangażowaniu. Dla nich praca z najmłodszymi to pasja i powołanie. Są to przy tym pedagodzy o doskonałych kwalifikacjach, wieloletnim doświadczeniu i kreatywności.

 

Proponowany przez nas program stymuluje wszechstronny rozwój dziecka poprzez zabawę. Proces uczenia przynosi doskonałe efekty, ponieważ jest dopasowany do dziecięcych możliwości. Wszystko to dzięki realizowaniu nie tylko standardowego programu dydaktycznego, ale również dodatkowych programów autorskich, które wpływają na wszechstronny rozwój każdego przedszkolaka.

Proponujemy Państwu przedszkole o najwyższych standardach opieki, wychowania, bezpieczeństwa i edukacji dzieci. Przedszkole w Piastowie może pomieścić docelowo 120 dzieci, w komfortowych przestronnych i widnych salach. Dzieci mają dostęp do łazienek z każdej sali dydaktycznej. Zajęcia dodatkowe, sportowe oraz comiesięczne atrakcje odbywają się w oddzielnej sali. Projekt przedszkola został stworzony od początku do końca z myślą o dzieciach. W przedszkolu znajduje się również szatnia dla dzieci oraz specjalistyczna kuchnia z atestami do przygotowania zdrowych zbilansowanych posiłków. Współpracujemy także z dietetykiem, dzięki któremu codzienny jadłospis jest pełnowartościowy, a posiłki smaczne i urozmaicone.

Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia Piastów  ma własny, ogrodzony plac zabaw oddalony zaledwie 100 metrów od przedszkola. Jest on wyposażony w bezpieczne atestowane zabawki, dzięki którym codzienny czas spędzany na świeżym powietrzu jest aktywny i radosny. Znajdujące się w pobliżu przedszkola miejsca parkingowe gwarantują rodzicom wygodę. O zdrowie dzieci dba przedszkolny lekarz pediatra podczas cotygodniowych dyżurów w przedszkolu.  

Dla dzieci, które planują rozpocząć przedszkolną przygodę, proponujemy BEZPŁATNE zajęcia adaptacyjne Małej Ciuchci w każdą sobotę w godz. 10.00 -12.00 (od września do czerwca).

Przedszkole jest otwarte od 7.00 do 18.00.

Zapisy do przedszkola prowadzimy przez cały rok.

Serdecznie zapraszamy.

 

Kontakt

Pomarańczowa Ciuchcia Piastów

Dyrektor:

Justyna Nowakowska

tel.: 505 064 505
e-mail: piastow@pomaranczowa-ciuchcia.pl 

 

Adres:

ul. Warszawska 43 (przy Rondzie im. Ryszarda Kaczorowskiego)

05-820 Piastów

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek      7:00 – 18:00

Używamy plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
polityka prywatności, polityka cookies