BEMOWO I

Dwujęzyczne Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia Bemowo I

Jedyne przedszkole na Bemowie z dwujęzycznością przez cały dzień

 

Nasi absolwenci mają pierwszeństwo przyjęcia do naszej Dwujęzycznej Szkoły Gaudeamus Bemowo. 

 

Dlaczego jesteśmy wyjątkowi?

 • Edukacja dwujęzyczna przez cały dzień

  Dwujęzyczne przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia Bemowo I to jedyna placówka na Bemowie, która oferuje edukację dwujęzyczną w wymiarze 8h dziennie. Wyróżnia nas to, że nauczyciel anglojęzyczny komunikuje się tylko w języku angielskim (z dziećmi, rodzicami, nauczycielem polskojęzycznym, całą kadrą przedszkola). Nie używa języka polskiego. Dzięki temu dzieci mają stały kontakt z językiem angielskim nie tylko podczas zajęć dydaktycznych, ale również podczas codziennych czynności: posiłków, zabaw swobodnych, spacerów. Sprawia to, że dzieci przyswajają język obcy zupełnie naturalnie.

 • Zabawy w języku angielskim z robotem Emysem

  Dużo radości naszym przedszkolakom sprawiają zabawy z Emysem – społecznym, interaktywnym robotem, który uwielbia uczyć dzieci języka angielskiego. Emys czuje, widzi, słyszy, reaguję na dotyk i zawsze potrafi zaangażować dzieci w radosną zabawę. Dzięki niemu zabawa z językiem angielskim jest prawdziwą frajdą.

 • Edukacja i wychowanie na najwyższym poziomie

  Przedszkole Bemowo to miejsce z ogromnym potencjałem. Oferujemy profesjonalną opiekę, pełne bezpieczeństwo,  programy dydaktyczne  i wychowawcze zapewniające edukację i wszechstronny rozwój dzieci na najwyższym poziomie. Jednocześnie dzięki serdecznej, rodzinnej atmosferze nasze przedszkole staje się dla każdego malucha drugim domem.

 • Przyjazny program adaptacyjny

  Mamy świadomość, jak ważna jest dobra i wczesna adaptacja maluszków – taką zapewnia nasze przedszkole Bemowo I, organizując sobotnie zajęcia adaptacyjne Mała Ciuchcia oraz wakacyjny program adaptacyjny Mały Guliwer. Dzięki temu dzieci rozpoczynając uczęszczanie do naszego przedszkola, są oswojeni z nauczycielami i rówieśnikami, czują się bezpiecznie, bo znają już sale przedszkolne, w których razem z rodzicami brali udział w wesołych zabawach.


Warunki lokalowe, okolica, dojazd

 • Nowoczesny kompleks szkolno-przedszkolny

  Dwujęzyczne Przedszkole Bemowo I oraz Dwujęzyczna Szkoła Gaudeamus Bemowo mieszczą się w nowoczesnym, oryginalnym kompleksie edukacyjnym, zaprojektowanym specjalnie na potrzeby naszych placówek. Jest on zlokalizowany przy ulicy Lazurowej 67 w Warszawie, w sąsiedztwie centrum handlowego City Park Bemowo, 200 m od skrzyżowania z ul. Człuchowską. To nowe centrum dzielnicy.

 • Profesjonalne zaplecze dydaktyczne, sportowe, kuchenne oraz zielony plac zabaw

  Dysponujemy piętrowym budynkiem z 5 salami dydaktycznymi w przedszkolu i 18 w szkole, salą gimnastyczną o powierzchni 320 m2 i własnym profesjonalnym zapleczem kuchennym. Powierzchnia całego kompleksu edukacyjnego wynosi ponad 2700 m2. Na terenie obiektu znajduje się także plac zabaw i boisko. Wszystko to wpływa na jeszcze lepszy komfort i atrakcyjność, jaką oferujemy. 

 • Jeden z najlepszych obiektów edukacyjnych na Bemowie

  Bemowo dynamicznie się rozwija, bierzemy więc pod uwagę coraz większe potrzeby i oczekiwania wobec placówek edukacyjnych mieszkańców tej dzielnicy. Stajemy na wysokości zadania i proponujemy najwyższą jakość świadczonych usług. Dzięki temu przedszkole Bemowo zyskało tym samym jeden z najlepszych obiektów edukacyjnych.

 • Bezpłatny, duży parking – dogodny dojazd komunikacją miejską

  Atutem placówki jest duży parking w pobliżu budynku oraz dogodny dojazd komunikacją miejską, a w przyszłości także metrem – w pobliżu (ok. 300 m) planowana jest stacja Chrzanów. Budynek jest oddalony 2700 m od ul. Kaliskiego (gdzie znajduje się nasze przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia Bemowo 2) oraz 4800 m od ul. Śląskiej (gdzie znajduje się nasze przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia Włochy).
  Dojazd do placówki: jak do City Park (Lazurowa 71), Biedronki i marketu Kaufland.

Galeria

Kontakt

Pomarańczowa Ciuchcia Bemowo I

Dyrektor: Joanna Wiśniewska 

tel. kom.: 608 20 00 20
e-mail: bemowo@pomaranczowa-ciuchcia.pl

Adres:

Lazurowa 67 (w sąsiedztwie City Park Lazurowa 71, Biedronki i Kaufland), 01-314 Warszawa

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek      7:00 – 18:00