fbpx

BEMOWO I

Dwujęzyczne Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia Bemowo I – ul. Lazurowa 67

tel. 608 200 020,  e-mail: bemowo@pomaranczowa-ciuchcia.pl   

 

Dwujęzyczne przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia Bemowo 1 mieści się w nowo wybudowanym budynku przy ulicy Lazurowej 67 w Warszawie, w sąsiedztwie centrum handlowego City Park Bemowo. Przedszkole Lazurowa znajduje się dokładnie 200 m od skrzyżowania z ul. Batalionów Chłopskich.

Razem z przedszkolem rozpoczęła także działalność nowa placówka szkolna Gaudeamus. Atutem inwestycji jest jej lokalizacja zapewniająca dogodny dojazd komunikacją miejską, a w przyszłości także metrem – w pobliżu planowana jest stacja Chrzanów.

Na działce o pow. 4000 m2 został wybudowany nowoczesny kompleks przedszkolno-szkolny. Dysponujemy piętrowym budynkiem z 5 salami dydaktycznymi w przedszkolu i 18 w szkole, salą gimnastyczną o powierzchni 320 m2 i własnym profesjonalnym zapleczem kuchennym. Powierzchnia całego kompleksu edukacyjnego wynosi ponad 2700 m2. Na terenie obiektu znajduje się także plac zabaw i boisko. Wszystko to wpływa na jeszcze lepszy komfort i atrakcyjność, jaką oferuje przedszkole. Bemowo dynamicznie się rozwija, bierzemy więc pod uwagę coraz większe potrzeby i oczekiwania wobec placówek edukacyjnych mieszkańców tej dzielnicy. Stajemy na wysokości zadania i proponujemy najwyższą jakość świadczonych usług, jakie realizowane są przez przedszkole. Bemowo zyskało tym samym jeden z najlepszych obiektów edukacyjnych.

Dojazd do placówki: jak do City Park (Lazurowa 71), Biedronki i marketu Kaufland. Właśnie nieopodal tych obiektów mieści się nasze przedszkole. Bemowo – Lazurowa to nowe centrum dzielnicy. To tutaj powstają nowoczesne osiedla, które zamieszkują rodziny z małymi dziećmi.

Mamy świadomość, jak ważna jest dobra i wczesna adaptacja maluchów – taką zapewnia nasze przedszkole. Lazurowa to miejsce z ogromnym potencjałem. Najmłodszym mieszkańcom tej okolicy oferujemy najlepszą opiekę, pełne bezpieczeństwo, autorskie programy edukacyjne i moc atrakcji. Dzięki temu każdy dzień spędzony z nami sprawi, że drugim domem malucha stanie się właśnie przedszkole. Bemowo zyskało placówkę na najwyższym poziomie.

Kontakt

Pomarańczowa Ciuchcia Bemowo I

Dyrektor: Joanna Wiśniewska 

tel. kom.: 608 20 00 20
e-mail: bemowo@pomaranczowa-ciuchcia.pl

Adres:

Lazurowa 67 (w sąsiedztwie City Park Lazurowa 71, Biedronki i Kaufland), 01-314 Warszawa

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek      7:00 – 18:00

Używamy plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
polityka prywatności, polityka cookies