Przedszkole niepubliczne Bemowo I

Dwujęzyczne Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia Bemowo I

dyrektorka przedszkola pomarańczowa ciuchcia Bemowo

Dyrektor przedszkola - Joanna Wiśniewska

Kadra przedszkola - uśmiechnięta, przyjazna i pełna pozytywnej energii

Co nas wyróżnia?

Angielski w przedszkolu pomarańczowa ciuchcia / dwujęzyczność

Jedyne przedszkole na Bemowie z EDUKACJĄ DWUJĘZYCZNĄ PRZEZ CAŁY DZIEŃ - zanurzenie w języku angielskim przez 160 h w miesiącu

Dwujęzyczne przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia Bemowo I to jedyna placówka na Bemowie, która oferuje edukację dwujęzyczną w wymiarze 8h dziennie. Wyróżnia nas to, że nauczyciel anglojęzyczny komunikuje się tylko w języku angielskim (z dziećmi, rodzicami, nauczycielem polskojęzycznym, całą kadrą przedszkola). Nie używa języka polskiego. Dzięki temu dzieci mają stały kontakt z językiem angielskim nie tylko podczas zajęć dydaktycznych, ale również podczas codziennych czynności: posiłków, zabaw swobodnych, spacerów. Sprawia to, że dzieci przyswajają język obcy zupełnie naturalnie.

Nowoczesne technologie - zabawy w języku angielskim z ROBOTEM EMYSEM

Dużo radości naszym przedszkolakom sprawiają zabawy z Emysem – społecznym, interaktywnym robotem, który uwielbia uczyć dzieci języka angielskiego. Emys czuje, widzi, słyszy, reaguję na dotyk i zawsze potrafi zaangażować dzieci w radosną zabawę. Dzięki niemu zabawa z językiem angielskim jest prawdziwą frajdą.

zabawy glottodydaktyka przedszkole Bemowo

Edukacja i wychowanie na najwyższym poziomie

Przedszkole Bemowo to miejsce z ogromnym potencjałem. Oferujemy profesjonalną opiekę, pełne bezpieczeństwo, programy dydaktyczne i wychowawcze zapewniające edukację i wszechstronny rozwój dzieci na najwyższym poziomie. Jednocześnie dzięki serdecznej, rodzinnej atmosferze nasze przedszkole staje się dla każdego malucha drugim domem.

Chłopiec i pani nauczycielka przedszkole centrum

Przyjazny program adaptacyjny

Mamy świadomość, jak ważna jest dobra i wczesna adaptacja maluszków – taką zapewnia nasze przedszkole Bemowo I, organizując sobotnie zajęcia adaptacyjne Mała Ciuchcia oraz wakacyjny program adaptacyjny Mały Guliwer. Dzięki temu dzieci rozpoczynając uczęszczanie do naszego przedszkola, są oswojeni z nauczycielami i rówieśnikami, czują się bezpiecznie, bo znają już sale przedszkolne, w których razem z rodzicami brali udział w wesołych zabawach.

Nasza lokalizacja, warunki lokalowe

Nowoczesny kompleks szkolno-przedszkolny

Dwujęzyczne Przedszkole Bemowo I oraz Dwujęzyczna Szkoła Gaudeamus Bemowo mieszczą się w nowoczesnym, oryginalnym kompleksie edukacyjnym, zaprojektowanym specjalnie na potrzeby naszych placówek. Jest on zlokalizowany przy ulicy Lazurowej 67 w Warszawie, w sąsiedztwie centrum handlowego City Park Bemowo, 200 m od skrzyżowania z ul. Człuchowską. To nowe centrum dzielnicy. Dysponujemy piętrowym budynkiem z 5 salami dydaktycznymi w przedszkolu i 18 w szkole, salą gimnastyczną o powierzchni 320 m2 i własnym profesjonalnym zapleczem kuchennym. Powierzchnia całego kompleksu edukacyjnego wynosi ponad 2700 m2. Na terenie obiektu znajduje się także plac zabaw i boisko. Wszystko to wpływa na wysoki komfort i jakość opieki i edukacji.

Profesjonalne wyposażenie, ekologiczne zabawki, nowoczesne pomoce dydaktyczne

Dokładamy wszelkich starań, by świat dziecka w naszym przedszkolu był bezpieczny, estetyczny, kolorowy i przyjazny. Wszystkie materiały użyte do wykończenia sal przedszkolnych posiadają certyfikaty i są przystosowane do użytkowania przez dzieci w określonych przedziałach wiekowych. Wyposażamy sale w proste drewniane meble, pamiętając jednocześnie o miłej, przyjemnej kolorystyce. Używamy drewnianych zabawek ekologicznych, ograniczamy w nich liczbę rozpraszających dzieci kolorów i wzorów oraz eliminujemy elementy z plastiku czy innych nieorganicznych materiałów. Korzystamy z nowoczesnych technologii.

przedszkole Bemowo plac zabaw

Profesjonalne zaplecze sportowe oraz zielony plac zabaw

Przedszkole Bemowo posiada piękny, duży, zielony plac zabaw wyposażony w certyfikowane urządzenia i zabawki oraz bezpieczną nawierzchnię. W części rekreacyjno-sportowej posiadamy salę gimnastyczną oraz boisko do piłki nożnej i innych gier zespołowych.

Bezpłatny, duży parking – dogodny dojazd komunikacją miejską

Atutem placówki jest duży parking w pobliżu budynku oraz dogodny dojazd komunikacją miejską, a w przyszłości także metrem – w pobliżu (ok. 300 m) planowana jest stacja Chrzanów. Budynek jest oddalony 2700 m od ul. Kaliskiego (gdzie znajduje się nasze przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia Bemowo 2) oraz 4800 m od ul. Śląskiej (gdzie znajduje się nasze przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia Włochy). Dojazd do placówki: jak do City Park (Lazurowa 71), Biedronki i marketu Kaufland.

Opinia rodzica

Galeria

Kontakt

Godziny otwarcia: 7-18

Chcesz się zapisać?

Zapraszamy na niezobowiązującą rozmowę oraz Dni Otwarte