fbpx

17 marca – DZIEŃ OTWARTY w PC Bemowo 1, Bielany, Józefosław i Ursus

W sobotę 17 marca o godz. 10.00 zapraszamy na dni otwarte do naszych  czterech przedszkoli.

Szczegółowy program dni otwartych 17 marca:

PC Bemowo 1 – Kraina zwierząt: „Warsztaty przyrodnicze”

Tego dnia odwiedzą nasze przedszkole zwierzęta domowe i egzotyczne. Swoją obecność zapowiedziały: kaczuszki, kurczaczki, króliczki jaszczurka oraz kameleon. Nasze maluchy dowiedzą się, czym żywią się zwierzątka, gdzie mieszkają i jak należy się nimi opiekować. Podczas sobotniego  spotkania będzie czas na  swobodną zabawę w kącikach zainteresowań, gdzie dzieci rozbudzą swoją wyobraźnię oraz kreatywność. Nie zabraknie zabaw z chustą animacyjną oraz ćwiczeń z wykorzystaniem ciastoliny doskonalących małą motorykę. Dużo radości i dobrego humoru dostarczą zagadki muzyczne oraz ćwiczenia gimnastyczne. Do zobaczenia! 🙂

PROMOCJA: Dla tych z Państwa, którzy podpiszą z nami umowę w dniu 17 marca, przygotowaliśmy specjalną ofertę – BRAK OPŁATY WPISOWEJ.

PC Bielany – Części ciała: zabawy muzyczno-ruchowe z jęz. angielskim

Tego dnia wspólnie z dziećmi będziemy wskazywać części ciała w języku angielskim przy rytmicznych zabawach muzyczno – ruchowych. Ponadto poznamy kwiaty, które jako pierwsze wyrastają na wiosnę, ich nazwy oraz kolory. Wspólnie będziemy klasyfikować przedmioty o odpowiednim kolorze oraz poznamy  zapach kwiatków, wykorzystując  do tego ćwiczenia i zabawy oddechowe. Nie zabraknie również zabaw ruchowych doskonalących motorykę dużą. Na koniec każdy mały przyrodnik wykona swojego kwiatka za pomocą kolorowej bibuły i foremki do muffinek.

PC Józefosław – Muzyczna podróż po świecie

Zajęcia zaczniemy od swobodnej zabawy w kącikach zainteresowań, dzięki którym pobudzana jest kreatywność i wyobraźnia dzieci, a także są to działania zachęcające do naśladowania i odgrywania ról dorosłych. Tego  dnia główną atrakcją będzie wizyta muzyków, którzy zaproszą wszystkich w daleką podróż pod przewodnictwem saksofonu. W ramach pracy plastycznej rozwijającej twórczość i sprawność manualną, każde dziecko wykona swoją grzechotkę, którą będzie mogło wykorzystać w trakcie muzycznej podróży. Ostatnia część naszego spotkania obejmować będzie, w zależności od warunków pogodowych, zabawy swobodne na sali gimnastycznej lub przedszkolnym placu zabaw.

PC Ursus –W kosmosie

Tego dnia dzieci wraz z Maćkiem wybiorą się w podróż po kosmosie. Poznają układ słoneczny oraz wszystkie planety jakie się tam znajdują. Wykonają wiele ciekawych doświadczeń i eksperymentów chemicznych oraz fizycznych, poznając tajemnice każdej z planet. Na koniec dzieci wykonają układ planetarny rozwijając swoją kreatywność. Dodatkową atrakcją będą zajęcia z Zumby Kids prowadzone przez naszą instruktorkę Panią Aleksandrę Nadaj. Zajęcia Zumby to szalona zabawa, porywająca muzyka, taniec oraz specjalnie przygotowane dla dzieci proste układy choreograficzne. Oprócz tego odbędzie się m.in.: malowanie twarzy, zabawy z balonami, tańce do znanych dziecięcych utworów, zabawy w basenie z kulkami. Miłym akcentem kończącym nasze spotkanie będzie słodki poczęstunek.

Zapraszamy!

Zapisz się do Newsletter'a

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje o najważniejszych wydarzeniach
w Pomarańczowej Ciuchci.

Udostępnij

Udostępnij na facebook
Udostępnij na linkedin
Udostępnij na twitter
Udostępnij na email

Zobacz więcej

Aktualności

Nauczyciele #CiuchciaTeam w roli aktorów 🧡

Nauczyciele #CiuchciaTeam Bielany w roli aktorów w przedstawieniu „Wiosenne kłopoty Smerfów”.   Z okazji pierwszych Dni Wiosny nasi nauczyciele z Pomarańczowej Ciuchci na Bielanach sprawili

Aktualności

Targi EXPO Our Kids

Pomarańczowa Ciuchcia i Gaudeamus na EXPO Szkół Niepublicznych Our Kids 2024! Wybór odpowiedniej szkoły, przedszkola lub żłobka to jedna z najważniejszych decyzji w życiu rodziny.

Chcesz wiedzieć więcej ?

Skontaktuj się z nami

Weź udział wraz ze swoim dzieckiem w Dniu Otwartym w wybranej placówce Pomarańczowej Ciuchci.
👉🏻 Kliknij przycisk poniżej i wypełnij formularz. Do zobaczenia! 🧡