fbpx

15 czerwca – DNI OTWARTE w PC Centrum, Pruszków i Włochy

W sobotę 15 czerwca w godz. 10.00-12.00 zapraszamy do naszych trzech przedszkoli na dni otwarte. W tym dniu zapraszamy zarówno dzieci, które nie są jeszcze przedszkolakami, jak i te starsze, których rodzice z różnych powodów rozważają zmianę przedszkola.

WAŻNE:  umowy podpisane w tych placówkach jeszcze w czerwcu (na rok bieżący lub kolejne lata przedszkolne) objętę są specjalną ofertą. Zapraszamy!

A oto szczegółowy program zajęć w tym dniu:

PC Centrum – Warsztaty przyrodnicze „Futerkowi przyjaciele”

W tym dniu na wszystkie maluchy czekać będzie niezwykła niespodzianka. W naszym przedszkolu odbędą się warsztaty przyrodnicze. Podczas zajęć dzieci będą miały okazję poznać, dotknąć, a nawet przytulić zwierzątka, które są najczęściej wybierane jako pierwsi przyjaciele najmłodszych: królika, świnkę morską, szynszylę. Zobaczą również mniej znane gatunki: leminga stepowego, koszatniczkę. Dzieci nauczą się, że zwierzątko to nie kolejna zabawka, ale żywe stworzenie i należy mu zapewnić odpowiednią opiekę. Po zakończeniu warsztatów każdy maluch będzie miał okazję wziąć udział w zabawach z chustą animacyjną, zagrać na wybranych instrumentach perkusyjnych oraz wykonać pracę plastyczną przy użyciu waty oraz bibuły.

PC Pruszków – W krainie bajek 

Tego dnia przeniesiemy się do magicznej krainy bajek. Podczas naszej wyprawy spotkamy różne bajkowe postacie oraz przypomnimy sobie treść znanych i lubianych przez wszystkich bajek. Celem tych zabaw będzie rozwijanie wyobraźni, ciekawości poznawczej oraz ekspresji. Bajkowa wróżka poprosi nas o pomoc w posprzątaniu bałaganu panującego w bajkach – w zamian za to nauczy nas magicznych zaklęć, dzięki którym usprawnimy aparat artykulacyjny i utrwalimy prawidłowy tor oddechu. Tego dnia odbędzie się także bal w pałacu królewskim. Podczas tej zabawy muzyczno-ruchowej będziemy uwrażliwiać dzieci na dźwięki muzyki i rozwijać poczucie rytmu. Dodatkową atrakcją spotkania będzie pokaz baniek mydlanych, który poprowadzi pani Ola – instruktor zajęć muzyczno-ruchowych w naszym przedszkolu. Mamy nadzieję, że ten widowiskowy pokaz na długo zapisze się w pamięci dzieci. Nasze spotkanie zakończymy zabawami swobodnymi w kącikach tematycznych.

PC Włochy – Baśniowy pokoik

Tego dnia na dzieci będzie czekała niespodzianka – wizyta Teatru Dobrego Serca z przedstawieniem „Baśniowy Pokoik”. Tytułowy baśniowy pokoik to wielkie marzenie niepoprawnego Pieska, który porzuca rodzinną budę i kochającego Tatę, by zdobyć pierwszą nagrodę na wystawie psów. Czeka go wiele przygód, w których aktywny udział będą brały również nasze małe przedszkolaki. W drugiej części spotkania dzieci będą miały okazję pobawić się w szereg zabaw muzyczno-ruchowych, których celem będzie rozwijanie motoryki dużej, poczucia rytmu i słuchu muzycznego. Tego dnia nie zabraknie również zabaw integracyjnych z kolorową chustą Klanzy. Na pamiątkę spotkania i przebytych przygód dzieci wykonają portret Pieska, który zabiorą ze sobą do domu.

Zapisz się do Newsletter'a

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje o najważniejszych wydarzeniach
w Pomarańczowej Ciuchci.

Udostępnij

Udostępnij na facebook
Udostępnij na linkedin
Udostępnij na twitter
Udostępnij na email

Zobacz więcej

Aktualności

Nauczyciele #CiuchciaTeam w roli aktorów 🧡

Nauczyciele #CiuchciaTeam Bielany w roli aktorów w przedstawieniu „Wiosenne kłopoty Smerfów”.   Z okazji pierwszych Dni Wiosny nasi nauczyciele z Pomarańczowej Ciuchci na Bielanach sprawili

Chcesz wiedzieć więcej ?

Skontaktuj się z nami

Weź udział wraz ze swoim dzieckiem w Dniu Otwartym w wybranej placówce Pomarańczowej Ciuchci.
👉🏻 Kliknij przycisk poniżej i wypełnij formularz. Do zobaczenia! 🧡