Cały czas jesteśmy z Wami i dla Was * Trwa rekrutacja na nowy rok szkolny 2020/2021 * Zapraszamy na Dni Otwarte Online 28 i 30 maja oraz na Warsztaty Online dla rodziców 2 i 4 czerwca * Umów się już dzisiaj! Zapraszamy!

Prywatny Żłobek Bielany Warszawa - Pomarańczowa Ciuchcia
Żłobek Pomarańczowa Ciuchcia BIELANY

O żłobku

Żłobek Pomarańczowa Ciuchcia na Bielanach to miejsce stworzone z myślą o najmłodszych. Każdego dnia dbamy o dobro i bezpieczeństwo dzieci. Troszczymy się o rozwój dziecka w każdej sferze, o jego samodzielność oraz kontakty społeczne. Opiekę nad dziećmi sprawuje otwarta, wykwalifikowana kadra, która tworzy bezpieczny, domowy klimat. Staramy się, by każdy dzień był dla najmłodszych pełen budujących przygód. Maluchy mogą liczyć na wyjątkową atmosferę przepełnioną różnorodnymi atrakcjami.

 

Żłobek Bielany jest położony w dogodnej, bezpiecznej lokalizacji, z dala od ruchliwych ulic. Nasze sale są widne i kolorowe, wyposażone w wiele pomocy i środków dydaktycznych. Dodatkowym atutem jest również indywidualny plac zabaw oraz własna kuchnia i jadalnia, serwująca pyszne i świeże posiłki.  

 

Żłobek jest otwarty od 7.00 do 18.00. Przyjmujemy dzieci w wieku od 1,5 roku do 3 lat.


Zapisy prowadzimy cały rok. 

Zapraszamy!