Zerówka w Pomarańczowej Ciuchci – bardzo dobre przygotowanie do szkoły – ZAPISY BEZ WPISOWEGO!!!

RAZEM Z RODZICAMI MYŚLIMY O PRZYSZŁOŚCI NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW, dlatego przygotowaliśmy specjalny program ZERÓWKA W POMARAŃCZOWEJ CIUCHCI, dzięki któremu w znanym i bezpiecznym środowisku przedszkola wyposażymy dzieci w kompetencje niezbędne do osiągania sukcesów w przyszłej edukacji szkolnej.

W CZESNYM OFERUJEMY M. IN.:

 • Autorski program dwujęzyczności, dzięki któremu uczymy swobodnej komunikacji i płynnego wypowiadania się w języku angielskim. Rozwijamy umiejętność słuchania i  czytania ze zrozumieniem. Przygotowujemy do rozpoczęcia edukacji w szkole dwujęzycznej.
 • Zajęcia hiszpańskiego, dzięki którym przygotujemy dzieci do posługiwania się jednym z najpopularniejszych języków na świecie.
 • Wychowanie w duchu Pozytywnej dyscypliny, dzięki któremu odkrywamy, jak bardzo każde dziecko jest zdolne i kompetentne. Wzmacniamy poczucie własnej wartości, pewności siebie, świadomości osobistej siły i autonomii. Uczymy efektywnej komunikacji, umiejętności rozwiązywania problemów.  Rozwijamy wewnętrzną motywację  do działania.
 • Metodę Glottodydaktyki, poprzez którą rozwijamy kompetencje językowe. Uczymy właściwej wymowy i stylistyki wypowiedzi, argumentowania i autoprezentacji. Kształtujemy umiejętność czytania ze zrozumieniem, pisania, rozwijamy wrażliwość i świadomość ortograficzną. Ukazujemy czytanie, jako sposób samodzielnego zdobywania informacji. Uczymy korzystania z różnych źródeł wiedzy.
 • Metodę Dziecięcej matematyki, poprzez którą wyposażymy dziecko w kompetencje niezbędne
  do nauki przedmiotów ścisłych. Rozwiniemy umiejętności matematyczno-logiczne, nauczymy wyciągania wniosków, kojarzenia, klasyfikowania i myślenia przyczynowo – skutkowego.
 • Zajęcia szachowe, dzięki którym rozwiniemy strategiczne myślenie, koncentrację, umiejętność podejmowania decyzji oraz zapewnimy wszechstronny trening umysłu.
 • Programowanie ze Scottie Go rozwijające kompetencje informatyczne i naukowo-techniczne,  umiejętność logicznego myślenia, intuicję algorytmiczną oraz mądre, świadome i bezpieczne posługiwanie się nowymi technologiami niezbędnymi we współczesnym świecie.   
 • Program Uważności i Efektywnej Nauki, dzięki któremu  wzmocnimy koncentrację i pamięć, nauczymy radzenia sobie w nowych sytuacjach. Pokażemy, jak efektywnie się uczyć, jednocześnie świetnie się bawiąc.   
 • Program Życzliwi liderzy nauczy ważnych umiejętności społecznych i życiowych: szacunku, dbania
  o innych, współpracy, empatii.
 • Autorskie projekty edukacyjne rozwijające talenty i zainteresowania dzieci.

Specjalnie dla rodziców przygotowaliśmy POMARAŃCZOWĄ AKADEMIĘ RODZICA cykl bezpłatnych warsztatów/webinarów,  dzięki którym:

 • pomożemy rodzicomlepiej zrozumieć siebie oraz swoje dziecko i jego potrzeby
 • będziemy rozwijać kompetencje rodzicielskie i wspierać w zakresie podejmowania decyzji edukacyjnych i wychowawczych
 • stworzymy przestrzeń do wzajemnej wymiany doświadczeń i inspiracji.

WSPÓLNIE ZADBAJMY O PRZYSZŁOŚĆ TWOJEGO DZIECKA!

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZEJ ZERÓWKI?

UMÓW SIĘ Z DYREKTOREM WYBRANEJ PLACÓWKI:

Zapisz się do Newsletter'a

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje o najważniejszych wydarzeniach
w Pomarańczowej Ciuchci.

Udostępnij

Udostępnij na facebook
Udostępnij na linkedin
Udostępnij na twitter
Udostępnij na email

Zobacz więcej

Chcesz wiedzieć więcej ?

Skontaktuj się z nami

Używamy plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
polityka prywatności, polityka cookies