W krainie Sensorysiów!

Pomarańczowi przyjaciele w krainie sensorycznych przygód! 👋🏻🧡🚂
 
🔍 Wspólnie z naszymi przedszkolnymi przyjaciółmi odwiedziliśmy ostatnio krainę nieustannej zabawy – Sensorysie – prawdopodobnie największą sensoryczną przestrzeń w Polsce, stworzoną z myślą o prawidłowym rozwoju zmysłów i zdolności poznawczych dzieci! 
Naszymi przewodnikami po bajkowej krainie Sensorysiów były rysie – zwierzęta o wyostrzonych zmysłach, które sprawnie wspinają się po drzewach i równie dobrze skaczą! 😊
Uwielbiamy takie miejsca, ponieważ wiemy, że dziecko na co dzień odbiera bardzo dużo bodźców z otaczającego je świata – czuciowych, słuchowych, dźwiękowych, smakowych, czy wzrokowych.
🌱 Tulenie, bujanie, bieganie, wspinanie się, zabawy z piaskiem, lepienie masy, wąchanie kwiatów, przypraw i rozróżnianie smaków, czy dźwięków – te wszystkie czynności pomagają dzieciom rozwijać swoje zmysły i przyczyniają się do prawidłowego rozwoju.
A w krainie sensorysiów mogliśmy zrobić każdą z nich, świetnie się przy tym bawiąc!❤️
—————————————————————————
Dziękujemy! 👋🏻 #CiuchciaTeam

Zapisz się do Newsletter'a

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje o najważniejszych wydarzeniach
w Pomarańczowej Ciuchci.

Udostępnij

Udostępnij na facebook
Udostępnij na linkedin
Udostępnij na twitter
Udostępnij na email

Zobacz więcej

Aktualności

Nasi absolwenci zaczęli naukę w szkole!

Nasi absolwenci rozpoczęli naukę w szkole! Kochani, chcielibyśmy Wam coś powiedzieć… Tyle razy zastanawialiście się wspólnie z Nami, jak to będzie usiąść w szkolnej ławce,

Aktualności

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024! 🧡

Rozpoczynamy pomarańczowy rok przedszkolny 2023/2024!   Przed Nami nowe, ciekawe wyzwania, radosne przygody i mnóstwo dobrej zabawy, czyli to, co w Pomarańczowej Ciuchci lubimy najbardziej!

Chcesz wiedzieć więcej ?

Skontaktuj się z nami