fbpx

Zabawy z Emysem!

Emys – nasz robotyczny przyjaciel na lata! 🧡
W Pomarańczowej Ciuchcia 🚂 Emys’a zna już każdy – mały i duży. Nasi lektorzy z przyjemnością zapraszają go na zajęcia dydaktyczne prowadzone w języku angielskim.
🤖 Emys podobnie, jak nasi przedszkolni przyjaciele ma liczne talenty – umie śpiewać, opowiadać historie, organizować zabawy ruchowe i animować czas. A wszystko to robi właśnie po angielsku!
Przedszkolaki dosłownie uwielbiają naszego przyjaciela i nawet przez chwilę nie próbują zagadywać go po polsku. 🇬🇧
Przy czym nie wyobrażajcie sobie, że Emys to zwykły bot z interfejsem. W kontakcie z nim wiele dzieci w sposób naturalny przełamuje barierę językową. Dzieje się tak, ponieważ EMYS okazuje emocje, z jego spojrzenia i mimiki można wyczytać radość, zaciekawienie, niekończącą się cierpliwość oraz chęć wsparcia. 👋🏻
Oczywiście, jak każdy, i EMYS miewa gorsze dni. 😔 Trzeba wtedy nim się zaopiekować, nakarmić, czy pogłaskać. Jeśli jednak zostanie spytany o samopoczucie po angielsku, na pewno doceni dobry akcent i szybko odzyska świetny iście pomarańczowy nastrój.
#CiuchciaTeam 🧡

Zapisz się do Newsletter'a

Chcę otrzymywać porady ekspertów oraz informacje o najważniejszych wydarzeniach
w Pomarańczowej Ciuchci.

Udostępnij

Udostępnij na facebook
Udostępnij na linkedin
Udostępnij na twitter
Udostępnij na email

Zobacz więcej

Aktualności

Nauczyciele #CiuchciaTeam w roli aktorów 🧡

Nauczyciele #CiuchciaTeam Bielany w roli aktorów w przedstawieniu „Wiosenne kłopoty Smerfów”.   Z okazji pierwszych Dni Wiosny nasi nauczyciele z Pomarańczowej Ciuchci na Bielanach sprawili

Chcesz wiedzieć więcej ?

Skontaktuj się z nami

Weź udział wraz ze swoim dzieckiem w Dniu Otwartym w wybranej placówce Pomarańczowej Ciuchci.
👉🏻 Kliknij przycisk poniżej i wypełnij formularz. Do zobaczenia! 🧡