Przedszkole i Żłobek Włochy

Dwujęzyczne Przedszkole i Żłobek Pomarańczowa Ciuchcia Włochy

Dyrektorka przedszkola Pomarańczowa ciuchcia Włochy

Dyrektor przedszkola i żłobka - Justyna Kamińska-Żak

Kadra przedszkola i żłobka - uśmiechnięta, zaangażowana, kreatywna, pełna radości i ciepła

Co nas wyróżnia?

Angielski w przedszkolu pomarańczowa ciuchcia / dwujęzyczność

EDUKACJA DWUJĘZYCZNA - zanurzenie w języku angielskim przez min. 80 h w miesiącu

Przedszkole Włochy to przedszkole dwujęzyczne. Wyróżnia nas to, że nauczyciel anglojęzyczny komunikuje się tylko w języku angielskim (z dziećmi, rodzicami, nauczycielem polskojęzycznym, całą kadrą przedszkola) . Nie używa języka polskiego. Dzięki temu dzieci mają stały kontakt z językiem angielskim nie tylko podczas zajęć dydaktycznych, ale również podczas codziennych czynności: posiłków, zabaw swobodnych, spacerów. Sprawia to, że dzieci przyswajają język obcy zupełnie naturalnie.

nowoczesne technologie/ programowanie w przedszkolu

Nowoczesne technologie – zabawy w języku angielskim z ROBOTEM EMYSEM

Dużo radości naszym przedszkolakom sprawiają zabawy z Emysem – społecznym, interaktywnym robotem, który uwielbia uczyć dzieci języka angielskiego. Emys czuje, widzi, słyszy, reaguję na dotyk i zawsze potrafi zaangażować dzieci w radosną zabawę. Dzięki niemu zabawa z językiem angielskim jest prawdziwą frajdą.

Dziewczynki szachy przedszkole

Szczęśliwe dzieciństwo – wszechstronny rozwój

Przedszkole Włochy to miejsce, które sprawia, że okres dzieciństwa jest przepełniony fantastycznymi przeżyciami. Nasze przedszkolaki w atmosferze wzajemnego szacunku uczą się, jak funkcjonować w grupie rówieśników – tak, aby czuły się ważne i docenione. Proponowany przez nas program stymuluje wszechstronny rozwój dziecka. Każdego dnia wspieramy rozwój intelektualny psychoruchowy, emocjonalny i społeczny naszych przedszkolaków. Proces uczenia przynosi doskonałe efekty, ponieważ jest dostosowany do dziecięcych możliwości. Przedszkole Włochy to dla każdego dziecka przede wszystkim cudowna zabawa. Już dawno udowodniono przecież, że to właśnie nauka poprzez zabawę daje najlepsze rezultaty.

Uśmiechnięta, profesjonalna kadra

Nasza kadra to wykwalifikowani nauczyciele, którzy każdego dnia starają się wzbogacać wiedzę dzieci oraz umożliwiać im jak najlepsze warunki do rozwoju. Są stale szkoleni oraz przygotowywani do wspierania rozwoju każdego dziecka, również takiego, które potrzebuje więcej uwagi.

Bogaty pakiet zajęć dodatkowych i inspirujące atrakcje

Przedszkole Włochy stwarza optymalne warunki do wszechstronnego rozwoju wszystkich pociech. Regularnie organizujemy różnorodne atrakcje – koncerty muzyczne, teatrzyki, wycieczki oraz spotkania z nietuzinkowymi osobami. Zapewniamy bogaty pakiet zajęć dodatkowych, m.in. judo, gimnastykę, rytmikę, klub sportowy, szachy (w 6-latkach) oraz zajęć fakultatywnych, m.in. język hiszpański, nauka gry na pianinie, taniec, budowanie z klocków Lego. To właśnie te zajęcia pozwalają niejednokrotnie odkryć prawdziwe pasje maluchów.

Nasza lokalizacja, warunki lokalowe

Urocza lokalizacja

Przedszkole Włochy to klimatyczne miejsce otoczone zielenią. W okolicy dominuje niska, willowa zabudowa. W sąsiedztwie znajduje się przepiękny Park ze Stawami Cietrzewia.

Własny, rozległy, zielony plac zabaw

Przedszkole Włochy posiada własny, przestronny i bezpieczny plac zabaw, z mnóstwem zielonych drzew, krzewów i kwitnących wiosną i latem kwiatów. Wyposażony jest w ekologiczne, drewniane zabawki. Ogromnym atutem jest mini boisko do gry w piłkę nożną oraz szachy plenerowe. Każdego dnia nasze przedszkoli spędzają tam czas na radosnych zabawach.

Dogodny dojazd – wygodny parking

Przedszkole Włochy jest doskonale skomunikowane z centrum Warszawy, a także jej innymi dzielnicami. Dotyczy to zarówno komunikacji miejskiej (autobus, kolejka miejsca – stacja Włochy), jak również jazdy samochodem. Do wyłącznej dyspozycji naszych rodziców jest wygodny parking (wjazd od ulicy Popularnej 35).

Opinia rodzica

Galeria

Kontakt

Godziny otwarcia: 7:30-18:00

Chcesz się zapisać?

Zapraszamy na niezobowiązującą rozmowę oraz Dni Otwarte