Przedszkole Pruszków

Dwujęzyczne Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia Pruszków

dyrektorka przedszkola pomarańczowa ciuchcia Pruszków

Dyrektor przedszkola - Marta Szałabaj-Szturma

Kadra przedszkola - ciepła, serdeczna, zaangażowana

Co nas wyróżnia?

Angielski w przedszkolu pomarańczowa ciuchcia / dwujęzyczność

EDUKACJA DWUJĘZYCZNA – zanurzenie w języku angielskim przez min. 80 h w miesiącu

Przedszkole Pruszków ogromną wagę przykłada do edukacji anglojęzycznej. Prowadzimy grupy dwujęzyczne oraz grupy z rozszerzonym językiem angielskim . Wyróżniamy się tym, że nauczyciel anglojęzyczny komunikuje się z dziećmi tylko w języku angielskim. Dzięki temu są one zanurzone w języku angielskim nie tylko podczas zajęć dydaktycznych, ale też zabaw swobodnych, posiłków, spacerów. Metoda immersji językowej daje zachwycające efekty w postaci nie tylko pełnego rozumienia języka, ale też mówienia w sposób biegły przez dzieci. Dużo radości sprawiają dzieciom zabawy z anglojęzycznym robotem Emysem.

nowoczesne technologie/ programowanie w przedszkolu

Nowoczesne technologie - zabawy w języku angielskim z ROBOTEM EMYSEM

Szczególnie dużo radości naszym przedszkolakom sprawiają zabawy z Emysem – interaktywnym robotem, który wprost uwielbia uczyć języka angielskiego. Emys czuje, widzi, słyszy, reaguje na dotyk i zawsze każdego włączy w radosną zabawę. Dzięki niemu nauka języka angielskiego jest jeszcze większą frajdą.

Edukacja i wychowanie na najwyższym poziomie - współpraca z rodzicami oparta na zaufaniu i szacunku

Powierzając nam swoje skarby, rodzice mogą być pewni, że będą one miały zapewnioną opiekę i edukację na najwyższym poziomie. O dzieci dba nasza kadra – ciepłe, miłe i sympatyczne osoby, które dokładają na co dzień wszelkich starań, aby każde dziecko czuło się u nas dobrze. Wysokie kwalifikacje i doświadczenie sprawiają, że nasi nauczyciele realizują nie tylko standardowy program edukacyjny, ale przede wszystkim swoje autorskie, kreatywne zajęcia. Dzięki temu wpływamy na wszechstronny rozwój dzieci. Warto też zaznaczyć, że niewielkie grupy i podział wiekowy przedszkolaków pozwala dostrzec indywidualne potrzeby i możliwości każdego dziecka. Przedszkole Pruszków jest miejscem otwartym i rodzinnym. Każdego dnia do dyspozycji rodziców jest nauczyciel wychowawca oraz dyrektor. Rodzice mogą korzystać również z indywidulanych konsultacji z naszymi specjalistami.

Wszechstronny rozwój – bogaty wachlarz zajęć dodatkowych

W przedszkolu ciągle coś się dzieje – organizujemy koncerty, teatrzyki, spotkania z ciekawymi osobami, wyjeżdżamy na wycieczki. Naszym przedszkolakom zapewniamy wszechstronny rozwój dzięki bogatemu pakietowi zajęć dodatkowych. Dzieci mogą uczęszczać na nie dobrowolnie, zgodnie ze swoimi zainteresowaniami i pierwszymi pasjami, które pozwala odkrywać właśnie nasze przedszkole Pruszków.

Przyjazna adaptacja

Ogromną wagę przykładamy do przygotowania maluszków do rozpoczęcia przygody z naszym przedszkolem. Dlatego rodziców wraz z najmłodszymi zapraszamy na sobotnie zajęcia adaptacyjne. Niech wybór przedszkola nie będzie tylko decyzją dorosłych, ale przede wszystkim dziecka. Akceptacja otoczenia i poczucie bezpieczeństwa przez malucha to kwestia priorytetowa. Ważne, by przyszły przedszkolak polubił miejsce, w którym będzie spędzał przecież większość czasu. Podczas zajęć gwarantujemy dużo radości i uśmiechu podczas wesołych, wszechstronnie rozwijających zabaw.

Nasza lokalizacja, warunki lokalowe

Dogodna lokalizacja

Przedszkole Pruszków znajduje się na Osiedlu Sunhouse przy ul. Gałczyńskiego 31, w miejscu, gdzie Piastów łączy się z Pruszkowem, dlatego stanowi idealne rozwiązanie dla mieszkańców obu miast. Wśród naszych wychowanków są także dzieci z Ożarowa. Przedszkole znajduje się w dogodnym miejscu, „po drodze” dla tych rodziców, którzy codziennie dojeżdżają do pracy poza granice swego miasta.

Kameralne, nowoczesne wnętrza

Przedszkole Pruszków to kameralne, klimatyczne miejsce, w którym panuje serdeczna, rodzinna atmosfera. Posiada jasne, estetyczne sale dydaktycznych wyposażone w najwyższej jakości zabawki i pomoce dydaktyczne z certyfikatami. Całość wyposażenie i wystroju została tak zaaranżowana, żeby jak najlepiej oddziaływać na zmysły dzieci i ich wszechstronny rozwój.

Własny, zielony plac zabaw

Przedszkole Pruszków posiada własny, ogrodzony i profesjonalnie wyposażony, bezpieczny plac zabaw. Codziennie nasze przedszkolaki spędzają tam aktywnie czas, biorąc udział w zabawach ruchowych.

Opinia rodzica

Galeria

Kontakt

Godziny otwarcia: 7:00-18:00

Chcesz się zapisać?

Zapraszamy na niezobowiązującą rozmowę oraz Dni Otwarte