Przedszkole i Żłobek Centrum

Dwujęzyczne Przedszkole i Żłobek Pomarańczowa Ciuchcia Centrum

Dyrektorka Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia Centrum

Dyrektor przedszkola i żłobka - Natalia Zawadzka

Kadra przedszkola - przyjazna, uśmiechnięta, kreatywna, pełna pozytywnej energii

Co nas wyróżnia?

Angielski w przedszkolu pomarańczowa ciuchcia / dwujęzyczność

EDUKACJA DWUJĘZYCZNA - zanurzenie w języku angielskim przez min. 80 h w miesiącu

Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia Centrum – to miejsce, które daje wiele możliwości. Prowadzimy grupy dwujęzyczne i grupy z rozszerzonym językiem angielskim. Wyróżnia nas to, że nauczyciel anglojęzyczny komunikuje się tylko w języku angielskim (z dziećmi, rodzicami, nauczycielem polskojęzycznym, całą kadrą przedszkola) . Nie używa języka polskiego. Dzięki temu dzieci mają stały kontakt z językiem angielskim nie tylko podczas zajęć dydaktycznych, ale również podczas codziennych czynności: posiłków, zabaw swobodnych, spacerów. Sprawia to, że dzieci przyswajają język obcy zupełnie naturalnie.

Nowoczesne technologie – zabawy z anglojęzycznym ROBOTEM EMYSEM

Dużo radości naszym przedszkolakom sprawiają zabawy z Emysem – społecznym, interaktywnym robotem, który uwielbia uczyć dzieci języka angielskiego. Emys czuje, widzi, słyszy, reaguję na dotyk i zawsze potrafi zaangażować dzieci w radosną zabawę. Dzięki niemu zabawa z językiem angielskim jest prawdziwą frajdą.

Chłopiec i pani nauczycielka przedszkole centrum

Bogaty pakiet zajęć dodatkowych i inspirujące atrakcje

Przedszkole Centrum stwarza optymalne warunki do wszechstronnego rozwoju wszystkich pociech. Regularnie organizujemy różnorodne atrakcje – koncerty muzyczne, teatrzyki, wycieczki oraz spotkania z ciekawymi osobami. Zapewniamy bogaty pakiet zajęć dodatkowych, m.in. judo, gimnastykę, rytmikę, klub sportowy, robotykę, szachy (w 6-latkach) oraz zajęć fakultatywnych, m.in. język hiszpański, nauka gry na pianinie, taniec, budowanie z klocków Lego.

Chłopiec i pani nauczycielka przedszkole centrum

Serdeczna, wspierająca atmosfera - uśmiechnięta, profesjonalna kadra

Pomarańczowa Ciuchcia Centrum jest miejscem ciepłym, serdecznym i otwartym. Rodzice, którzy powierzają nam swoje największe skarby, mogą być pewni, że zadba o nie profesjonalna kadra. Nasze panie – ciepłe, sympatyczne i uśmiechnięte – każdego dnia dokładają starań, aby przedszkolaki czuły się w przedszkolu bezpiecznie i wyjątkowo oraz wspaniale się rozwijały. Rodzice każdego dnia mogą porozmawiać z dyrektorem przedszkola i nauczycielami, a w razie potrzeby z psychologiem przedszkolnym.

Nasza lokalizacja, warunki lokalowe

plac zabaw przedszkole centrum

Spokojny zakątek w sercu Warszawy

Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia Centrum położone w samym sercu stolicy jest połączeniem nowoczesnych wnętrz z ciepłem i kameralnością przedszkolnego zacisza. W przedszkolu słychać gwar dziecięcych głosów oraz tupot małych nóżek dzieci w wieku od 1,5 do 6 lat. Dla tych najmłodszych funkcjonuje żłobek. Śródmieście stanowi doskonałą lokalizację nie tylko dla mieszkańców tych okolic, ale również rodziców, którzy pracują w pobliskich biurowcach.

Chłopiec w samochodzie zabawkowym przedszkole centrum

Nowoczesne, inspirujące wnętrza

Nasza placówka mieści się na pierwszym piętrze wieżowca Rondo 1. Charakteryzuje się wysokim standardem wyposażenia wnętrz, a dzięki technologii zastosowanej w całym budynku korzysta ze specjalistycznego systemu filtrowania powietrza połączonego z nawilżaniem i jonizacją. Dodatkowo zastosowano tu wyjątkowe systemy antybakteryjne w trosce o zdrowie naszych pociech. Przedszkole i żłobek śródmieście posiada 6 sal dydaktycznych, 2 łazienki, szatnię, pomieszczenia kuchenne oraz salę do spotkań indywidualnych.

Bardzo dogodny dojazd komunikacją miejską

Położenie przedszkola pozwala wygodnie dotrzeć do niego wszystkim rodzicom pracującym w okolicznych wieżowcach, a świetny punkt komunikacyjny (metro, tramwaj, autobus, pociąg) umożliwia dojazd praktycznie z każdej lokalizacji miasta (wygodny dojazd metrem). Dzięki temu przedszkole w Centrum Warszawy jest idealnym rozwiązaniem dla rodziców, którzy chcą jak najdłużej pobyć z dzieckiem, choćby jeszcze w drodze do pracy.

Własny, zielony plac zabaw

Wyjątkowym atutem naszego obiektu położonego w centrum miasta jest własny plac zabaw z bezpośrednim wyjściem dla podopiecznych. Wyposażony jest w drewniane, ekologiczne zabawki. Wokół placu rosną zielone drzewa i krzewy. Nasze przedszkolaki codziennie z radością z niego korzystają.

Opinia rodzica

Galeria

Kontakt

Godziny otwarcia: 7:30-18:00

Chcesz się zapisać?

Zapraszamy na niezobowiązującą rozmowę oraz Dni Otwarte