fbpx

Od Dwujęzycznego Przedszkola
do Dwujęzycznej Szkoły

Pierwszeństwo w Rekrutacji
do Dwujęzycznych Szkół Gaudeamus

W Pomarańczowej Ciuchci otaczamy dzieci ciepłem, zanurzamy w edukacji dwujęzycznej, dbamy o ich wszechstronny rozwój. Dodatkowo zapewniamy im możliwość obrania wyjątkowej ścieżki edukacyjnej w naszych Dwujęzycznych Szkołach Podstawowych GAUDEAMUS

Absolwenci Pomarańczowej Ciuchci mają pierwszeństwo w rekrutacji do Szkół Gaudeamus. Ze względu na duże zainteresowanie naszymi szkołami jest to jedyna metoda zwiększająca szanse na zapewnienie w nich miejsca.

Szkoły Gaudeamus prowadzimy od ponad 12 lat w oparciu o trzy filary: RADOŚĆ – NAUKĘ – PASJĘ. Uważamy, że w poznawaniu świata najważniejsza jest RADOŚĆ z odkrytej tajemnicy i osiągniętego celu. Robimy wszystko, żeby NAUKA w naszej szkole była najwspanialszą przygodą prowadzącą do poznawania świata. Pomagamy odkryć uczniom ich PASJE, dzięki którym mogą z entuzjazmem zmierzać do wyznaczonego celu.

Szkoła Gaudeamus

GAUDEAMUS
Innovative schools of the future

Dwujęzyczne Szkoły Gaudeamus to wyjątkowe miejsce edukacji, którego filozofią jest kształcenie młodych ludzi na podstawie uniwersalnych wartości, takich jak szacunek, tolerancja i otwartość. Naszym celem jest tworzenie środowiska, w którym uczniowie rozwijają świadomość własnej wartości, empatię, niezależność myślenia oraz umiejętność samodzielnego działania.

Szczególnie dbamy o umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku angielskim, co daje uczniom w przyszłości możliwość funkcjonowania w środowisku międzynarodowym.

Jako specjaliści dbamy, by nasz program edukacyjny oparty był o innowacyjne metody nauczania i optymalnie wykorzystywał potencjał każdego ucznia. Dlatego na każdym z etapów edukacyjnych realizujemy Ocenianie Kształtujące.

Inwestujemy również w nowoczesne technologie, uczestnicząc w programie „Laboratoria przyszłości”, aby rozwijać kompetencje przyszłości i przygotować uczniów do wyzwań zmieniającego się świata.

Co wyróżnia Dwujęzyczne Szkoły Gaudeamus?

Edukacja dwujęzyczna –
w języku polskim
i angielskim

Język hiszpański
już od I klasy

Wielointeligentne odkrywanie świata

Ocenianie kształtujące

Nowoczesne technologie

Wychowanie
w szacunku
z troską o relacje

Wymiany międzynarodowe Erasmus +

Bogata oferta zajęć dodatkowych

Fantastyczna kadra

Nowoczesne budynki, profesjonalne  pracownie

Nasze szkoły

Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Gaudeamus
Bemowo ul. Lazurowa 67, Warszawa
tel. 733 363 303
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Gaudeamus
Józefosław Ul. Ogrodowa 20 b, Józefosław
tel. 690 999 126
Gaudeamus Edukacja Domowa
domowa@szkola-gaudeamus.pl
tel. 300 200 309

Zapraszamy do dołączenia do naszej wyjątkowej społeczności Pomarańczowej Ciuchci i odkrycia, jak możemy wspólnie wspierać edukacyjną ścieżkę Twojego dziecka.

Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami

Zapisz się na dzień otwarty

Kliknij by zapisać się na dzień otwarty do wybranej placówki.

Umów się na rozmowę

Kliknij by umówić rozmowę z dyrektorem wybranej placówki

Weź udział wraz ze swoim dzieckiem w Dniu Otwartym w wybranej placówce Pomarańczowej Ciuchci.
👉🏻 Kliknij przycisk poniżej i wypełnij formularz. Do zobaczenia! 🧡