WŁOCHY

Żłobek Pomarańczowa Ciuchcia Włochy to miejsce, w którym doświadczone, miłe i pełne ciepła panie zaopiekują się każdym maluchem. Nasze dzieci są szczęśliwe i czują się bezpiecznie. Głównym atutem placówki jest indywidualne podejście do każdego wychowanka. Zdajemy sobie sprawę, że okres do 3. roku życia jest kluczowy w rozwoju dziecka dla kształtowania się jego osobowości oraz wpływa na dalsze funkcjonowanie w otaczającym je świecie. Dlatego stale dążymy do tego, aby każdy nasz podopieczny był wspierany w sferze emocjonalno-społecznej. Stwarzamy naszym dzieciom jak najlepsze warunki do rozwoju aktywności własnej oraz dbamy o jego rozwój intelektualny. Wspieramy maluszki oraz pomagamy w opiece i procesie wychowawczym.

Rodzice nie muszą martwić się również o zaplecze obiektu, jakim jest nasz żłobek Włochy. Doskonale wyposażone sale, najlepszej jakości zabawki oraz akcesoria dydaktyczne i bezpieczny placyk zabaw to tylko niektóre z atutów miejsca stworzonego dla maluchów. Higiena i najwyższe standardy pracy pozwalają nam oferować usługi „jak u mamy”. Rodzice mogą być pewni, że nasz żlobek Włochy szybko stanie się drugim domem dla każdego malucha.

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej placówki. Zatrudniona tu kadra pedagogiczna chętnie odpowie na wszystkie pytania i oprowadzi po żłobku. Organizujemy również dni adaptacyjne, dzięki czemu każdy maluch może dobrze poznać to miejsce jeszcze zanim pozostanie u nas bez opieki rodziców.

Nasza placówka mieści się przy ulicy Śląskiej 36. Żłobek w rejonie Włochy-Warszawa to najlepsze miejsce dla Twojego malucha.

Żłobek jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30-18:00. Serdecznie zapraszamy.

Galeria

Kontakt

Pomarańczowa Ciuchcia Włochy

Dyrektor:

Justyna Kamińska-Żak

tel.: 22 863 27 45
tel. kom.: 600 200 331
e-mail: wlochy@pomaranczowa-ciuchcia.pl 

Adres:

ul. Śląska 36
02-472 Warszawa

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek      7:30 – 18:00