fbpx

WŁOCHY

Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia Włochy to miejsce, które sprawia, że okres dzieciństwa jest przepełniony fantastycznymi przeżyciami. Nasze dzieci uczą się, jak funkcjonować w grupie rówieśników, tak aby czuły się ważne i docenione. Wspieramy ich rozwój umysłowy, psychoruchowy, emocjonalny i społeczny.

Nasza kadra to wykwalifikowani nauczyciele, którzy każdego dnia starają się wzbogacać wiedzę dzieci oraz umożliwiać im jak najlepsze warunki do rozwoju. Są stale szkoleni oraz przygotowywani do wspierania rozwoju każdego dziecka, również takiego, które potrzebuje więcej uwagi.

Proponowany przez nas program stymuluje wszechstronny rozwój dziecka poprzez zabawę. Proces uczenia przynosi doskonałe efekty, ponieważ jest dopasowany do dziecięcych możliwości. Nasze przedszkole to dla każdego dziecka przede wszystkim cudowna zabawa. Już dawno udowodniono przecież, że to właśnie nauka poprzez zabawę daje najlepsze rezultaty. Właśnie to oferuje nasze przedszkole. Włochy są ku temu doskonałą lokalizacją – placówka mieści się nieopodal osiedli, na których zamieszkały przede wszystkim młode rodziny z małymi dziećmi.

Przedszkole Włochy posiada własny, przestronny i bezpieczny plac zabaw, który umożliwia dzieciom zabawę na świeżym powietrzu z rówieśnikami. Oferujemy też pakiet zajęć dodatkowych, z których przedszkolaki mogą korzystać dobrowolnie. To właśnie te zajęcia pozwalają niejednokrotnie odkryć prawdziwe pasje maluchów.

Staramy się, aby drugim domem dziecka było nasze przedszkole. Włochy jako miejsce codziennego przebywania mają kojarzyć się pozytywnie. Chcemy, by maluchy maszerowały do nas każdego dnia z wielkim uśmiechem na twarzy. Naszym celem jest zapewnienie im wzmożonego bezpieczeństwa oraz wszechstronnego rozwoju.

Przedszkole jest otwarte od 7.30 do 18.00.

Zapisy trwają cały rok.

Kontakt

Pomarańczowa Ciuchcia Włochy

Dyrektor:

Justyna Kamińska-Żak

tel.: 22 863 27 45
tel. kom.: 600 200 331
e-mail: wlochy@pomaranczowa-ciuchcia.pl 

Adres:

ul. Śląska 36
02-472 Warszawa

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek      7:30 – 18:00

Używamy plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
polityka prywatności, polityka cookies