fbpx

URSUS

Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia Ursus znajdujące się w dogodnej lokalizacji, stanowi miejsce, do którego każdy przedszkolak będzie wracał z uśmiechem po kolejną dawkę niezwykłych przeżyć. Położone w malowniczej okolicy, otoczone jest parkami i stawami, które często odwiedzamy.

Naszym atutem są nie tylko kolorowe wnętrza, przestronne sale oraz nowoczesny i pokryty bezpieczną nawierzchnią plac zabaw, ale przede wszystkim rzetelna i miła kadra pedagogiczna. Zatrudnieni w przedszkolu pedagodzy stale podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe. Wszystko to sprawia, że dzieci mają możliwość wszechstronnego rozwoju oraz nabywania nowych umiejętności i wiedzy. Nierzadko zresztą zaskakują tym dorosłych. Pomarańczowa Ciuchcia Ursus to miejsce beztroskiej zabawy, pełne gwaru i śmiechu dzieci. Panuje tu rodzinna atmosfera i wszyscy dobrze się znają. Przedszkolaki przede wszystkim czują się bezpiecznie. Nie ma wątpliwości, że ich drugim domem jest właśnie przedszkole. Ursus może cieszyć się z placówki stworzonej z myślą o najmłodszych mieszkańcach okolicznych osiedli.

W naszym przedszkolu stawiamy na aktywność dzieci, stąd też znajdziecie Państwo u nas bogatą ofertę zajęć dodatkowych. Zapewniamy nie tylko realizację standardowego programu, jaki zostaje każdego roku wytyczony przez MEN. Proponujemy również autorskie programy, które realizowane są głównie zgodnie z zasadą „nauka poprzez zabawę”. Doskonałym przykładem mogą być zajęcia: koszykówka od malucha, zumba kids, warsztaty naukowe, judo czy warsztaty teatralne. To oczywiście tylko niektóre spośród ciekawych propozycji, które przygotowaliśmy specjalnie dla naszych podopiecznych. U nas codziennie dzieje się coś zaskakującego, przedszkole Ursus zawsze tętni życiem. Już teraz zacznijcie Państwo przygodę i dajcie możliwość jej przeżycia swoim dzieciom. Przyjdźcie do naszej placówki razem z pociechami na zajęcia adaptacyjne Małej Ciuchci. Są one organizowane w wybrane soboty w godzinach 10.00-12.00.  Gwarantujemy przyjazną, rodzinną zabawę i moc atrakcji. Dzięki temu mały przedszkolak chętnie będzie odwiedzał nas każdego dnia!

Zapisy do przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia prowadzimy przez cały rok. Przedszkole w Ursusie działa w godzinach 7.00-18.00

Kontakt

Pomarańczowa Ciuchcia Ursus

Dyrektor:

Magdalena Pawłowska

tel.: 22 662 63 70
tel. kom.: 784 004 077
e-mail: ursus@pomaranczowa-ciuchcia.pl

 

Adres:

ul. Rakietników 6
02-495 Warszawa

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek      7:00 – 18:00

Używamy plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
polityka prywatności, polityka cookies