fbpx

PRUSZKÓW

Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia Pruszków zostało otwarte we wrześniu 2013 roku na Osiedlu Sunhouse przy ul. Gałczyńskiego 31. Zapraszamy do obejrzenia filmu o osiedlu.

 

Przedszkole usytuowane jest w miejscu, gdzie Piastów łączy się z Pruszkowem, dlatego stanowi idealne rozwiązanie dla mieszkańców obu miast. Wśród naszych wychowanków są także dzieci z Ożarowa. Dla mieszkańców tych i innych okolicznych miejscowości idealną lokalizacją jest więc Pruszków. Przedszkole znajduje się w dogodnym miejscu, „po drodze” dla tych rodziców, którzy codziennie dojeżdżają do pracy poza granice swego miasta.

 

Przedszkole prywatne Pruszków ma powierzchnię około 310 m kw. i posiada 5 sal dydaktycznych (4 dydaktyczne, jedna do zajęć dodatkowych) dla 76 dzieci. Każda sala przeznaczona dla dzieci została wykończona w wysokim standardzie oraz wyposażana w najwyższej jakości zabawki i pomoce dydaktyczne. Przedszkole Pruszków posiada ogrodzony i profesjonalnie wyposażony, bezpieczny plac zabaw. Niełatwo jest znaleźć w okolicy podobne przedszkola. Pruszków zyskał więc obiekt przedszkolny na naprawdę wysokim poziomie.

 

Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia w Pruszkowie to kameralne miejsce, w którym panuje serdeczna, rodzinna atmosfera.

 

Powierzając nam swoje skarby, rodzice mogą być pewni, że będą one miały zapewnioną opiekę na najwyższym poziomie. O dzieci dba nasza kadra – ciepłe, miłe i sympatyczne osoby, które dokładają na co dzień wszelkich starań, aby każde dziecko czuło się u nas dobrze. Wysokie kwalifikacje, wykształcenie i doświadczenie sprawiają, że kadra pedagogiczna realizuje nie tylko standardowy program edukacyjny, ale również oferuje maluchom swoje autorskie, kreatywne zajęcia. Dzięki temu wpływamy na wszechstronny rozwój dzieci. Warto też zaznaczyć, że niewielkie grupy i podział wiekowy przedszkolaków pozwala dostrzec indywidualne potrzeby i możliwości każdego dziecka.

 

W przedszkolu ciągle coś się dzieje – organizujemy koncerty, teatrzyki, spotkania z ciekawymi osobami, wyjeżdżamy na wycieczki. Naszym przedszkolakom zapewniamy wszechstronny rozwój dzięki bogatemu pakietowi zajęć dodatkowych. Dzieci mogą uczęszczać na nie dobrowolnie, zgodnie ze swoimi zainteresowaniami i pierwszymi pasjami, które pozwala odkrywać właśnie nasze przedszkole Pruszków.

 

Pomarańczowa Ciuchcia w Pruszkowie jest miejscem otwartym. Rodzice są zapraszani na spotkania indywidualne z nauczycielami, na stałe dyżury lekarza pediatry oraz przedszkolnego psychologa. Każdego dnia mogą porozmawiać z personelem oraz z dyrektorem.

Rodziców wraz z najmłodszymi zapraszamy również na dni adaptacyjne. To nie tylko rodzice, ale także ich pociecha podejmuje decyzję o wyborze przedszkola. Pruszków dysponuje wieloma placówkami. Ważne, by przyszły przedszkolak polubił miejsce, w którym będzie spędzał przecież większość czasu. W przedszkolu ma się czuć bezpiecznie. Dlatego warto skorzystać z naszych bezpłatnych sobotnich zajęć adaptacyjnych, by mieć szansę obserwacji, jak czuje się u nas przyszły przedszkolak.

Przedszkole Pruszków Pomarańczowa Ciuchcia jest otwarte od godz. 7.00 do 18.00.

Zapisy trwają cały rok.

Przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia działają na podstawie wpisu do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Miasta Stołecznego Warszawy.

Kontakt

Pomarańczowa Ciuchcia Pruszków

Dyrektor:

Marta Szałabaj-Szturma

tel.: 22 730 09 31
tel. kom.: 730 300 454
e-mail: pruszkow@pomaranczowa-ciuchcia.pl  

Adres:

ul. Gałczyńskiego 31
05-800 Pruszków

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek      7:00 – 18:00

Używamy plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
polityka prywatności, polityka cookies