PRUSZKÓW

Dwujęzyczne Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia Pruszków

Co nas wyróżnia?

 • Edukacja dwujęzyczna – zanurzenie w języku angielskim

  Przedszkole Pruszków ogromną wagę przykłada do edukacji anglojęzycznej. Prowadzimy grupy dwujęzyczne oraz grupy z rozszerzonym językiem angielskim . Wyróżniamy się tym, że nauczyciel anglojęzyczny komunikuje się z dziećmi tylko w języku angielskim. Dzięki temu są one zanurzone w języku angielskim nie tylko podczas zajęć dydaktycznych, ale też zabaw swobodnych, posiłków, spacerów. Metoda immersji językowej daje zachwycające efekty w postaci nie tylko pełnego rozumienia języka, ale też mówienia w sposób biegły przez dzieci.  

 • Edukacja i wychowanie na najwyższym poziomie

  Powierzając nam swoje skarby, rodzice mogą być pewni, że będą one miały zapewnioną opiekę i edukację na najwyższym poziomie. O dzieci dba nasza kadra – ciepłe, miłe i sympatyczne osoby, które dokładają na co dzień wszelkich starań, aby każde dziecko czuło się u nas dobrze. Wysokie kwalifikacje, wykształcenie i doświadczenie sprawiają, że kadra pedagogiczna realizuje nie tylko standardowy program edukacyjny, ale również oferuje maluchom swoje autorskie, kreatywne zajęcia. Dzięki temu wpływamy na wszechstronny rozwój dzieci. Warto też zaznaczyć, że niewielkie grupy i podział wiekowy przedszkolaków pozwala dostrzec indywidualne potrzeby i możliwości każdego dziecka.

 • Wszechstronny rozwój – bogaty wachlarz zajęć dodatkowych

  W przedszkolu ciągle coś się dzieje – organizujemy koncerty, teatrzyki, spotkania z ciekawymi osobami, wyjeżdżamy na wycieczki. Naszym przedszkolakom zapewniamy wszechstronny rozwój dzięki bogatemu pakietowi zajęć dodatkowych. Dzieci mogą uczęszczać na nie dobrowolnie, zgodnie ze swoimi zainteresowaniami i pierwszymi pasjami, które pozwala odkrywać właśnie nasze przedszkole Pruszków.

 • Rodzinna atmosfera – współpraca z rodzicami oparta na zaufaniu i szacunku

  Przedszkole Pruszków jest miejscem otwartym i rodzinnym.  Każdego dnia do dyspozycji rodziców jest nauczyciel wychowawca oraz dyrektor. Rodzice mogą korzystać również z indywidulanych konsultacji  z naszymi specjalistami.  

 • Przyjazny program adaptacyjny

  Ogromną wagę przykładamy do przygotowania maluszków do rozpoczęcia przygody z naszym przedszkolem. Dlatego rodziców wraz z najmłodszymi zapraszamy na sobotnie zajęcia adaptacyjne. Niech wybór przedszkola nie będzie tylko decyzją dorosłych, ale przede wszystkim dziecka. Akceptacja otoczenia i poczucie bezpieczeństwa przez malucha to kwestia priorytetowa. Ważne, by przyszły przedszkolak polubił miejsce, w którym będzie spędzał przecież większość czasu. Podczas zajęć gwarantujemy dużo radości i uśmiechu podczas wesołych, wszechstronnie rozwijających zabaw. 


Nasza lokalizacja, warunki lokalowe

 • Dogodna lokalizacja

  Przedszkole Pruszków znajduje się na Osiedlu Sunhouse przy ul. Gałczyńskiego 31, w miejscu, gdzie Piastów łączy się z Pruszkowem, dlatego stanowi idealne rozwiązanie dla mieszkańców obu miast. Wśród naszych wychowanków są także dzieci z Ożarowa. Przedszkole znajduje się w dogodnym miejscu, „po drodze” dla tych rodziców, którzy codziennie dojeżdżają do pracy poza granice swego miasta.

 • Kameralne, nowoczesne wnętrza

  Przedszkole Pruszków to kameralne, klimatyczne miejsce, w którym panuje serdeczna, rodzinna atmosfera. Posiada jasne, estetyczne sale dydaktycznych wyposażone w najwyższej jakości zabawki i pomoce dydaktyczne z certyfikatami. Całość wyposażenie i wystroju została tak zaaranżowana, żeby jak najlepiej oddziaływać na zmysły dzieci i ich wszechstronny rozwój. 
 • Własny, zielony plac zabaw

  Przedszkole Pruszków posiada własny, ogrodzony i profesjonalnie wyposażony, bezpieczny plac zabaw. Codziennie nasze przedszkolaki spędzają tam aktywnie czas, biorąc udział w zabawach ruchowych.


  Przedszkole Pruszków jest otwarte od godz. 7.00 do 18.00.
  Zapisy trwają cały rok w miarę dostępności miejsc. 
  Zapraszamy:)

Galeria

Kontakt

Pomarańczowa Ciuchcia Pruszków

Dyrektor:

Marta Szałabaj-Szturma

tel.: 22 730 09 31
tel. kom.: 730 300 454
e-mail: pruszkow@pomaranczowa-ciuchcia.pl  

Adres:

ul. Gałczyńskiego 31
05-800 Pruszków

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek      7:00 – 18:00