JÓZEFOSŁAW

Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia Józefosław położone w spokojnej okolicy na przedmieściach Warszawy rozpoczęło swą działalność we wrześniu 2013 roku. Zachwyt podopiecznych wzbudza nowoczesny design budynku i jego charakterystyczne okrągłe kolorowe okna. Do dyspozycji przedszkolaków oddaliśmy siedem sal dydaktycznych, salę do zajęć fakultatywnych oraz nową salę gimnastyczną o pow. 350 m2.

Przedszkolaków cieszą przestronne, jasne sale z ciekawymi tematycznymi kącikami zabaw oraz plac zabaw wyposażony w certyfikowane urządzenia i bezpieczną nawierzchnię.

W części rekreacyjno-sportowej posiadamy salę gimnastyczną oraz boisko do piłki nożnej i innych gier zespołowych, co wyróżnia nasze przedszkole. Józefosław zyskał kolejny obiekt w pełni przystosowany do potrzeb i oczekiwań najmłodszych mieszkańców.

Kluczową rolę pełni dla nas bezpieczeństwo, dlatego obiekt jest monitorowany i posiada system kart wejść i wyjść. Połączyliśmy tym samym nowoczesne standardy z dobrze znanymi rozwiązaniami, dzięki którym dzieciom zapewniana jest ochrona na najwyższym poziomie.

Zaplecze gastronomiczne jest nowocześnie wyposażone i spełnia standardy systemu HACCP. Odpowiednio zbilansowane menu oraz najwyższej jakości produkty, z których przygotowujemy posiłki, dają pewność, że nasze dzieci odżywiają się zdrowo. Współpraca z dietetykiem daje zaś gwarancję pełnowartościowego i pysznego jedzenia każdego dnia. Nad samopoczuciem przedszkolaków czuwa także lekarz – pediatra, który pełni regularne dyżury w placówce, jaką jest nasze przedszkole Józefosław.

Różnorodność zajęć dodatkowych dostosowanych do wieku dziecka umożliwia wszechstronny rozwój jego zainteresowań. Indywidualne zdolności naszych podopiecznych i ich pasje muzyczne, sportowe, techniczne czy językowe rozwijamy podczas zajęć fakultatywnych.

Program zapewnia w pierwszych dniach pobytu dziecka łagodną adaptację, gdyż stawiamy na komfort i poczucie bezpieczeństwa zarówno dziecka, jak i rodzica. Wszystko to sprawia, że przedszkole w Józefosławiu staje się dla kilkulatków ich drugim domem, do którego chętnie przybywają każdego dnia.

Dla dzieci, które planują rozpocząć przedszkolną przygodę, proponujemy BEZPŁATNE zajęcia adaptacyjne Małej Ciuchci w każdą sobotę w godz. 10.00 -12.00.

Przedszkole jest otwarte od 7.00 do 18.00. Zapisy trwają cały rok.

Wraz ze Szkołą Podstawową Gaudeamus stanowimy najnowocześniejszy kompleks edukacyjny w okolicy. Powierzchnia całego obiektu wynosi 2500 m2.

Serdecznie zapraszamy!

Kontakt

Pomarańczowa Ciuchcia Józefosław

Dyrektor: Justyna Dancewicz

tel.: 730 000 301
tel. kom.: 730 000 301
e-mail: jozefoslaw@pomaranczowa-ciuchcia.pl 

Adres:

ul. Ogrodowa 20B
05-509 Józefosław

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek      7:00 – 18:00

Używamy plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
polityka prywatności, polityka cookies